سه شنبه, ۳۰ ذو القعدة ۱۴۳۸هـ| ۲۰۱۷/۰۸/۲۲م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :12 محرم 1438
تاریخ میلادی : چهارشنبه، 07 جون 2017م

شماره صدور:17044

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

حکام پاکستان با شکنجه و آزار شباب حزب التحریر، خشم الله سبحانه وتعالی را در این ماه مبارک رمضان بر می انگیزد

(ترجمه)

دوشنبه ۵ جون ۲۰۱۷م، مطابق به شب یازدهم ماه مبارک رمضان، اراذل و اوباشان رژیم بجوا-نواز به خانه دانیال عزیز در لاهور یورش برده، تعدادی از زنان را به وحشت انداخته و از این که وی را پیدا نتوانستند، برادرش را اسیر کردند. در حالی که باید مردم در این ماه مبارک در جستجوی رحمت و بخشش الله سبحانه وتعالی بوده و از غضب او سبحانه وتعالی بترسند و به وی پناه ببرند. رژیم بجوا-نواز در حین نماز شام فرصت را مناسب دیده و به خانه یک مسلمان یورش می برد و در نتیجه یکی از زنان بی گناه مخلص و با حجاب را که به خاطر اقامه خلافت اسلامی تلاش می کرد، مورد پی گرد قرار می دهد. این در حالیست که حضرت انس رضی الله عنه می گوید: از رسول الله صلی الله علیه و سلم شنیدم که می فرمود:

«مَنْ رَوَّعَ مُؤْمِنًا لَمْ يُؤَمِّنِ اللَّهُ عَزَّ وَجَلَّ رَوْعَتَهُ يَوْمَ الْقِيَامَةِ.»

(کنزالاعمال)

ترجمه: کسی که مسلمانی را به وحشت می اندازد، در روز قیامت از هیچ گونه وحشتی مصون نخواهد بود.

هم چنان، حکیم از معاذ بن جبل و او از رسول الله صلی علیه وسلم روایت می کند که آن حضرت صلی الله علیه وسلم فرمود:

«وَمَنْ عَادَى أَوْلِيَاءَ اللَّهِ فَقَدْ بَارَزَ اللَّهَ بِالْمُحَارَبَةِ.»

ترجمه: و کسانی که با دوستان الله دشمنی می نمایند در حقیقت با الله سبحانه وتعالی در جنگ اند.

در حقیقت رژیم بجوا-نواز ثابت نمود که هیچ قانونی نسبت به قوانین وزارت امور خارجه ایالات متحده در پاکستان مشروعیت ندارد. در حالی که موضع گیری شدید استعمارگران نسبت به اسلام به خاطر تأسیس یک دولت اسلامی می باشد. یقیناً رژیم بجوا-نواز ثابت نمود که با این کار اش می خواهد نظام ظالم اشغالگر انگلیس را تقویت نموده و با استفاده از مقامات قضایی و پولیس، شدیداً مسلمانانی را سرکوب نمایند که یگانه آرزوی شان حاکمیت اسلامی در زمین الهی است.

بدون شک یگانه آرزوی این مزدوران استعمار، خوش ساختن باداران شان در واشنگتن می باشد، زیرا این رژیم خود را با عدم توجه به هشدار شدید الله سبحانه وتعالی در برابر کسانی که مسلمانان مخلص را در تعهد شان به اسلام مورد شکنجه قرار می دهند گم کرده است. الله سبحانه وتعالی می فرماید:

﴿إِنَّ الَّذِينَ فَتَنُوا الْمُؤْمِنِينَ وَالْمُؤْمِنَاتِ ثُمَّ لَمْ يَتُوبُوا فَلَهُمْ عَذَابُ جَهَنَّمَ وَلَهُمْ عَذَابُ الْحَرِيقِ﴾

[بروج: ۱۰]

ترجمه: کسانی که مردان و زنان با ایمان را شکنجه دادند سپس توبه نکردند، برای آن ها عذاب دوزخ و عذاب آتش سوزان است.

حزب التحریر-ولایه پاکستان رژیم بجوا-نواز و بادارانش را مورد خطاب قرار داده می گوید: با استبداد و خشونت هرگز جلوی فعالیت های این حزب را نمی توان گرفت، بلکه بر عکس با افزایش خشونت فعالیت های این حزب بیشتر می گردد. ادارۀ ترامپ و غلامانش در بلاد اسلامی نباید همان گونه که میزان تعهد خود را نسبت به عقاید شان آزمایش می کنند، میزان تعهد مسلمانان مخلص را آزمایش نمایند. زیرا تنها الله سبحانه وتعالی بهتر می داند، کسانی که از وی می ترسند و به وی ایمان دارند و در راه درست گام بر داشته اند، پاداش شان با الله سبحانه وتعالی خواهد بود. زیرا الله سبحانه وتعالی قوی العزیز بوده و بهترین سامان دهنده امور هست. الله سبحانه وتعالی می فرماید:

﴿الَّذِينَ قَالَ لَهُمُ النَّاسُ إِنَّ النَّاسَ قَدْ جَمَعُوا لَكُمْ فَاخْشَوْهُمْ فَزَادَهُمْ إِيمَانًا وَقَالُوا حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ

[آل عمران: ١٧٣]

ترجمه: این ها کسانی بودند که(بعضی از) مردم، به آنان گفتند: «مردم[لشکر دشمن] برای(حمله به) شما اجتماع کرده اند؛ از آن ها بترسید!» اما این سخن، بر ایمانشان افزود؛ و گفتند: «الله ما را کافی است؛ و او بهترین حامی ماست.»

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه