[, ۲۹ ذو الحجة ۱۴۳۸هـ| ۲۰۱۷/۰۹/۲۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

 •   مطابق  
خطاب ... خطاب... خطاب... به سپاهیان همه سرزمین های اسلامی!
بسم الله الرحمن الرحيم

خطاب ... خطاب... خطاب... به سپاهیان همه سرزمین های اسلامی!

 آیا در میان شما مردی رشید و شجاعی وجود ندارد که با غرش اسلحۀ خویش برای نصرت اقصی و زنان آزادۀ فلسطین آواز بلند کند و تکبیر حمایت سر دهد؟

امروز بیست و هفتم شوال المکرَم سال 1438ﻫـ.ق دومین جمعه ای است که مسلمانان نمی توانند در مسجد الاقصی نماز جمعه را ادا نمایند. اگر جمعه 1389ﻫـ.ق  که در آن روز، یهودیان منبر مسجد الاقصی را به آتش کشیدند، بر این دو روز علاوه نماییم، سابقه و تاریخ خطرناکی را از آن زمان که صلاح الدین ایوبی در سال 583 ﻫـ.ق بیت المقدس را از صلیبی ها آزاد نموده و بعد از پاک نمودن قدس از نجاست صلیبی ها، اولین نماز جمعه را در آن ادا نمودند تشکیل می دهد. یعنی از هشت قرن به این سو، این سومین باریست که مسلمانان نمی توانند نماز جمعه را در بیت المقدس ادا نمایند!! این نشان دهندۀ میزان نفرت کیان یهود، بر ضد اسلام و مسلمین است و آنها نه تنها مسلمانان را از ادای نماز ممانعت می نمایند بلکه بر صفوف و تجمعات مسلمانان برای ادای نماز در ماحول و اطراف مسجد اقصی شلیک نمودند. یقیناً یهودیان کینه توز ترین، شدید ترین و سرسخت ترین دشمن دیرینۀ مسلمانان اند، چنانچه الله متعال شدت دشمنی آنها با مؤمنان را چنین به تصویر کشیده است:

(لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُواْ الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا)[المائده.82]

ترجمه: ( ای پيغمبر!) یقیناً سرسخت ترین مردمان در کینه و دشمنی نسبت به مؤمنان، یهودیان و مشرکان را خواهی یافت.

در عکس العمل به این عمل یهودیان، رئیس جمهور مصر، پادشاه اردن و رئیس جمهور ترکیه با نتانیاهو نخست وزیر دولت یهود به تماس شده و از وی خواستار آرامش شده اند. هم چنین پادشاه سعودی در مورد آنچه که در اطراف مسجد الاقصی رخ می دهد بیانیۀ تأسف باری صادر نمود و به همین ترتیب سائر حکام ... زبان حال و وضعیت اسفبار شان، خواستار این است که حاکمیت یهود به نماز گزاران اجازه دهد تا مسلمانان نماز خویش را در بیت المقدس نخستین قبلۀ مسلمانان ادا نموده، دروازه های بازرسی الکترونیکی را کاهش و کنترول و مراقبت را توقف دهد! سائر حکام مسلمین نیز همین گونه با صداهای عاجزانه و محتاجانه و با لحن بسا آهسته و شکسته بدون این که شرمی از الله و رسولش الله صلی الله علیه وسلم و مومنان داشته باشند عکس العمل نشان داده گویی در قدس و حول آن اتفاقی نیفتاده است و چه راست گفته است رسول الله صلی الله علیه و سلم در وصف آنها:

«إنَّ مِمَّا أدْرَكَ النَّاسُ مِنْ كَلامِ النُّبُوَّةِ الأولَى: إذَا لَمْ تَسْتَحِی فَاصْنعْ مَا شِئْتَ[رواهُ البُخَاري].

ترجمه: همانا از آنچه مردم از اولين کلام نبوت دريافته اند، اينست که چون حيا نداری هر چه می خواهی بکن.

مشکل اقصی با موجودیت کیان یهود غاصب هرگز حل نخواهد شد و ناممکن خواهد بود که در حاکمیت یهودیان بر مسجدالاقصی خواسته های ذلیلانۀ حکام سرزمین های اسلامی بر آورده شود و مسلمانان اجاز ای ادای نماز را دریابند، چون وزیر امنیت داخلی شان با صراحت لهجه گفت:«اقصی در تصرف اسرائیل است و حرف اول و آخر را در خصوص باز و بسته نمودن آن را اسرائیل خواهد زد». بر آنانی که الله سبحان مُهر خواری و ذلت زده است به دلیل تملق  و سر سپردگی حکام اجیر و خائن سرزمین های اسلامی، این گونه لاف می زنند.

 جنایت در فلسطین زمانی آغاز گردید که حاکمان عرب که در فوق از آنها تذکر به عمل آمد با شبه حاکمان که در فلسطین نیمه اقتدار داشتند مؤافقه کردند و به این نتیجه رسیدند که مشکل فلسطین قضیه‏ی داخلی فلسطینی ها است، سپس این حکام پا بر بالای پا گذاشتند و تعدادی با غم و اندوه و عده ای بدون هیچ غم و اندوهی به مشاهدۀ اتفاقات که در این سرزمین مقدس رخ میدهد پرداختند! شمار دیگر این حکام راه مذاکره با سران یهود را در پیش گرفته و آنها  را به کاهش خشونت در برابر حرکات فلسطینی دعوت نمودند! دفاع حکام عرب از فلسطین این طور است که فلسطین را آرام آرام از دست دادند و همه به تسلط یهود غاصب در آمد؛ عجبا! این ها همانند [زنانى‌] كه موهای خود را پس از محكم بافتن، [يكى يكى‌] از هم وا میکند، این ها نیز فلسطین را آهسته آهسته از دست دادند و به یهود واگذار کردند.

﴿قَاتَلَهُمُ اللّهُ أَنَّى يُؤْفَكُونَ

خداوند آنها را بکشد چگونه رویگردان می شوند.

حاکمان رویبضه ای سرزمین های اسلامی می دانند که جنبش های مقاومت فلسطین قادر به نابودی کیان یهود نیستند ... این را نیز می دانند که مشکل اقصی و تمام فلسطین جز با نابودی کیان مسخ شدۀ یهود حل نمی گردد و نابودی کیان یهود بدون ارتشی  که با توپ و تانگ خویش را جهت ریشه کن نمودن کیان و سلطه یهود به غرش در آورد ممکن نیست ... این گونه از سرزمین مبارک فلسطین، بیت المقدس، نخستین قبلۀ مسلمانان و سومین مکان که بعد از حرمین شریفین به سوی آن سفر جایز است نصرت و یاری صورت می گیرد و این طور از زنان آزاده مسلمان در سرزمین مقدس فلسطین نصرت و حمایت می شود.

آیا در میان ارتش های مسلمانان مردی رشید و هدایت شده ای وجود ندارد که با غرش توپ و تانگ خود، یکجا با برادران خویش تکبیر گویان برای نصرت زنان آزادۀ فلسطین که بالای آنان، یهودیان مجرم در اطراف و حول اقصی ظلم و تجاوز می کنند بشتابد؟... آیا در میان ارتش مسلمانان مرد رشید و غیوری وجود ندارد که خون در رگ هایش به جوش آمده؛ لواها و فرقه های خویش را به سوی اقصی به حرکت در آورده و حکامی که مانع شان شود لگد مالش نمایند ؟... آیا در میان ارتش مسلمانان مرد رشید و با غیرتی وجود ندارد که از سیرت انصار الله متعال و رسول الله صلی الله علیه وسلم هدایت گرفته و دعوتگران راستین حزب التحریر را نصرت دهد و با تأسیس دولت اسلامی(خلافت راشدۀ ثانی) و با سپاهیان غیورش ریشه های حاکمیت حکام ترسو و بزدل را نابود کرده، سپس حاکمیت مسخ شده یهود را ازاله نموده و این بشارت رسول الله صلی الله علیه وسلم را تحقق بخشند؟ مسلم از ابو هریره رضی الله عنه روایت نموده است که رسول الله صلی الله علیه وسلم فرمود:

«لَا تَقُومُ السَّاعَةُ حَتَّى يُقَاتِلَ الْمُسْلِمُونَ الْيَهُودَ فَيَقْتُلُهُمْ الْمُسْلِمُونَ... «

قيامت بر پا نمی شود تا وقتی كه مسلمانان با يهود مبارزه بكنند و مسلمانان آنها (يهود) را به قتل برسانند...و در روایت دیگری به این الفاظ ذکر گردیده است: «فَتُسَلَّطُونَ عَلَيْهِمْ« یهود با شما مسلمانان می رزمند، و شما بر آنها (يهود) مسلط می شوید.

ای مسلمانان: ارتش های مسلمانان از میان شما است، پسران، برادران، فامیل و خویشاوندان تان است. بناً آنان را به سوی حق که الله متعال نازل نموده است دعوت نموده راه را برایشان توسط نور اسلام روشن نمایید تا دین الله متعال را نصرت دهند، سیرت و تاریخ ارتش اسلام را که صلیبی ها را از سرزمین فلسطین و شام از قلع و قمع نمودند و سلطنت تتار را از سرزمین های اسلامی نابود کرند اعاده کنید... و آنها  به سبب خیر و نیکویی که انتشار نمودند و عدلی که برپا کردند همانند فانوس نورانی در تاریخ اسلام نام شان باقی خواهد بود.

میان ارتش مسلمانان و تبدیل شدن به ارتش بزرگ اسلام چیزی بیش نیست جز نصرت و کمک دین الله متعال و اقدام جهت نصرت الاقصی و فلسطین و پایمال نمودن حکام احمق و دور نمودن شان از سر راه خویش تا آنها را الله متعال در صحایف نورانی ذکر نموده و در جهان فتوحات نموده و در آخرت در جایگاه راستین نزد فرمانروایی مقتدر باشند، چنانچه الله متعال فرموده است:

﴿إِنَّ الْمُتَّقِينَ فِي جَنَّاتٍ وَنَهَرٍ* فِي مَقْعَدِ صِدْقٍ عِندَ مَلِيكٍ مُّقْتَدِرٍ [ القمر.54]

ترجمه: قطعاً پرهيزگاران در باغ ها و كنار جويباران بهشتی جای خواهند داشت. در مجلس راستينی در پيشگاه پادشاه بزرگ و توانای ( كه آفريدگار و خداوندگار همه كائنات است).

ای ارتش های سرزمین های اسلامی: اقصی و فلسطین استیغاثۀ یاری سرمی دهند و طلب حمایت نموده اند، اقصی و فلسطین هرگز از اسارت آزاد نمی گردد، مگر با نابودی کیان یهود. حرکات اهل فلسطین با وجود قهرمانی ها و عظمت شان هرگز نمی توانند که کیان یهود را از بین ببرند گر چه آنها مسئولیت خویش را به اندازه توان خویش ادا می نمایند اما از شما طلب نصرت و کمک دارند پس آنها را نصرت دهید و از شما درخواست حمایت نموده اند، به آنان لبیک بگویید و به این سخن الله متعال پاسخ مثبت دهید:

﴿وَإِنِ اسْتَنصَرُوكُمْ فِي الدِّينِ فَعَلَيْكُمُ النَّصْرُ...

اگر (مؤمنان از دست ظلم و جور ديگران ) به سبب دين شان از شما كمك و ياری خواستند، كمك و ياری بر شما واجب است.

ای ارتش های سرزمین های اسلامی و ای مسلمانان:

ما مطمئن هستیم که کیان و سلطه یهود نابود شدنی است پس فرصت را از دست ندهید و شما همان ارتشی باشید و چه ارتشی با عظمتی.....

و ما مطمئن هستیم که خلافت به اذن الله متعال بعد از ازالۀ حکومت های جابر و ستمگر دو باره تأسیس خواهد شد چنانچه امام احمد به نقل از حذیفه ابن الیمان از رسول الله صلی الله علیه وسلم روایت نموده است که فرمودند:

 «ثُمَّ تَكُونُ مُلْكًا جَبْرِيَّةً فَتَكُونُ مَا شَاءَ اللَّهُ أَنْ تَكُونَ ثُمَّ يَرْفَعُهَا إِذَا شَاءَ أَنْ يَرْفَعَهَا ثُمَّ تَكُونُ خِلَافَةً عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ«

ترجمه: سپس حاکمان جبریه ( ستمگاران ) به قدرت خواهد رسید و تا زمانی که الله متعال  بخواهد ادامه خواهند داشت و بعد از آن هنگامی که الله متعال خواست آن ار دور کرده و بار دیگر خلافت بر منهج و شیوه نبوت می آید.

پس آن ارتشی باشید که حزب التحریر را که برای تأسیس  خلافت سعی و تلاش می نماید نصرت دهید، و این ارتش بهترین و نیکو ترین ارتش ها است ....

و ما مطمئن هستیم که شام و مروارید اش( قدس) را ارتش اسلامی به دارالاسلام مبدل خواهد کرد. چنانچه احمد در مسند خویش از سلمه بن نفیل رضی الله عنه روایت نموده است که رسول الله صلی الله علیه و سلم فرمود:

«الَا إِنَّ عُقْرَ دَارِ الْمُؤْمِنِينَ الشَّامُ»

ترجمه: آگاه باشید مرکز و اساس سرزمین مؤمنین ,سرزمین شام است.

و نعیم بن حماد در کتاب الفتن از کثیر بن مرة به این الفاظ روایت نموده است:

«عُقْرُ دَارِ الإِسْلامِ بِالشَّامِ»

ترجمه: مرکز سرزمین اسلامی در سرزمین شام است.

عزت و تمکین شام و مروارید اش فلسطین به اذن الله متعال باز می گردد پس شما همان ارتشی باشید که آن را باز می گرداند و این ارتش بهترین ونیکو ترین ارتش ها است ...

ای ارتش های مسلمین و ای خانواده های ارتش مسلمانان: برای نصرت دین الله متعال، برای نصرت بیت المقدس، برای نصرت و یاری فلسطین و زنان آزاده ای فلسطینی برای نابودی کیان یهود، برای حمایت و نصرت کسانی که برای تأسیس خلافت راشده شبانه روزی فعالیت می کنند، برای مبدل نمودن شام و فلسطین به دارالاسلام و نهایتاً برای عزت مندی دنیا و آخرت بشتابید و رضایت الله متعال را بدست آرید که قسم به الله واحد و لاشریک از همه آنچه به خود می اندوزید خیر و بهتراست، الله متعال چه زیبا فرموده است:

﴿ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ اسْتَجِيبُواْ لِلّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُم لِمَا يُحْيِيكُمْ وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُون

ترجمه: ای مؤمنان! فرمان خدا را بپذيريد و دستور پيغمبر او را قبول كنيد هنگامی كه شما را به چيزی دعوت كند كه به شما زندگی (مادی و معنوی و دنيوی و اخروی) بخشد، و بدانيد كه الله ميان انسان و دل او جدایی می اندازد و بدانيد كه همگان در پيشگاه الله سبحان گرد آورده می شويد (و به حساب و كتاب تان رسيدگی می گردد).

حزب التحریر

2 comments

 • خیرالدین
  خیرالدین شنبه، 29 جولای 2017 Comment Link

  الله شما را خیر دهد ازاینکه غمخوار امت هستید که همه ظلم را بالای شان روا داشته اند.
  نصرت الله نسیب تان باد الحق که لیاقتش را دارید.

 • خیرالدین
  خیرالدین شنبه، 29 جولای 2017 Comment Link

  الله شما را خیر دهد ازاینکه غمخوار امت هستید که همه ظلم را بالای شان روا داشته اند.
  نصرت الله نسیب تان باد الحق که لیاقتش را دارید.

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه