یکشنبه, ۲۸ ذو القعدة ۱۴۳۸هـ| ۲۰۱۷/۰۸/۲۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :5 ذولقعده 1438
تاریخ میلادی : جمعه، 28 جولای 2017م

شماره صدور:۵۳/ ۱۴۳۸

دفتر مطبوعاتی
مرکزی

اعلامیه مطبوعاتی

اعلام راه اندازی وب سایت "خلافت نت" با طراحی جدید

(ترجمه)

دفتر مرکزی مطبوعاتی حزب التحریر خوش حال است که وب سایت خلافت راشده(Khilafah.net) را با طرح جدیدش تا روز جمعه ۵ ذی القعده ۱۴۳۸هـ.ق مطابق ۲۸ جولای ۲۰۱۷م اعلام می کند. دفتر مذکور با اعلام راه اندازی این وب سایت، از الله سبحانه و تعالی در راستای تأسیس خلافت راشده استدعای کمک می نماید. به نحوی که شأن و شوکت و شادمانی امت اسلامی با احیای یگانه راه زنده گی که خالق کائنات برایشان مقرر نموده و با بدست گیری رهبری امت توسط حاکم عادل و صادق که از میان امت به پا خیزد محفوظ بماند. حاکم که در هنگام مصیبت مأیوس نگردیده و با هیچ دشمن تعامل نکند و به غیر از الله سبحانه وتعالی پیروزی را در کسی دیگری نجوید. از این رو، وعده الله سبحانه وتعالی و بشارت پیامبر صلی الله علیه وسلم از طریق راه اندازی خلافت راشده ثانی بر منهج نبوت که نشانه های آن در حال شگوفایی بوده و طلوع آن نزدیک است تحقق یافته و این کار بر الله سبحانه وتعالی آسان است.حزب التحریر که بیش از شصت سال عمرش را سپری کرده است، نسبت به تمام مشکلات، موانع، دسایس توطئه گران و بی عدالتی حاکمان و استبدادها هیچ گونه نگرانی نداشته و مردم را برای تأسیس خلافت به شیوه ای که پیامبر صلی الله علیه وسلم دولت اسلامی را در مدینه تأسیس نمود فرا می خواند. این حزب قانون اساسی ثابت و بی مانند را بر اساس منابع شرعی تهیه نموده است و آن را به عنوان یک طرح واضح و چشم گیر به امت پیش کش می نماید. تا باشد که در زمان نیاز امت را از تاریکی های قوانین ساخته بشر به نور اسلام برای رسیدن سعادت دنیا و آخرت بکشاند.حزب التحریر، به فضل الله سبحانه وتعالی و خواست عالم فرزانه عطاء بن خلیل ابوالرشته، از تمامی روش های قانونی و وسایل موجود در اختیار خود استفاده نموده و از ایجاد پلاتفورم جدید و یک رسانه دیگر تقدیر می کند. حزب راه اندازی وب سایت خلافت راشیده را در طرح جدید خود به منظور اقناع امت اسلامی، سیاسیون و بیانیه های فکری و فقهی به منظور پخش آگاهی در رابطه به قضیه سرنوشت ساز امت(خلافت بر منهج نبوت) و بالا بردن آن از واقعیت جهل تحت رژیم های اشغال به واقعیت پیشرفت و تمدن زیر حاکمیت اسلام ناب که از پیامبر صلی الله علیه وسلم به ما به ارث مانده است اعلام می دارد. پیامبر صلی الله علیه وسلم فرمود:

«تَركتُكُم على بَيضاءَ نقية لَيلُها كنهارِها لا يَزِيغُ عنها إلاَّ هالِكٌ»

ترجمه: گذاشتم شما را در مسیر روشنی که شب آن همانند روز آن است. هیچ یک از شما پس از من کج نمی شود از آن مگر کسی که هلاک شده است.سایت تازه تأسیس شده Khilafah.net بر مسلمانان نحوه تأسیس دولت اسلامی و سقوط آن را به گونه مفصل بیان می کند که تکلیف آن همانا تأسیس دوباره خلافت به طریق شرعی آن می باشد. این سایت هم چنان ساختار دولت خلافت را برای امت نشان می دهد که نظام ها، سازمان ها و قانون اساسی آن توسط حزب التحریر برای اقامه خلافت راشده ثانی بر منهج نبوت که ان شاء الله زود است که تأسیس شود، آماده گردیده و هم چنان حزب برای بازدید کننده گان و علاقه مندان خود با همه چیزهایی که  مرتبط به نظام حاکم(خلافت) در اسلام است، کتاب ها و نوشته های فکری، سیاسی و فقهی همراه با نشریات رساله ها، مجلات و آگهی ها، بررسی مهم ترین فعالیت ها و مجموعه ای از اخبار و تحلیل های سیاسی، با استفاده از تکنالوژی دست داشته تهیه نموده است.

از الله سبحانه وتعالی استدعا داریم تا گام های ما را در این راستا استوار گردانیده و آن را در میزان حسنات قرار داده و چراغ هدایت برای مردمان قرار دهد و کسانی را که  عهده دار اداره حزب اند و مخلصینی که در راستای احیای خلافت کار و فعالیت می کنند، اجر بی پایان نصیب کند. و اوست سرپرست مؤفق.

داکتر عثمان بخاش

رئیس دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر

1 comment

  • خیرالدین
    خیرالدین شنبه، 05 آگوست 2017 Comment Link

    الله شما را پایدار داشته باشد الهی تاسیس دولت خلافت بز منهج نبوت.

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه