پنجشنبه, ۲۵ ذیقعده ۱۴۴۱هـ| ۲۰۲۰/۰۷/۱۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :6 ذولحجه 1440
تاریخ میلادی : چهارشنبه، 07 آگوست 2019م

شماره صدور: ۱۴۴۰ AH /۰۴۰

دفتر مطبوعاتی
بخش زنان

اعلامیه مطبوعاتی

آن‌ها از اطفال می‌ترسند... اگر ارتش مسلح عظیم بیاید، چه خواهد کردند؟!

(ترجمه)

نیروهای متغاصب دولت یهود از طفل ۸ ساله به‌نام ملاک سدر از شهر الخلیل احضار/جلب نموده اند؛ این در حالی‌ست که نیروهای یهودی در مرکز شهر به خانه آنان هجوم برده و به پدرش احضارنامه استنطاق/بازجویی از دخترش را تسلیم نمودند، زیرا او متهم به مزاحمت و اذیت مهاجرین یهودی در زمین‌های غضب شده فلسطین شده بود. قبل از این حادثه، طفل ۶ ساله به‌نام قيس فراس عبيد از منطقه العيسوية را نیز به بهانه سنگ پرتاب کردن به وسیله‌نقلیه نیروهای اشغال‌گر یهودی درحالی‌که آن‌ها به شهر یورش برده بودند، برای بازجویی و تحقیق فراخوانده بودند. درست در خلال همان چند ساعت، از ورود طفل چهار و نیم ساله به کلانتری پلیس/حوزه پولیس القدس (اورشلیم) خبر رسید که او را نیز به جرم مشابه برای بازجویی احضار کردند.

اشغال‌گران یهودی پالیسی وحشیانه‌شان را علیه مردم سرزمین مبارک فلسطین به‌هر حالت ممکن ادامه می‌دهند و این اطفال معصوم و صغیر را بدون هیچ توجه به غدر و جرم‌شان بخاطر بازجویی احضار می‌دارند. چنین اعمال زشت بیانگر پالیسی جنایت‌کارانه‌ی یهودی‌ها می‌باشد که تمامی عناصر بشردوانه و هم‌چنین تمام نهاد‌هایی‌که ادعای حقوق اطفال و انسان‌ها را می‌کنند، زیر پای گذاشتند. به‌عوض‌ این‌که مهاجرین یهودی متغاصب را از شکنجه مردم سرزمین مبارک فلسطین باز دارد، آن‌ها از اطفال نسوان به جرم مزاحمت این جنایت‌کاران، بازجویی می‌کنند!!

طبق آمار احصاوی، در میان ۵۷۰۰ تن از اسیران فلسطینی حدود ۲۳۰ طفل صغیر در زندان‌های دولت یهود در حبس قرار دارند، و دادگاه‌های یهود در سه سال گذشته احکام مختلف جرمی را بالای اطفال به خصوص آنانی‌که در قدس زنده‌گی می‌کنند، صادر نموده اند، البته اکثر‌شان به جرم سنگ پرتاب کردن متهم شده‌اند. ‏در ماه ژوئن/جون ۲۰۱۵م، الكنيست(پارلمان یهودی) قانونی را تصویب کرد که بر بنیاد آن مدت زمان حبس فلسطینیان متهم به سنگ پرتاب کردن را به ۲۰ سال  افزایش یا تشدید بخشید. هم‌چنان، شورای وزیران مسئول امور سیاسی و امنیتی(کابینه) به نیروهای بازرسی/پولیس صلاحیت شلیک بر سنگ‌ پرتاب گننده‌گان را دادند.

نهاد یهودی یگانه کشوری در جهان‌ست که اطفال زیر سن را در داد‌گاهای نظامی تحت پیگرد قانونی قرار می‌دهد؛ علی‌رغم آن‌که حتی قوانین کیفری این امر را ممنوع قرار داده است. به طور مثال، کنوانسیون‌های بین‌المللی حقوق بشر به‌خصوص کنوانسیون حقوق اطفال(UNCRC) همواره پافشاری شدیدی بر اهمیت تامین محافظت و مراقبت از اطفال و جان‌های‌شان و نیز باید برای اطفال فرصت رشد و ترقی داده شود، نموده است. اما در حقیقت، این کنوانسیون‌ها اطفال را از  آزادی‌های‌شان محروم ساخته اند. حال آن‌که، اشغال‌گران اطفال فلسطینی را به قتل می‌رسانند و زندان‌ها را اولین پناهگاه برای مسلمانان قرار می‌دهند. ‏فلهذا، اگر چنین اطفالی‌که عمر شان تنها با شمارش انگشتان یک دست تجاوز نمی‌کند، ترس یهودیان را برمی‌انگیزانند و آنان به وحشت می‌کشانند، و یهودیان از ترس می‌خواهند اطفال را سرکوب و بترسانند تا باشد که اطفال فلسطینی مانند جوانان شجاع و باغیرت بزرگ نشوند؛ همان‌طوری که دین‌شان به آنان تربیت شجاعت داده تا بخاطر اخراج و ریشه‌کن کردن متجاوزین قدعلم کنند؛ بنابراین اگر ارتش مسلح عظیمی با عزم راسخ و عقیده قوی به الله سبحانه وتعالی به سراغ شان بیاید، آن‌ها چه خواهد کردند، از ترس و وحشت به کجا خواهند گریخت؟!

بناً ای مسلمانان! این‌ها یهودیان هستند و این ارتش‌ ضعیف‌اش است که این حکام رويبضات(حکام نالایق و بزدل) دائماً شما را فریب می‌دهد تا ما به شکست‌ناپذیری نیروهای یهود یقین داشته باشیم... آن نیروهای بزدلی اند که در شهر بخاطر دستگیری اطفال یورش می‌برند! آن‌ها اطفالی را که حتی سن‌اش از ۴ سال بلند نیست، تحت هدف بازجویی جنایی قرار می‌دهند؛ در حالی‌که حکام‌ دوست‌داشتنی تان با اشتیاق شدید به‌سوی "عادی‌سازی روابط(Normalization)" همرای آنان پیش‌قدمی می‌نماید و همرای‌شان قرارداد معاهدات را امضاء نموده و مطیع کنوانسیون‌ها می‌شوند که برای آنان حقارت و شرم‌ساری بیش نیست.

در حال حاضر، این اطفال شجاع فلسطین اند که حتی در ایام طفلیت‌شان مانند شیران رفتار می‌کنند. ‏آنان صرف به نهادی(دولتی) نیاز دارند که راهنمایی‌شان کند نه قطب‌نمای که آنان را از مسیر درست مبارزه علیه اشغال‌ یهودیان و آزادسازی فلطیسن منحرف سازد، بناً از شجاعت و مردانگی آنان ارتش عظیمی شکل می‌گیرد که توسط یک رهبر غم‌خوار(خلیفه) رهبری خواهد شد و ان‌شاءالله مردم و سرزمین‌های اسلامی را آزاد خواهد کرد و تحقق این امر برای الله سبحانه و تعالی ناممکن و دور نیست.

بخش زنان دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر

مترجم: زکریا وهاج

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه