چهارشنبه, ۱۴ ذیقعده ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۷/۱۷م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :13 شوال 1440
تاریخ میلادی : یکشنبه، 16 جون 2019م

شماره صدور:07/1440

دفتر مطبوعاتی
سرزمین مبارک فلسطین

اعلامیه مطبوعاتی

مقامات فلسطینی که ادعای مقابله با دسائس علیه فلسطین را دارند، در حقیقت علیه اسلام، حاملین‌دعوت و مردم فلسطین می‌جنگند

(ترجمه)

با فرارسیدن برنامه‌های خائنانۀ بحرین برای حل معظلۀ‌فلسطین، بر اساس دیدگاه ظالمانۀ‌ترامپ، مقاماتِ فلسطین بر توقیف نمودن اعضای حزب‌التحریر به شکل مستبدانه ادامه می‌دهند. این مقامات از حق اساسی و قانونی آن‌ها که برای عملی کردن وظیفۀ‌شرعی خویش مبارزۀ‌سیاسی کرده و امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند، اجتناب می‌ورزد. قابل ذکر است که توقیف نمودن این‌ها به شکل بسیار ظالمانه صورت گرفت. این  مقامات فلسطینی بعد از نیمۀ شب بدون درنظرداشت حیات‌خصوصی آن‌ها به خانه‌ها هجوم بردند، فساد نمودند، دروازه‌ها را شکسته و زنان و اطفال را به شکل شرم‌آور و وحشیانه مانند نیرو‌های اشغال‌گر ترور کردند. گرچه ده روز از زمان دست‌گیری بیش‌تر از 40 تن از اعضای این حزب در جا‌‌های مختلف گذشته است، اما بیش‌تر آن‌ها رها نشده‌اند و وکالت آن‌ها نیز رد گردیده است. این نشانۀ واضح است که ادامۀ دست‌گیری احتمالاً از طرف مقامامت فلسطینی بالای محکمه تحمیل شده باشد.

دست‌گیری‌های اعضای حزب‌التحریر؛ کسانی که در مقابل دسائس انهدام‌سازی فلسطین ایستاده‌گی می‌کنند، زمانِ صورت می‌گیرد که مقامات‌فلسطینی ادعا می‌کنند آن‌ها در موضوع حل قضیۀ‌فلسطین مخالف اند؛ زیرا این حزب این راه‌حل را دسیسۀ‌امریکا می‌پندارد. گرچه کار کرد‌های روز‌مرۀ این دولت دروغ‌های آن را برای مردم برجسته می‌سازد. این مقامات بر اساس اوسلو تلاش می‌ورزند تا بیش‌ترین مناطق‌فلسطین را به یهودیان تحویل دهند. مقامات‌فلسطینی از حاکمیت یهود محافظت کرده و تلاش دارند تا امنیت آن‌ها را تامین نماید و رییس جمهور آن به خاطر هماهنگی‌امنیت، مردم فلسطین را که برای دین‌شان، عزب و زنده‌گی آبرومندانه تلاش می‌ورزند، قربانی می‌نماید. این دولت با ایجاد شرایط‌دشوار و اسف‌بار زنده‌گی می‌خواهد مردم فلسطین را تغییر داده و جیب‌باداران و نوکران دولت را پر بسازد تا ادامۀ دست‌گیری و ادامۀ تصفیه‌سازی پروژه فلسطین را تضمین دهند.

آیا یک شخص عاقل می‌تواند باور کند که یک مقام مانند این در برابر نقشه تصفیه‌سازی فلسطین و یا در جستجوی مقابله با دسیسه‌های غرب در موضوع فلسطین باشد؟ آیا ارگان‌های امنیتی که کنترول قدرت‌های مشترک را در اختیار دارند و توسط جنرال امریکایی به نام "دیتون" ایجاد و آموزش دیده اند، می‌توانند پلان‌های امریکا را خنثی کنند؛ در حالی‌که آن‌ها به همین هدف امریکا آماده شده‌اند؟! و از تنزل ارزش مقامات فلسطینی در برابر مردم که ظاهراً با آن‌ها تمایل پیدا نموده است، این حقیقت آشکار می‌شود که آن‌ها متوجه مخالفت مردم در قضیه بحرین شده اند و در همین‌حال می‌دانند که بعضی رژیم‌ها در این پروسۀ خاینانه شرکت خواهند کرد.

قدرت اوسلو جز ویرانی و بد‌بختی برای مردم فلسطین چیزی دیگری را هدیه نداده است و حالا مردم را وادار می‌کنند که به مصیبت‌اقتصادی روبرو شوند، خیانت و فساد‌سیاسی را قبول نمایند و در مقابل دسائس آن‌ها خاموش بمانند و مخلصین که مانع این پروژه گردند را دست‌گیر کنند. این نظام فکر می‌کند که با ظلم و ستم و حملات می‌توانند که مردم مخلص فلسطین را خاموش سازند؛ اما این فقط خواب است که آن‌ها در سر می‌پرورانند. زیرا ما در حزب‌التحریر در برابر جرایمی‌که علیه برادران دست‌گیر شده در سرزمی‌ مقدس شده اند و در مقابل خیانت که در موضوع فلسطین می‌کنند، خاموش نخواهیم ماند. اگر فکر می‌کنند که با این کار‌ها مانع ما می‌شوند پس بدانند که خواب می‌بینند. آن‌های که نسبت به مقامات‌فلسطینی ظالم‌تر هستند و هم‌چنان دار‌و‌دسته آن‌ها به هیچ‌وجه نتوانستند که عزم راسخ اعضای حزب‌التحریر را بشکنند و این نظام هدف و قصد و ارادۀ ما را تجربه کرده است. صرف نظر از ظلم و غرور بی‌جای مقامات‌فلسطینی؛ آن‌ها صرف ما را اذیت خواهند کرد و این برای آن‌ها در این دنیا شرمِ‌ننگین خواهد بود و قهر و دعای بد امت را نصیب خواهند شد و باید بدانند که جزای آخرت نهایت شدید و سخت خواهد بود.

ما صراحتاً بیان می‌داریم که تمام این پروژه‌های‌استعماری، راه‌حل قرن، راه‌حل داشتنِ دو دولت و یا یک دولت و مانند این‌ها، همه‌‌و‌همه دسائس خاینانه علیه فلسطین می‌باشد. تمام یاوه‌‌سرایی و کار‌های بیهوده دسیسه‌گران و جنگ‌های داخلی که به راه انداخته اند آن‌ها را موفق نخواهد ساخت. زیرا رها کردن حتی یک وجب خاک‌فلسطین جرم و خیانت بزرگ است و تمام سخنرانی‌ها و شعار‌ها در جهان این را جبران کرده نمی‌توانند؛ زیرا قوانین این سرزمین‌مقدس از بالای هفت‌آسمان نازل شده است. قضیه سرزمین‌مقدس فلسطین موضوع امت مسلمه است و باید به امت مسلمان رجعت داده شود تا مکلفیت خویش را در  برابر مسرا " اسرای" پیامبر صلی الله علیه‌و‌سلم ادا نمایند. میلیون‌ها شخص در میان امت و ارتش مسلمان آرزو دارند تا الاقصی را آزاد ساخته و ریشۀ حاکمیت یهود را از این سرزمین‌مقدس نابود کنند. این روز دور نیست، آیا کسی است که با ما بپیوندد؟

﴿فَتَرَى الَّذِينَ فِي قُلُوبِهِم مَّرَضٌ يُسَارِعُونَ فِيهِمْ يَقُولُونَ نَخْشَىٰ أَن تُصِيبَنَا دَائِرَةٌ فَعَسَى اللَّهُ أَن يَأْتِيَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْرٍ مِّنْ عِندِهِ فَيُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا أَسَرُّوا فِي أَنفُسِهِمْ نَادِمِينَ [مائده: 52]

ترجمه: ولی کسانی را که در دل‌هایشان بیماری است می‌بینی که در (دوستی با آنان)، بر یک‌دیگر پیشی می‌گیرند و می‌گویند: می‌ترسیم حادثه‌ای برای ما اتفاق بیفتد (و نیاز به کمک آن‌ها داشته باشیم!)» شاید الله پیروزی یا حادثه دیگری از سوی خود (به نفع مسلمانان) پیش بیاورد و این دسته، از آنچه در دل پنهان داشتند، پشیمان گردند!

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-سرزمین‌ مقدس فلسطین

مترجم: عبدالله " صالحی"

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه