جمعه, ۱۷ صَفر ۱۴۴۳هـ| ۲۰۲۱/۰۹/۲۴م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :10 ذولحجه 1442
تاریخ میلادی : چهارشنبه، 28 جولای 2021م

شماره صدور:31/1442

دفتر مطبوعاتی
ولايه بنگلادیش

اعلامیه مطبوعاتی

رژیم شیطانی سعودی بار دیگر مانع امت واحد برای انجام مناسک مقدس حج شد!

رژیم شیطانی سعودی و غاصب الحرمین شریفین تحت رهبری شاه سلمان و فرزند بی‌بندوبارش محمد بن سلمان مسلمانان خارجی را از انجام مناسک حج برای سال دوم منع کرد. این رژیم شیطانی مدت‌هاست چهره منفور خود را تحت نقاب سرپرستی از مسجدالحرام در مکه مکرمه و مسجدنبوی در مدینه منوره پوشانیده است. حالا که جنگ جهانی علیه اسلام شدت گرفته است؛ دست نشانده‌های غرب صلیبی نیز در حال خود نمایی به باداران خود هستند. بن سلمان نیز می‌خواهد نقش خائنانه خویش را در جنگ علیه اسلام برای رضایت باداران غربی‌اش بازی کند؛ طوری‌که از یک جانب در حال سرعت بخشیدن پروسه غرب‌گرایی با اجازه دادن به تمام اعمال و فعالیت‌های شیطانی در سرزمین مقدس ما که فضای اجتماعی را مسموم کرده است، می باشد تا ارزش‌های اسلامی را نابود سازد و از جانب دیگر به بهانه شیوع ویروس کرونا امت محمد صلی الله علیه وسلم  را از انجام فریضه حج از کعبه شریفه منع کرد. او مهمانان و خواننده‌های خارجی (رقاصه‌ها و سیاحان)  را برای برگزاری کنسرت‌ها و گردهمایی‌های اجتماعی در زمان شیوع ویروس کرونا اجازه ورود به عربستان سعودی داد که همه‌اش مملو از جاهلیت و فحشا بود؛ اما برای انجام صلاة و حج این غاصبان صدها عذر و بهانه تراشیدند تا مانع آن شوند. برای میزبانی از بزرگترین مراسم سپورتی و تفریحی که جز برنامه دراز مدت دولت شاهی (ماموریت 2030) می‌باشد؛ پروسه واکسیناسیون به سطح ملی به شکل سریع در عربستان سعودی در حال تطبیق است؛ اما خادم نمایشی الحرمین الشریفین هیچ‌گونه تدابیر قبلی برای برگذاری حج ندارد. زیرا آن‌ها در تلاش اند تا هر فرصتی‌که سبب ضربه زدن به احساسات و اعمال نیک مسلمانان می‌شود را از دست ندهند.

ما هرگز فراموش نخواهیم کرد که نیاکان بن سلمان از جمله کسانی بودند که در برچیدن گلیم اقتدار و حاکمیت اسلام که همانا خلافت بود، با کفار استعمارگر نقش اساسی داشت؛ آن‌ها کسانی بودند که دربرابر خلافت عثمانی بغاوت کردند و نسل شیطان صفت او حالا دست به دست کافر داده تا امت اسلامی را از شعایر ایشان یکی پی دیگر منجمله حج دور کنند. رسول الله صلی الله علیه وسلم درین مورد چنین می‌فرماید:

«لَيُنْقَضَنَّ عُرَى الْإِسْلَامِ عُرْوَةً عُرْوَةً فَكُلَّمَا انْتَقَضَتْ عُرْوَةٌ تَشَبَّثَ النَّاسُ بِالَّتِي تَلِيهَا وَأَوَّلُهُنَّ نَقْضًا الْحُكْمُ وَآخِرُهُنَّ الصَّلَاةُ» [مسند احمد]

ترجمه: زنجیره‌های اسلام یکی پی دیگر گشوده می‌شوند؛ چنان‌چه یکی آن گشوده شود، مردم به سوی دیگر آن می‌شتابند طوری‌که اولین آن حاکمیت اسلام ( خلافت) خواهد بود و آخرین آن نماز.

بدون شک حکام دست نشانده و سکولار سرزمین‌های اسلامی دشمنان اسلام و مسلمانان هستند؛ از بدو سقوط خلافت این حکام با دشمنان ما همدست شده اند تا سلطۀ آن‌ها را زنده نگهدارند. درین وضعیت حساس که امریکای صلیبی، رژیم سعودی را مجبور به ایفای نقش جدید در خاورمیانه کرده است، از همه حکام مزدور سرزمین‌های اسلامی در آسیای جنوبی خصوصاً پاکستان و بنگله‌دیش می‌خواهد تا نقش قدم رژیم مجرم سعودی را تعقیب نمایند. بناً ما هیچ‌گونه عکس‌العمل را از حکام همچون عمران خان و شیخ حسینه در مقابل این تصمیم ظالمانه رژیم سعودی مشاهده نکردیم.

چرا باید حسینه این تصیم را محکوم کند، وقتی حتی خودش نگران عبادات مردمش نیست؟ مانند حکام سعودی او نیز دستور داده است تا در مساجد از بدعت فاصله در نماز پیروی شود؛ حتا او کوشش کرد تا مردم را از اشتراک در نماز جمعه و سایر نماز‌های جمعی منع کند که با مخالفت شدید مردم مواجه شد. در حقیقت آن‌ها دشمنی و کینه شدید را در قلب‌های خود نسبت به اسلام پنهان کرده اند. آنها از هیچ نوع تلاش برای سرکوب و کم ارزش جلوه دادن ارزش‌های اسلام دریغ نخواهند کرد، چی رسد به دفاع و حافظت از آن.

ای مسلمانان! این حکام سکولار تنها مانع بین شما و خلافت راشده دوم بر منهج نبوت می‌باشد؛ چنانچه رسول الله صلی الله علیه وسلم ما را در مورد سقوط حاکمیت اسلام (خلافت) هشدار داده است؛ گره‌های اسلام بشمول حج یکی پی دیگر گشوده خواهند شد و امروز ما شاهد این حقیقت هستیم که از انجام صلاة و حج خانه الله سبحانه‌وتعالی و مدینه منوره منع شدیم.

بناءً، با تلاش و مبارزه یکجا با حزب التحریر برای اقامه حاکمیت اسلام (خلافت)؛ دولتی‌که با ایجاد فضای ایمانی زمینه انجام عبادات فردی را با قلب مطمئن فراهم می‌سازد، به دسیسه‌های کفار استعمارگر و مزدوران شان نقطه پایان گذاشته.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه بنگله دیش

مترجم: خالد "سیف الله"

 

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه