جمعه, ۱۷ صَفر ۱۴۴۳هـ| ۲۰۲۱/۰۹/۲۴م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :28 شعبان 1442
تاریخ میلادی : شنبه، 10 آوریل 2021م

شماره صدور:۲۰/ ۱۴۴۲

دفتر مطبوعاتی
ولايه اردن

اعلامیه مطبوعاتی

دستگاه استبدادی رژیم اردن عضوی دیگری از حزب التحریر را دستگیر کرد

 به روز پنج‌شنبه ۸ آوریل/ اپریل ۲۰۲۱م دستگاه امنیتی رژیم اردن، استاد محمود سرسور را در مسیر راه کارش دستگیر‌ و به مرکزی امنیتی منتقل نمودند. وی بعد از مدت کوتاهی به دادستانی دادگاه امنیتی کشور معرفی و پنج مورد اتهام بر وی وارد گردید که عبارت از: تحریک (مردم) بر مخالفت در برابر نظام حاکم، انجام اقداماتی‌که باعث برهم  زدن روابط میان  دو کشور خلیجی می‌گردد و هم‌چنین اتهام برای ایجاد اختلافاتی‌که نظم عمومی و ثبات اجتماعی را بر هم می‌زند، عضویت در گروه ممنوعه حزب التحریر و توضیع جزوه های آن. 

نگرانی این رژیم فقط دستگیری مردم صادق و مخلص این سرزمین است. رژیم اردن پس از این همه ناکامی شرم‌آورش در انجام کلیه وظایفی‌که باید در مراقبت از منافع مردم و حفظ معیشت، آموزش و سلامتی آن‌ها داشته باشد، به خاموش ساختن صدای کسانی اقدام می‌ورزد و آن‌ها را با تهمت و افترا زندانی‌ می‌کند که آن را محاسبه نموده (و امر به معروف می‌کنند)؛ در حالی‌که دروغ‌های شاغدار رژیم برای همه واضیح و روشن است.                                                      

بگذارید این رژیم بداند که دستگیری شباب حزب التحریر آن‌ها را از حمل دعوت دل‌سرد نخواهد کرد و آن‌ها آماده هستند که وقت قیمتی شان را جهت مسایل مهم سپری نمایند و به اذن الله هیچ گونه آسیبی برای شان نخواهد رسید، نه از جانب کسانی‌که در جستجوی دشمنی علیه آنان اند و نه هم از جانب  کسانی‌که به دست‌گیری آن‌ها می‌پردازند و تا زمانی نصرت الله سبحانه‌وتعالی در این مسیر ثابت قدم خواهند ماند. بی‌گمان نصرت الله سبحانه‌وتعالی خیلی نزدیک است و وعدۀ اش برای بندگانش محقق خواهد شد و اقتدار مسلمانان باز خواهد گشت و خلافت بر منهج نبوت به خواست الله تأسیس خواهد شد، هرچند جانیان را ناخوش آید.                 

(وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ) [شعراء: 227]

ترجمه: و آنان که ظلم و ستم کردند، به زودی خواهند دانست که بازگشت شان به کجاست.

دفتری مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه اردن

مترجم: ابوزید

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه