چهارشنبه, ۱۲ شوال ۱۴۴۱هـ| ۲۰۲۰/۰۶/۰۳م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :24 شعبان 1441
تاریخ میلادی : جمعه، 17 آوریل 2020م

شماره صدور:1441AH / 020

دفتر مطبوعاتی
مرکزی

اعلامیه مطبوعاتی

شیطان‌صفتان، صفحۀ فیسبوک کانال تلویزیونی الواقیه را مسدود کردند!

(ترجمه)

بدسگالان و کینه‌توزان یک بار دیگر صفحۀ درخشانی را که بازتاب دهندۀ حقایق است، مسدود نمودند. به روز سه شنبه 15 اپریل 2020م صفحه فیسبوک "کانال تلویزیونی الواقیه" پس از آن‌که دنبال کنندگانش به 277 هزار تن رسید، مسدود گردید.

از آن‌جا که کانال تلویزیونی الواقیه توسط حزب‌التحریر به هدف ایجاد خلافت راشده بر منهج نبوت و ضرورت آگاهی‌دهی از طریق آن در میان امت اسلامی تأسیس گردید؛ از این رو، مسدود شدن صفحه کانال آن نشان‌گر نفرت عمیق نسبت به امت اسلامی و بازگشت دولت پر شکوه آن یعنی خلافت راشده بر منهج نبوت می‌باشد.

آن‌چه که بر این نفرت کور مهر تأیید می‌زند، این است که کانال تلویزیونی الواقیه در واقع بر مبنای این نام (الواقیه = محافظ) استوار بوده و اعضای تیم آن شب و روز تلاش می‌کنند تا مطالب رسانه‌ای را به امت اسلامی بازتاب دهند که در خصوص توطئه‌های طرح‌ریزی شده علیه‌شان آگاهی یابند.

این کانال هم‌چنین برنامه‌های رسانه‌ای را که توسط حزب‌التحریر برای احیای امت اسلامی و ترغیب آن در جهت تلاش برای تأسیس خلافت راشدۀ ثانی بر منهج نبوت راه‌اندازی می‌شود، تحت پوشش دارد. این کانال هم‌چنین میزبان، متفکرین، حقوق‌دانان و سیاسیون می‎باشد تا امت اسلامی را از تحلیل‌ها، بیان افکار و ارائه نظریات شریعت پیرامون رویدادهایی‌که رخ می‌دهد، مطلع سازند. این علاوه بر دیگر موضوعات آموزشی است که این کانال تلاش می‌کند تا آن را با بهترین روش‌های رسانه‌ای به امت اسلامی بازتاب دهد.

لذا، ما در حزب‌التحریر از پیروزی دین الله سبحانه‌وتعالی کاملاً مطمئن هستیم؛ زیرا در نخستین گام این کانال را برای رضای الله سبحانه‌وتعالی ایجاد و سپس آن را با یک هدف ناب به امت اسلامی پیش‌کش خواهیم کرد -که دشمنان اسلام را خشم‌گین و خواب را از چشمان‌شان می‌رباید- و این جز "بازگردانیدن خلافت" چیزی دیگری نیست. ما آمادۀ هرگونه چالش استیم؛ زیرا الله سبحانه‌وتعالی این دعوت را همراه با  حاملین مخلص آن که در انجام هرگونه خیر گام بر می‌دارند، خیر و برکت داده است و الله سبحانه‌وتعالی بدکاران را در خشم خود گرفتار خواهد کرد. بدکاران دیگری پیش از این نیز وجود داشتند که تلاش کردند صدای دعوت را خفه کنند و در این راستا تمام تلاش‌شان را به خرچ دادند؛ ولی چیزی جز یأس و ناامیدی نصیب‌شان نشد و آفتاب تکبرشان غروب کرد و وقت‌شان سر رسید؛ درحالی‌که دعوت هم‌چنان چراغ نور و هدایت باقی ماند. لهذا، کانال تلویزیونی الواقیه ناشی از همین چراغ بوده و علی‌رغم نفرت کینه توزان و بدسگالان به امت اسلامی همیشه یادآوری می‌کند که:

«ثُمَّ تَكُونُ خِلَافَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ»

ترجمه: سپس خلافت بر منهج نبوت قائم خواهد شد.

جهت دنبال کردن برنامه‌های ارزشمند کانال تلویزیونی الواقیه به این سایت‌ها مراجعه نمایید:

www.alwaqiyah.tv
www.youtube.com/AlwaqiyahTV
www.facebook.com/alwaqiyahtube
www.twitter.com/AlwaqiyahTV

انجنیر/مهندس صلاح‌الدین عضاضه

رئیس دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب‌التحریر

مترجم: حذیفه مستمر

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه