[, ۲۹ ذو الحجة ۱۴۳۸هـ| ۲۰۱۷/۰۹/۲۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :29 ذولقعده 1438
تاریخ میلادی : دوشنبه، 21 آگوست 2017م

شماره صدور:۱۴۳۸/۰۵۶AH

دفتر مطبوعاتی
مرکزی

اعلامیه مطبوعاتی

﴿وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ﴾

[صف: ۸]

ترجمه: ولی الله نور خود را کامل می کند، هر چند کافران خوش نداشته باشند!

ادارۀ سایت "یوتیوب" طی یک کمپاین وحشیانۀ جهانی، کانال های حزب التحریر را در سایت خود مسدود ساخت. این اقدام علیه اسلام و دعوتگران آن، که خواستار اعادۀ زنده گی اسلامی با تأسیس دولت خلافت راشده به منهج نبوت هستند، صورت گرفته است. تنها در جریان ماه گذشته، چهار کانال بزرگی که شامل هزارها نوار ویدیویی بود، مسدود شده اند.

به تاریخ ۲۰ جولای ۲۰۱۷م، دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-سرزمین مقدس فلسطین مسدود شد که کار بیشتر از ده سال را در درون خود داشت. به تاریخ ۱۰ اگست ۲۰۱۷م، کانال دفتر مطبوعاتی حزب التحریر در سوریه مسدود شد. به تاریخ ۱۲ اگست ۲۰۱۷م، کانال منبرالامة مسدود شد. به تاریخ ۱۶ اگست ۲۰۱۷م، وب سایت HT Media که قدیمی ترین کانال دفتر مرکزی مطبوعاتی حزب التحریر است، مسدود گردید.

این اقدامات، پوچ بودن ادعاهای شان را در مورد احترام به آزادی بیان آشکار می سازد. علاوه بر آن، این کار همانا ادعای شان را که می گویند: ایدیولوژی دموکراسی را که ما تبلیغ می کنیم، بهترین نوع نظام برای بشریت است، فاش می سازد. در حالی که این ایدیولوژی نسبت به تار عنکبوت هم ضعیف تر است. همه می دانند که کشورهای غربی خاصتاً امریکا، آن قدر منابع مادی را تصرف کرده اند که هیچ دولت و یا امپراتوری در طول تاریخ بشر تصرف نکرده است و مهم هم نیست که این منابع مادی را برشماریم؛ مگر جنگ ادارۀ یوتیوب علیه کانال های مطبوعاتی حزب التحریر به اساس دلایل ذیل استوار است:

۱- این که آن ها درک کرده اند، ندای حقی را که حزب التحریر به پیش می برد، نسبت به بمب ها و راکت های شان-هوشمند و غیر هوشمند- و ماهواره های آن ها که زمین را از همه جوانب احاطه کرده، قوی تر است.

﴿بَلْ نَقْذِفُ بِالْحَقِّ عَلَى الْبَاطِلِ فَیدْمَغُهُ فَإِذَا هُوَ زَاهِقٌ﴾

[انبیا: ۱۸]

ترجمه: ما حق را بر  سر باطل می کوبیم و حق باطل را متلاشی ساخته و از بین می برد.             

۲- آن ها با چنین اقدام اعتراف کردند که دموکراسی شان دروغین بوده و نمی تواند استدلال را با استدلال جواب دهند، به شیوه های ظالمانۀ دیکتاتوری و با کوشش های بیهوده، سست و مسخره آمیز می خواهند صدای حق را خاموش سازند. اگر آن ها می دانستند یا درک می کردند و یا هم ذرۀ استدلال و دلیل می داشتند؛ پس خواست ما را بخاطر انجام یک مباحثۀ مهم فکری می پذیرفتند؛ اما با این اقدامات، آن ها به شکست خود اعتراف کردند. اگر چنین نیست، بگذارید برای ما بگویند که دموکراسی آن ها با دموکراسی استالین و سایر مجرمین؛ همانند: وینستون چرچیل، جورج بوش، تونی بلیر و امثالهم چی فرقی دارند؟

۳- این اقدام، نمایانگر نفرت عمیق علیه اسلام و مسلمانان بوده و بیانگر جنگ فرسوده یی است که توسط غرب و هم پیمانان اش در سرزمین های اسلامی علیه اسلام و حزب التحریر رهبری می شود. حزب پیشتاز که برای مردم اش دروغ نمی گوید، شب و روز به صورت مداوم بخاطر از سرگیری زنده گی اسلامی در تلاش ایجاد خلافت راشدۀ ثانی بر منهج نبوت بوده که وعدۀ الله سبحانه وتعالی و بشارت رسول الله صلی الله علیه وسلم است. این جنگ در همۀ سطوح جاری بوده و مهم ترین آن نوعیت رسانه یی آن است.

ما خوش هستیم که دعوت ما شب های بدون خواب را برای آن ها به وجود آورده است و ضرور است تا همۀ امت را اطمینان دهیم که این کار عظیم؛ یعنی هزارها نوار تصویری از فعالیت ها و وقایه سیاسی حزب، طی ده سالی که ادارۀ یوتیوب در ثانیه ها آن را حذف کرد، در اذهان و اعماق امت هک شده است. بگذارید که دشمنان مسلمانان در اندوه خود بمیرند، مسلمانان خوش باشند که ما این عهد را تقویت و ادامه خواهیم داد و مکرهای مکاران و حسادت حسودان، ما را از این کار بر حذر نخواهند داشت.

حملات و اضرار آن ها ما را قوت می بخشد تا استوار به طرف بلندی ها به پیش برویم، ما بزودی به خواست الله سبحانه وتعالی برمی گردیم و نوارهای خود را به قسمی که ما لازم می بینیم، به نشر می رسانیم. الله سبحانه وتعالی این را می خواهد؛ حتی اگر کفار و هم پیمانان شان از آن تنفر داشته باشند. ما از الله سبحانه وتعالی می خواهیم تا اطاعت و کار ما را در حمایت از دینش قبول کند و سخن اش را با وجود نقشه های کفار و هم پیمانان شان در سرزمین های اسلامی مورد حمایت خود قرار دهد. الله سبحانه وتعالی حق است و حق می گوید:

﴿یرِیدُونَ أَن یطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن یتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ هُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِینِ الْحَقِّ لِیظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ كُلِّهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ﴾

[توبه: ۳۲-۳۳]

ترجمه: آن ها می خواهند تا نور الله را با دهان های شان خاموش سازند؛ مگر الله می خواهد تا نورش را کامل گرداند؛ اگر چه کافران خوش نداشته باشند. او ذاتی است که رسول خود را با هدایت و دین حق راون کرده تا بر سایر ادایان آن را بارز گرداند؛ اگر چه مشرکان از آن متنفر باشند.

داکتر عثمان بخاش

رئیس دفتر  مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه