[, ۲۹ ذو الحجة ۱۴۳۸هـ| ۲۰۱۷/۰۹/۲۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :13 ذولقعده 1438
تاریخ میلادی : دوشنبه، 04 سبتامبر 2017م

شماره صدور: ۱۷۰۶۴PR

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

برای حکام دیگر کافی است که از دشمنان مسلمانان حمایت کنند!

(ترجمه)

مسلمانان نجیب پاکستان روزها بخاطر قتل عام مسلمانان  رنج دیدۀ روهینگیا توسط اردوی میانمار، بی قرار بودند. از تاریخ ۲۵ اگست ۲۰۱۷م بدین سو، اطفال سربریده شده و افراد ملکی دیگر توسط اردوی میانمار(Tatmadaw) و نیروهای شبه نظامی، زنده سوختانده شدند. تا آن جایی که مربوط به حکام پاکستان است، آن ها الی تاریخ ۳ ماه سپتمبر ۲۰۱۷م، سکوت کامل خود را حفظ کردند تا این که وزارت امور خارجه پاکستان بیانیۀ بزدلانه ای را به نشر رساند که همان حالت سکوت بهتر از آن چه بود که آن ها به نشر رساندند. حقیقتاً زمانی که عمل ضرورت باشد الفاظ چیزی بدی بیش نیست. این درحالیست که از این هم بدتر، حکام موجودۀ پاکستان در تقویت نیروهای نظامی میانمار با جنگنده های تندر JF-17، که در یک وقت چندین کار را انجام می دهند، دست بکار هستند. در سال ۲۰۱۷م، قرارداد شانزده جنگنده به امضاء رسید که قرار است اولین نمونۀ آن در جریان سال ۲۰۱۷م در خدمت نیروهای هوایی میانمار قرار بگیرد. میانمار هم چنان در مذاکرات به سطح بالا با حکام پاکستان تلاش دارد تا اجازۀ ساخت نسل سوم همین جنگنده ها را در خاک خود اش بدست آورد.

به اساس توجیه دردناک حکام بخاطر رسیدن به قصاب های برما که خود را مکلف به حمله بالای هند می دانند، آیا آن ها نمی دانند که دولت خلافت اسلامی حمله بالای هند را یک امر بسیار کوچک دانسته بلکه با یکجا کردن سرزمین های پاکستان، افغانستان، بنگلادیش، مالیزیا و اندونیزیا از این هم بیشتر می خواهد؟! و این که دولت خلافت، هند را کاملاً درهم خواهد پیچاند؟! آیا این حکام بی غیرت نمی دانند که چگونه در عصر حکمروایی اسلامی در شبه قارۀ هند، سلطان اورنگزیب عالمگیر با اجداد بدنام رژیم بودائیان میانمار و غارتگران تمام عیار رخائین، برخورد کرد؟ با وجود این که دولت رخائین سلطۀ خود را از همه جوانب بالای چیتاگونگ(بنگلادیش امروزی) گسترش داده بود، اورنگزیب با قاطعیت بخاطر از بین بردن ظلم بالای مسلمانان در داخل خاک آنان و فراتر از آن در منطقه، اقدام کرد. آن ها را یکی پی دیگر  از متحدین پرتگالی شان جدا ساخته و چیتانگونگ را در ماه جنوری سال ۱۶۶۶م، بعد از سی و شش ساعت محاصره همراه با ۶۵۰۰ دستۀ نظامی و ۲۸۸ عراده کشتی، آزاد ساخت. بعد از این وزش شدید در اوج قدرت شان، ظالمین رخائین به انحطاط سختی افتادند که دیگر هیچ گاهی از آن برنخاستند. این است فرق میان رهبری که در باطل فرو رفته و رهبری که بر اساس هدایت جد و جهد می کند!

ای مسلمانان قوت های مسلح پاکستان! پیروزی در عدم امکانات بی کران و عدم اخلاص شهادت نیست، بلکه در ارادۀ راسخ یک رهبری اسلامی است. حزب التحریر-ولایه پاکستان بالای شما بخاطر الله سبحانه وتعالی و پیامبر اش صلی الله علیه وسلم صدا می زند که همین حالا بخاطر پاسخ به ناله های مسلمانان روهینگیا به حرکت بیاید. آن ذاتی که شما در روز قیامت با وی سبحانه وتعالی با اعمال تان روبرو خواهید شد. الله سبحانه وتعالی فرموده است:

﴿وَمَا لَكُمْ لاَ تُقَاتِلُونَ فِى سَبِيلِ ٱللَّهِ وَٱلْمُسْتَضْعَفِينَ مِنَ ٱلرِّجَالِ وَٱلنِّسَآءِ وَٱلْوِلْدَانِ﴾

[نساء: ۷۵]

ترجمه: چه شده شما را که در راه الله بخاطر نجات مردان، زنان و کودکان در مانده و بیچاره نمی جنگید.

رسول مقبول صلی الله علیه وسلم، کسی که شما مصاحبت جاودانی آن را در بالاترین سطح جنت جستجو می کنید، فرموده اند: «اَلْمُسْلِمُ أَخُو اَلْمُسْلِمِ، لَا يَظْلِمُهُ، وَلَا يَخْذُلُهُ.»

(رواه مسلم)

ترجمه: مسلمان برادر مسلمان است. بالای وی ظلم نکرده و او را ترک نمی کند.

ای برادران شریف و جوانمرد! این حکام بی غیرت را خلع کرده و نصرت را به حزب التحریر بخاطر اعادۀ دوبارۀ خلافت اسلامی بر منهج نبوت اعطاء کنید تا بخاطر پاسخ به ناله های مظلومین، هجوم و حملات شما از هوا، بحر و خشکه سرازیر گردد.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه