شنبه, ۱۱ صَفر ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۸/۱۰/۲۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :15 محرم 1440
تاریخ میلادی : سه شنبه، 25 سبتامبر 2018م

شماره صدور:1440/01

دفتر مطبوعاتی
ولايه سوریه

اعلامیه مطبوعاتی

دستگیری ابراهیم حاج علی(ابودجانه) یک‌تن از اعضای حزب التحریر توسط احرارالشام در شهر عریحه

(ترجمه)

به تاریخ 23 سپتمبر 2018م ساعت دوازدۀ شب، ابراهیم حاج علی(ابودجانه) توسط یک‌تن از نیروهای امنیتی احرارالشام "جنبش آزادی‌بخش ملی" از خانه‌اش در شهر عریحه در حومه بازداشت گردید که تا هنوز از سرنوشت وی خبری نیست.

تمام ساکنان جریکو و جناح‌های فعال در این شهر خوب می‌دانند که ابودجانه از نخستین کسانی بود که در مقابل ظلم و استبداد مستکبرین شام به پا خواسته و صدای حق را بلند کرد؛ مستکبرینی‌که پدر و برادرش را دستگیر و به سرنوشت نامعلومی دچار نمودند.

ابودجانه یک‌تن از اعضای حزب التحریر است که بخاطر ازسرگیری یگانه راه زندگی اسلامی از طریق تأسیس خلافت راشده‌ای که رسول الله ﷺ به بازگشت آن بعد از سقوط‌اش بشارت داده است، با اقتباس از منهج رسول الله ﷺ کار و فعالیت می‌نمود؛ طریقه‌ای که علاوه بر طلب نصرت از اهل قدرت، در برگیرندۀ مبارزات فکری و سیاسی علیه افکار، مفاهیم، قوانین و نظام‌های کفری ناشی از این‌ها و متصدیان آن می‌باشد. بنابر این، مگر ابودجانه چی جرمی را مرتکب شده بود که در نصف شب از خانه‌اش بازداشت شده و به سرنوشت نامعلومی برده می‌شود؟

هم‌چو آفتاب روشن است که پالیسی بند کردن صدای حق توسط احرارالشام و دیگر گروه‌های جاسوسی مستبد مربوط به رژیم خونخوار شام-که مردم از ظلم و بی‌عدالتی‌‌شان در تنگنا قرار گرفه اند و این خود دلیل اصلی بر انقلاب شام بود- به پیش برده می‌شود؛ نه توسط کدام گروه دیگر. بناءً ما در حزب التحریر-ولایه سوریه سخنی از رسول الله ﷺ را در حق آن‌ها بیان می‌کنیم:

«الظُّلْمُ ظُلُمَاتٌ يَوْمَ الْقِيَامَةِ»

ترجمه: ظلم به عنوان تاریکی‌های روز قیامت ظاهر خواهد شد.

شکی نیست؛ روزی فراخواهد رسید که الله سبحانه‌و‌تعالی با مشعل فروزان خلافت اسلامی، حاملین دعوت و تمام مسلمانان را عزیز و ظالمان و ستم‌گران را ذلیل خواهد کرد.

﴿وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ﴾

[شعراء: 227]

ترجمه: و آنانی‌که ظلم و ستم روا داشتند، به زودی خواهند دانست که بازگشت‌شان به کجاست!

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه سوریه

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه