سه شنبه, ۳۰ ذو القعدة ۱۴۳۸هـ| ۲۰۱۷/۰۸/۲۲م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :12 رمضان 1438
تاریخ میلادی : چهارشنبه، 07 جون 2017م

شماره صدور: ۱۷۰۴۵

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

برای ریشه کن کردن تروریزم از افغانستان و پاکستان، به حضور امریکا از این سرزمین ها پایان ببخشید حال دوران خلیفه قوی و رشید است تا با قطع پیمان ها با دشمنان ما، به ما صلح بیاورد

(ترجمه)

رهبران در رهبری دولت پاکستان، در جلسه ۶ جون ۲۰۱۷م شان با فراموش کردن مشکل اساسی منطقه که همانا حضور امریکا و هند در این جاست، در جنگ لفظی با سران افغانستان قرار گرفتند. این گفتگوها بین حکومت های افغانستان و پاکستان بعد از انفجار مهیب ۳۱ می ۲۰۱۷م در کابل، بین این دو کشور صورت می گیرد. رهبری دولت پاکستان در جلسه مذکور از همکاری های آینده ی خود به رژیم دست نشانده افغانستان اشاره نمود، در حالی که سران دولت افغانستان بیانات این کشور را بخاطر متهم کردن پاکستان در دست داشتن این کشور در حملات اخیر کابل نکوهش کرد.

حمله مهیب در کابل تنها به امریکا مفاد رساند و ارتش پاکستان را به مبارزه بیشتر با مقاومت قبیلوی در پاکستان واداشت. برعلاوه، این دیگر به هیچ کس راز نیست که تروریزم در منطقه بخشی از پلان های CIA(سازمان استخبارات امریکا) و RAW(سازمان استخبارات هند) در منطقه بوده و دوسیه های قضیه جاسوس هند ریموند دیویس، کلبوش جاداف و اقرارهای احسان الله احسان سخنگوی سابق طالبان پاکستان(تی تی پی) دال بر این امر است.

تروریزم امریکایی و هندی در منطقه افشا شده است. عنصر افشا شده ی دیگر این است که رهبری پاکستان نمی خواهد تا سرمار را که همانا حضور امریکا و هند در منطقه است، قطع کند. بر علاوه، روابط تنگاتنگ پاکستان با امریکا و نورمال سازی روابط با هند، تلاش ها برای ازدیاد تروریزم را از طریق این دو کشور در منطقه هم چنان زیادتر می سازد. امروزه پیمان های پاکستان با امریکا زمینه را برای ریموند دیویس های امریکایی در پاکستان مساعد ساخته است. این پیمان ها باعث نهادینه شدن حضور امریکا در افغانستان شده و هم چنان زمینه را برای فعالیت های همسان کلبوش جاداف مساعد می سازد.

زیان های جانی و مالی ما نتیجه مستقیم پیمان های ما با دشمنان ماست. این پیمان ها به آن ها پناهگاه شده و آن ها با استفاده از این پناهگاه ها در سرزمین ما دست بازی یافته و هرگونه که می خواهند پلان های شان را تطبیق کرده و از مردم ما قربانی می گیرند. الله سبحانه وتعالی می فرماید:

﴿إِن يَثْقَفُوكُمْ يَكُونُواْ لَكُمْ أَعْدَآءً وَيَبْسُطُواْ إِلَيْكُمْ أَيْدِيَهُمْ وَأَلْسِنَتَهُمْ بِالسُّوءِ وَوَدُّواْ لَوْ تَكْفُرُونَ﴾

[ممتحنه: ۲]

ترجمه:‌ اگر بر شما دست يابند، دشمنان شما می گردند و دست تعدی به سوی تان دراز می كنند، و زبان را در حق شما به بدی می گشايند، و آرزو می كنند كه كاش می شد كافر شويد.‏

تا وقتی در این سرزمین حضور هند و امریکا باشد، ما هیچگاه شاهد اتمام ویرانی ها در سرزمین خود به دست دشمنان خود نخواهیم بود. اگر نیروهای مسلح امت ما رهبری درستی می داشتند، در ظرف چند ساعت محدود قادر به آوردن قدرت حکم به کتاب الله سبحانه وتعالی می شدند و این توانایی را از لحاظ مادیات و معنویات در اختیار دارند. این نیروها قادر به پایان دادن به عملیات های دیپلوماتیک هند و امریکا اند که همین عملیات ها دلیل اصلی حملات و بمب گذاری در بین امت مسلمه می باشند. این نیروها قادر اند تا دست همه ی دشمنانی را که فعلاً دست کاملاً باز به سرزمین های اسلامی دارند، قطع کنند؛ اما این حقیقت ها وقتی به وقوع خواهند پیوست که نیروهای مسلح پاکستان به حزب التحریر نصرت دهند تا خلافت را به این سرزمین برپا کند و دست دشمنان را قطع کرده و پلان های شان را خنثی سازد.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه