سه شنبه, ۳۰ ذو القعدة ۱۴۳۸هـ| ۲۰۱۷/۰۸/۲۲م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :9 رمضان 1438
تاریخ میلادی : یکشنبه، 04 جون 2017م

شماره صدور:17043

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

تأسیس خلافت طرح آخند بهارات را از بین می برد

رژیم بجوا-نواز تسلیم دهی کشمیر را به منطقه ی تحت تسلط هند تایید می کند!

(ترجمه)

حزب التحریر-ولایه پاکستان رژیم بجوا-نواز را به خاطر اعلام بین المللی اش که خواهان تسلیمی پاکستان به منطقه ی تحت تسلط هند و به خطر انداختن بی سابقه ی مسلمانان می باشد، به شدیدترین الفاظ نکوهش می کند. در نشستی که به تاریخ ۳ جون ۲۰۱۷م تحت نام چالش های جدید برای مدیریت بحران در آسیا و اقیانوس آرام که در شانزدهمین نشست امنیتی(IISS) گفتگوی "شانگری لا" با حضور ۳۲ کشور به شمول ایالات متحده برگزار شد، جنرال زبیر محمود حیات، رییس هیأت مدیره ی ستاد مشترک نیروهای مسلح پاکستان اعلام نمود: «ثبات آسیای جنوبی از دیدگاه پاکستان-هند مستقیماً به آسیا و اقیانوس آرام ارتباط داشته و تجربه خویشتن داری، عادی سازی اوضاع سیاسی و نظامی از طریق کاهش مانورهای نظامی باعث ایجاد یک فضای اعتماد بین این دو کشور خواهد شد.» طوری که جنرال زبیر به تفصیل بیان داشت، حتی افزایش خصومت های هند در اشغال کشمیر و سرحدات پاکستان دقیقاً امتیازات امنیتی را قرار ذیل به همراه خواهد داشت:

  • بهبود کانال های ارتباطی: هم در سطح سیاسی و هم در سطح نظامی؛
  • تحکیم اعتماد از طریق اقدامات؛ مانند: روابط تلیفونی و میکانیزم اطلاع رسانی پیشرفته برای تمرینات نظامی؛
  • توسعه بهترین نمونه های تمرینی برای اجتناب از بحران و مدیریت بحران؛
  • توسعه توافقنامه ی کنترول تسلیحاتی؛
  • تامین امنیت منطقه اقیانوس هند (IOR)از رقابت ها در آسیا و اقیانوس آرام؛
  • اشتراک قدرت های آسیای جنوبی در سازمان همکاری شانگهای(SCO)، که باید دورنمای جدیدی را برای همکاری و ثبات مناطق فرعی باز کند.

این امتیازات صرفاً برای خوش ساختن صاحب رژیم بجوا-نواز است. جیمز متیس وزیر دفاع ایالات متحده، حمایت کامل خود را به رهبری هند در این کنفرانس و در همان روز اعلام نموده و گفت: «ما هند را به عنوان پر جمعیت ترین دموکراسی در جهان، شریک اصلی دفاعی خود می دانیم.»

مزدوران و خاینین که در رهبری پاکستان قرار دارند، اکنون می خواهند زیر پرچم عادی سازی، خویشتن داری و ایجاد فضای اعتماد، ما را زیر حاکمیت آخند بهارات، خاینین و وطن فروشان کشمیر قرار داده و در صدد این هستند تا ما را به صلیبیان غربی و هندوهای مشرک تسلیم نمایند. در حالی که الله سبحانه وتعالی هشدار می دهد:

﴿مَّا يَوَدُّ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْكِتَابِ وَلَا الْمُشْرِكِينَ أَن يُنَزَّلَ عَلَيْكُم مِّنْ خَيْرٍ مِّن رَّبِّكُمْ ۗ وَاللَّهُ يَخْتَصُّ بِرَحْمَتِهِ مَن يَشَاءُ ۚ وَاللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِيمِ﴾

[بقره: ١٠٥]

ترجمه: کافران، اهل کتاب و هم چنین مشرکان، دوست ندارند که از سوی الله سبحانه وتعالی خیر و برکتی بر شما نازل گردد؛ در حالی که او سبحانه وتعالی رحمت خود را به هر کس بخواهد اختصاص می دهد و اوست صاحب فضل و بزرگی.

بناً بر ماست تا در کنار شباب حزب التحریر قرار گرفته و در پایان دادن به افزایش تحت تسلط منطقه ی هندوهای مشرک صدای عدالت خواهی مان را بلند نموده و از طریق برپایی دوباره دولت خلافت بر منهج نبوت که همانا شالوده ی درستی برای متحد کردن نفوس 1.8 میلیاردی مسلمانان، که بیش از نیم میلیارد آن ها در جنوب آسیا به تنهایی به سر می برند، تکلیف خویش را ادا نماییم.

ای نیروهای مخلص مسلح پاکستان! امروز مقدسات امت اسلامی، آبرو و عزت آن ها توسط صلیبی ها و هم پیمانان آن ها، یهودی ها و هندوهای مشرک، حتک حرمت می شوند. با این حال، حکام مزدور و جنایت کار سرزمین های اسلامی تلاش می کنند تا ما را در حضور دشمنان مان به خاک و خون بکشانند. لذا تامین امنیت امت اسلامی از شر دشنمان شان وظیفه شما اهل نصرت(جانشینان انصار) می باشد. پس بر شماست تا هرچه زودتر به حزب التحریر برای تاسیس خلافت اسلامی نصرت دهید تا باشد که از این طریق، مقدسات و آبروی امت اسلامی حفظ شده و از شر دشمنان شان در امان گردند.

رسول الله صل الله علیه وسلم می فرماید:

«مَا مِنْ امْرِئٍ يَخْذُلُ امْرَأً مُسْلِمًا فِي مَوْضِعٍ تُنْتَهَكُ فِيهِ حُرْمَتُهُ وَيُنْتَقَصُ فِيهِ مِنْ عِرْضِهِ إِلَّا خَذَلَهُ اللَّهُ فِي مَوْطِنٍ يُحِبُّ فِيهِ نُصْرَتَهُ وَمَا مِنْ امْرِئٍ يَنْصُرُ مُسْلِمًا فِي مَوْضِعٍ يُنْتَقَصُ فِيهِ مِنْ عِرْضِهِ وَيُنْتَهَكُ فِيهِ مِنْ حُرْمَتِهِ إِلَّا نَصَرَهُ اللَّهُ فِي مَوْطِنٍ يُحِبُّ نُصْرَتَهُ.»

(رواه ابوداود)

ترجمه: کسی که آبروی مسلمانی را ببرد و عزت او را پایمال کند، الله سبحانه وتعالی در جایی که باید نصرت شود رسوایش می کند. و کسی که مسلمانی را در جایی که آبرویش می رود و عزت اش پایمال می شود نصرت کند، الله سبحانه وتعالی او را در جایی نصرت می کند که ضرورت به نصرت دارد.

بناً بر شماست تا به این امر لبیک گفته و رستگاری دنیا و آخرت را از آن خود نمایید.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه