سه شنبه, ۰۶ جمادی الاول ۱۴۳۹هـ| ۲۰۱۸/۰۱/۲۳م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :18 ربیع الثانی 1439
تاریخ میلادی : جمعه، 05 ژانویه 2018م

شماره صدور:۳۹/۱۵

دفتر مطبوعاتی
ولايه اردن

اعلامیه مطبوعاتی

رژیم اردن با زیر پا کردن احساسات مسلمانان، تلاش می‌کند تا از تظاهرات آنان در حمایت از قدس و الاقصی جلوګیری کند!

 (ترجمه)

دستگاه‌های امنیتی اردن، به‌تاریخ ۵ جنوری  ۲۰۱۸م از برگزاری تظاهرات‌ها در مقابل مساجد شهر عمان، پایتخت اردن و شهر رصیفه که از طرف حزب التحریر در حمایت از قدس، مسجدالاقصی و کل فلسطین راه‌اندازی می‌شد، ممانعت کردند. محلات تظاهرات مردمی از سوی نیروهای امنیتی، به پاسگاه‌های نظامی تبدیل شد و دستگاه‌های امنیتی این کشور، سه تن از اعضای این حزب را در مقابل مسجد جامع "نزال" بازداشت نموده و در صدد بازداشت برخی دیگری از اعضای این حزب بر آمدند.

با این حال، دستگاه‌های امنیتی، به روزنامه‌نگاران و عکاسان اجازۀ تصویربرداری و پوشش این اتفاق را ندادند و حتی اقدام به مصادرۀ کمره‌های آن‌ها کردند و در عین حال، وسایل ارتباطی برخی از افرادی‌که قصد تصویربرداری را داشتند، مورد مصادره قرار گرفتند.

حزب التحریر-ولایه اردن، دوشادوش مردم خود با افتخار تمام و با توجه به این سرکوب نمودن‌ها و ممانعت‌ها و ضعف رژیم حاکم اردن، به صراحت اعلام می‌کند که از حمایت قدس، مسجدالاقصی و کل فلسطین دست‌بردار نیست و از فراخوانی ارتش‌های اسلامی برای عمل به وجیبۀ دینی‌شان در برابر قدس و مسجدالاقصی کوتاه نمی‌آید و در کار خود قاطع است.

این گونه ممانعت‌ها و سرکوب‌ها، بیانگر آنست که ادعای رژیم اردن در حمایت از قدس و مسجدالاقصی یک ادعای کاذبانه بوده و جز یک مصرف محلی و رسانه‌ای چیزی دیگری در قبال ندارد.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه اردن

1 comment

  • Arash fahimi
    Arash fahimi جمعه، 12 ژانویه 2018 Comment Link

    تا چه وقت میخواهند جلو مردم را بگیرند؟ آیا وقت آن نرسیده که از ظلم بالای مردم دست بردارند وتوبه نمایند؟ یا میخواهند با ظلم وستم بنزد الله حاضر گردند! آیا وقت توبه ودست کشیدن این ستمگران از استبداد وظلم نرسیده است؟

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه