یکشنبه, ۲۸ ذو القعدة ۱۴۳۸هـ| ۲۰۱۷/۰۸/۲۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :19 ذولقعده 1438
تاریخ میلادی : چهارشنبه، 09 آگوست 2017م

شماره صدور:۱۷۰۵۹PR

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

حزب التحریر-ولایه پاکستان برای آزادی مسجدالاقصی تظاهراتی راه اندازی کرد

مسجدالاقصی و فلسطین تنها با جهاد منظم قوت های مسلح آزاد خواهد شد!

(ترجمه)

حزب التحریر-ولایه پاکستان در شهرهای بزرگ پاکستان تظاهراتی را بخاطر آزادی مسجدالاقصی و فلسطین از استعمار وحشیانۀ دولت یهود، به راه انداخت. تظاهر کننده گان شعارهایی؛ هم چون: "بسیج شوید ای اردوی پاکستان، فلسطین و مسجدالاقصی را آزاد کنید!" و "فلسطین قضیۀ امت است، نه تنها از مردم فلسطین"، را حمل می کردند.

دولت پلید یهودی مکرراً حرمت مسلمانان فلسطین و مسجدالاقصی را نقض کرده است، حکام مسلمانان با وجودی ارتش های قدرت مندی که تحت امر شان قرار دارند، هنوز هم برای آزادی شان دست بکار نمی شوند. حمایۀ آشکار و  پنهان دولت یهود توسط همین حکام جنایتکار، این دولت را چنین جرأت می دهد تا به بسیار زشتی، بالای محرمات ما حمله ور شود. مسلمانان فلسطین، اسلام و مسجدالاقصی را شدیداً دوست دارند، با وجود تقریباً هفتادسال استعمار وحشیانه، احساسات دینی شان سرد نشده؛ بلکه هنوز هم قوی تر گردیده است. آن ها می دانند که حکام موجود بالای مسلمانان، به نجات شان نخواهند آمد؛ مگر ایمان شان آن ها را نمی گذارد تا حقارت مسجدالاقصی را قبول کنند. بناً آن ها با سربازان تا دندان مسلح دولت یهود با دست خالی مبارزه می کنند.

با این وجود، قربانی و مبارزۀ شجاعانۀ مسلمانان فلسطین، هیچگاه برای آزادی فلسطین و مسجدالاقصی کافی نیست؛ مگر این که ارتش مسلمانان به حمایۀ شان حرکت نکنند. تاریخ مسلمانان به این حقیقت شاهد است، هرازگاهی که سرزمین مسلمانان به شمول فلسطین توسط کفار استعمار گردیده، بعد همیشه توسط نیروهای مسلح مسلمان آزاد شده است. حتی امروز هم مسجدالاقصی و مسلمانان فلسطین منتظر صلاح الدین عصر حاضر اند تا آن ها را یک بار دیگر از استعمار آزاد کند. کفار و حکام موجود بالای مسلمانان تلاش دارند تا این قضیۀ مسلمانان را تنها به قضیۀ مردم فلسطین محدود کنند، آرزوی بیهوده شان این است که مسلمانان در سراسر جهان از این قضیه مجزا شوند. بدین لحاظ، مسوولیت آزادی مسجدالاقصی و فلسطین، بر ارتش مشخصی بر نمی گردد؛ بلکه این وظیفۀ همۀ ارتش مسلمانان است و این قضیه قضیۀ امت اسلامی است.

اگر حکام موجود بالای سر مسلمانان باقی بمانند، ارتش مسلمانان هیچگاهی بسیج نخواهند شد. این برای ارتش مسلمانان یک امر ضروری است تا خاینین موجود را با نصرت دادن به حزب التحریر برای اقامۀ خلافت بر منهج نبوت، ریشه کن نمایند. فقط آن زمان، خلافت اسلامی تمامی سرزمین ها و ارتش مسلمانان را تحت لوای رسول الله صلی الله علیه وسلم وحدت خواهد داد و فقط آن زمان خلیفه به صورت شخصی ارتش توان مند مسلمانان را بخاطر آزادی مسجدالاقصی و همۀ فلسطین رهبری خواهد کرد، تا بشارت های رسول الله صلی الله عله وسلم ان شاء الله به وقوع بپیوندد. مسلم در صحیح اش از ابوهریره رضی الله عنه روایت می کند که رسول الله صلی الله وعلیه وسلم  فرمودند:

«لَا تَقُومُ السَّاعَةُ حَتَّى يُقَاتِلَ الْمُسْلِمُونَ الْيَهُودَ، فَيَقْتُلُهُمُ الْمُسْلِمُون»

ترجمه: قیامت نمی آید تا این که مسلمانان با یهود خواهند جنگید و  آن ها را خواهند کشت.

 و در روایت دیگری او صلی الله علیه وسلم فرموده اند:

«تُقَاتِلُكُمُ يَهُودُ، فَتُسَلَّطُونَ عَلَيْهِم»

ترجمه: یهود با شما خواهند جنگنید و شما بالای شان مسلط خواهید شد.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه