چهارشنبه, ۰۵ ربیع الثانی ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۸/۱۲/۱۲م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :20 رجب 1439
تاریخ میلادی : شنبه، 07 آوریل 2018م

شماره صدور:۳۶/۱۴۳۹ HTS

دفتر مطبوعاتی
ولایه سودان

اعلامیه مطبوعاتی

مقامات امنیتی در شهر الابیض سودان، سخنگوی رسمی حزب التحریر-ولایه‌ سودان را همراه با مهمانا‌نش و چندتن دیگر از اعضای حزب دستگیر نمودند

‏(ترجمه)

 مقامات امنیتی در شهر الابیض، پایتخت ولایت کوردوفان شمالی سودان، مجلس سخنرانی در مورد نودوهفتمین سالروز نابودی خلافت اسلامی را که تحت شعار " خلافت؛ تأسیس دین و قدرت" در چهارراهی آزادی راه‌اندازی شده بود، ممنوع قرار دادند.

حزب التحریربه روز ‌شنبه ۷ اپریل ۲۰۱۸م بعد از ادای نماز عصر، در مقابل مسجد جامع بازار شهر الابیض همایش بزرگی مردمی را راه‌اندازی نمود. در این گردهمایی، سخنگوی رسمی حزب التحریر-ولایه سودان، نمایندۀ انجمن برادران و خواهران مسلمان و برخی دیگری از اعضای این حزب سخنرانی نمودند، که پس از ختم سخنرانیِ آنان، مقامات امنیتی با کمال بی‌شرمی و بطور وحشیانه در ملاء عام، تمام برادران و شباب حزب التحریر را دستگیر نمودند.

ابراهیم عثمان(ابوخلیل) سخنگوی رسمی حزب التحریر-ولایه سودان، برادر خالد حسین نمایندۀ انجمن برادران و خواهران مسلمان و دیگر اعضای حزب التحریر از قبیل: حسین مکی، نذیر جمار، محمد امین ظفر الله، مجدوب عبدالله، احمد الباهی، عبدالرحیم الباری، عبدالعزیز ابل رحیم و بنقا حامد از جملۀ دستگیر شده‌گان اند.

به این دولت و اقتدار فعلی بسا جای شرم است که منافقانه مسلمانان را در گفتن سخن حق مورد هدف قرار داده و علیه دعوت آنان اعلان جنگ می‌کند. این حکام رضایت کفار غربی را توسط آزادی‌بیان و درج این آزادی در قانون اساسی و قوانین کشور بدست می‌آورند؛ اما چه رژیم منافقی؟ چون هر آن کسی‌که آزادانه در محضر عام نظریۀ خود ر برای تغییر جامعه بیان کند، توسط این رژیم ممنوع قرار داده می‌شود.

﴿إِنَّ الْمُنَافِقِينَ فِي الدَّرْكِ الأسْفَلِ مِنَ النَّارِ وَلَنْ تَجِدَ لَهُمْ نَصِيرًا﴾

[نسا: ۱۴۵]

ترجمه: ‏‏بی‌گمان منافقان در اعماق دوزخ و در پائین‌ترین مكان آن هستند و هرگز یاوری برای آنان نخواهی یافت(تا به فریاد‌شان رسد و آنان را برهاند).‏

ای حکام و اهل قدرت! از الله سبحانه وتعالی بترسید و علیه دعوت الله سبحانه وتعالی اعلان جنگ نکنید. آیا تا اکنون جنایاتی‌که علیه خودتان، حقوق شهروندان کشور‌تان و مردم مظلوم‌تان انجام داده‌اید، کافی نیست؟ فلهذا حزب التحریر دعوت جهانی خود را برای اعادۀ زنده‌گی اسلامی از طریق تأسیس مجدد خلافت راشدۀ ثانی برمنهج نبوت، بدون هیچ‌‌گونه هراسی‌ از توطئۀ توطئه‌گران و نظام‌های مستبد توطئه‌گر به پیش می‌برد. بدانید که در آیندۀ نه چندان دور، آفتاب حاکمیت اسلام طلوع خواهد کرد؛ چون روزی خلافت راشدۀ ثانی برمنهج نبوت تأسیس خواهد شد و بر تمام جهان نور و روشنایی خود را می‌تاباند و انتقام تمام بی‌عدالتی‌ها را خواهد گرفت.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه سودان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه