سه شنبه, ۰۱ ربیع الثانی ۱۴۳۹هـ| ۲۰۱۷/۱۲/۱۹م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :23 صفر 1439
تاریخ میلادی : یکشنبه، 12 نوامبر 2017م

شماره صدور:۱۴۳۹AH /۰۰۴

دفتر مطبوعاتی
بخش زنان

اعلامیه مطبوعاتی

مدافع کودکانی‎که با دستان بوداییان از بین می‎روند؛ کیست؟!

(ترجمه)

 گزارش مؤسسه خیریه داکتران بدون مرز، نشان می‎دهد که بیش از  نیمی از دخترانی‎که در کمپ‎های پناهنده‎گان در  بازار کاکس  بنگله‎دیش زیر درمان هستند، کسانی اند که مورد تجاوز، آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند. اکثریت این دختران زیر  ۱۸ سال سن داشته و در بین‎شان دختران زیر ۱۰سال نیز به چشم می‎خورند. در ادامه این گزارش آمده است که ده‎ها دختر در درمانگاه‎هایی تخصصی و روانی در روهینگیا زیر درمان قرار گرفته و این درمانگاه‎ها از کسانی‎که مورد خشونت،  آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‎اند، مراقبت جسمی و پشتیبانی روانی می‎کنند. این داکتران تأکید بر این دارند که این‎ها تنها بخشی از افرادی می‎باشند که مورد تجاوز و تعرض جنسی قرار گرفته‎اند و این همه تجاوز، دست‎آورد لشکرکشی و قتل عام میانمار در روهینگیا بوده است. عده کثیری از این دختران و کودکان مظلوم برای نجات خویش از قتل و تجاوز این جنایتکاران شنیع، به طرف بنگله‎دیش پا به فرار گذاشتند.

این جنایتکاران با حمله، تجاوز، خونریزی و‌ آزار و اذیت لذت می‎برند.  یک متخصص در بخش خشونت مبتنی بر جنسیت در اردوگاه پناهنده‎گان روهینگیایی در بنگله‎دیش به خبرگزاری نگاردین، بریتانیا گفت: «توسط سه سرباز میانماری مورد تجاوز قرار گرفته و بعد از خونریزی شدیدی‎که داشت، تحت درمان قرار گرفت.» قتل، کشتار، تجاوز به جلو چشمان فرزندان، پدران و همسران ، بریدن سینه وتجاوز گروهی از طرف چندین سرباز تا هنگام هلاکت همه و همه حملات وحشیانهٔ است که نیروهای وحشی میانمار بالای زنان روهینگیایی انجام می‎دهند. این‎ها با داغ کردن اسلحه، چوب و دیگر اشیای نوک تیز، زنان امت را شکنجه می‎دهند.

در واقع این‎ها همه تلاش‎هایی است برای ترور نسل مسلمان، تا به این ترتیب مسلمانان روهینگیایی را در میانمار نابود کنند. هم‎چنان گزارش‎های مختلف نشان می‎دهند که زنان و دختران روهینگیایی بعد از تجاوز در خانه‎ها بسته می‎شوند و بعد سربازان خبیث بودایی، خانه‎ها را به آتش می‎کشند. لا حول و لا قوت الله با الله!

ای فرزندان  ارتش امت مسلمه! چگونه می‎توانید شاهد این ظلم بر خواهران، مادران و دختران‎تان باشید که توسط قصاب‎های بودایی سلاخی می‎شوند.؟ چرا برای حفاظت از آن‎ها کاری نمی‎کنید؟ آیا اشک‎ها و فریادهای آن‎ها شما را خشمگین نمی‎کنند و نفس را در گلوهای‎تان خفه نمی‎سازند؟ آیا شما منتظر کمک‎های جامعهٔ بین المللی برای نجات آن‎ها هستید؟همان جامعهٔ بین المللی‎که چشمانش را بسته است؛ در حالی‎که خواهران شما در سوریه، کشمیر، بوسنی، افریقا مرکزی و فراتر از آن توسط دشمنان اسلام کشته می‎شوند.

وظیفه شما دفاع از مؤمنان است و شما کسانی هستید که در برابر الله سبحانه وتعالی بخاطر امت مسئول بوده و از جانب الله سبحانه وتعالی مورد بازپرس قرار می‎گیرید. آیا خون‎تان از ظلم حکام ظالم به جوش نیامده است؟ هنوز هم در خدمت‎شان قرار دارید؛ در حالی‎که آن‎ها همواره به امت خیانت می‎کنند و امت را از حق‎شان محروم ساخته و آن‎ها را در چنگال ظلم رها کرده‎اند.

حاکمانی‎که  در برابر گریه خواهران‎تان بی‎تفاوت بوده و هرگز آن‎ها را برای برآورده کردن نیازهای ضروری و حقوق‎شان یاری نرسانده‎اند. در عوض آن‎ها را به کمپ‎هایی‎که مناسب حیوانات نبوده، چه رسد به این‎که مناسب انسان‎ها باشد، رها کرده‎اند. آیا برای‎تان شرم آور نیست، این‎که حاکمان با باداران خارجی‎شان دست یکی نموده و شما را علیه خواهران و برادران‎تان  تحریک نموده و شما را علیه  آن می‎جنگانند؟

ای جنرالان و افسران سر زمینهای امت مسلمه! اطفال مسلمان میانمار،‌ فلسطین، کشمیر، افغانستان، افریقا مرکزی و سایر سر زمین‎های اسلامی در انتظار شما هستند تا آن‎ها را از این همه چالش‎های ناامید کننده رهایی بخشید. چه پاسخی در روز آخرت به الله سبحانه وتعالی در برابر گریه و ترک امت در دستان ستمگران خواهید داد؟ این روز، روزی است که هیچ فرضی پنهان نمی‎ماند. ما به شما با صدای رسا و آواز بلند می‎گویم که دست رد به سینه این رژیم‎های مستبد بنید و هرگز به آن‎ها وفادار نمانید؛ زیرا این‎ها هدیهٔ جزء رسوایی، درد، خونریزی، رنج، ترس و وحشت به امت به ارمغان نیاورده‎اند.

ما از شما می‎خواهیم که با نصرت و یاری خود حزب التحریر را در راستای تأسیس دوباره خلافت راشده ثانی کمک نمایید تا بلا فاصله شما را برای دفاع و آزاد کردن امت بسیج کند. این‎جاست که  میراث شگفت انگیزتان را می‎پذیرید و مانند  قهرمانان بزرگ و علمبرداران  اسلام-خالد بن ولید، صلاح الدین ایوبی و محمد بن قاسم- افتخار این زندگی و بزرگ‎ترین پاداش در آخرت کسب را نمایید.

﴿وَمَا لَكُمْ لَا تُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَالْمُسْتَضْعَفِينَ مِنَ الرِّجَالِ وَالنِّسَاءِ وَالْوِلْدَانِ الَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا أَخْرِجْنَا مِنْ هَٰذِهِ الْقَرْيَةِ الظَّالِمِ أَهْلُهَا وَاجْعَلْ لَنَا مِنْ لَدُنْكَ وَلِيًّا وَاجْعَلْ لَنَا مِنْ لَدُنْكَ نَصِيرًا﴾

[نسا: ۷۵]

ترجمه: چرا در راه الله(سبحانه وتعالی) و به خاطر مردان و زنان و کودکان ناتوانیکه میگویند: ای پروردگار ما! ما را از این شهریکه مردمش ستمکار اند، بیرون آور و از جانب خود برای ما(بیچارهگان) نگهدار و یاوری بفرست.

داکتر نسرین نواز

رئیس بخش زنان دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه