[, ۲۹ ذو الحجة ۱۴۳۸هـ| ۲۰۱۷/۰۹/۲۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :15 ذولحجه 1438
تاریخ میلادی : چهارشنبه، 06 سبتامبر 2017م

شماره صدور: ۱۷۰۶۵ PR

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

نقشه آخند بهارت(هند بزرگ) را ملغاء ساخته و خلافت را تأسیس نمايید

حکام پاکستان در مقابل نقشۀ هند، بر غیر قانونی ساختن خلافت اسلامی و جهاد علیه نیروهای اشغال گر، زانو زدند

حکام پاکستان یک بار دیگر در قبال نقشۀ هند در باره غیر قانونی ساختن رسیدن به خلافت واقعی اسلامی و جهاد علیه قوای اشغال گر، زانو زدند. بریس (BRICS)که یکی از سازمان های طرفدار هند است، در ۴ سپتمبر سال جاری بیانیه را ایراد کرد که در آن بر ملغاء ساختن فعالیت های حزب التحریر که با کار فکری و سیاسی در صدد تأسیس دوبارۀ خلافت واقعی اسلامی است و گروه های مسلحی که در کشمیر تحت اشغال، در مقابل قوای اشغال گر هند در جنگ اند و گروه هایی که در افغانستان در مقابل قوای امریکایی می جنگند، تأکید کرده است. در ۵ سپتمبر سال جاری دستگیر خرم وزیر دفاع پاکستان در این مورد گفت که: «پاکستان در خاک خود هیچ تروریستی ندارد.» نفیس زکریا سخنگوی وزارت خارجه پاکستان نیز با تسلیمی به این نقشۀ هند گفت که: «پاکستان نیز از وجود تروریزم در مناطق جنوب آسیا نگران است.»

حزب التحریر-ولایه پاکستان از رژیم تسلیم شدۀ پاکستان می پرسد که هند کیست که تصمیم بگیرد، برای امت اسلامی و هر ملت دیگر، چه خوب است و چه بد؟ چرا باید خلافت واقعی اسلامی بر منهج نبوت افراطیت خطاب شود در حالی که برای شهروندانش فقط امنیت و شگوفایی به بار می آورد، در حالی که رژیم سفاک هند همه اقلیت هایش را سرکوب کرده است. چرا باید جهاد علیه قوای اشغال گر تروریزم خطاب شود، در حالی که ظلم بی سابقۀ رژیم هند در کشمیر اشغال شده، به شما و آن ها نشانه ای از دموکراسی متمدن به شمار می رود؟

رژیم هند از تأسیس دوبارۀ خلافت واقعی اسلامی به خاطری در هراس است که آن، نقشه آخند بهارت(هند بزرگ) این کشور را خنثی ساخته و از ظلمش در کشمیر و هرجای دیگر جلوگیری می نماید. نیروهای بزدل هند نیز از این امر مستثنی نبوده بلکه از جهاد چند گروه کوچک از گروه های مسلح در کشمیر می ترسند چه برسد به جهاد رسمی نیروهای مسلح پاکستان در مقابل رژيم هند تحت قیادت خلیفۀ رشید.

ای مردم پاکستان!‌ رهبری باید از آن کسی باشد که سزاوارش است و سکوت در قبال کسی که در رهبریست و درایتش را ندارد، در ذاتش جرم است. شما حق گفتن این که رهبری ما ناقص است را ندارید مگر این که برای از بین بردن آن سخن برانید و عمل نمايید. دشمنان شما به سرعت در مقابل تان استاده گی دارند، اما رهبران شما با پایمال نمودن تمام حقوق حقه تان با آن ها معامله نموده و حتی به آن ها تسلیم می شوند. این وقت سکوت و آرام نشستن نیست. این وقتش است که شما دوشادوش و با پیوستن با جوانان حزب التحریر امت را از غرق شدن در نقشۀ آخند بهارت(هند بزرگ) نجات دهید. حالا وقتش است که شما به خویشاوندان، پدر، برادر و پسران تان در نیروهای مسلح پاکستان تماس برقرار کرده و از آن ها بخواهید که به حزب التحریر نصرت دهند و از این طریق خلافت راشدۀ ثانی به زودی دوباره تأسیس شود و از این طریق اسلام دوباره بر هندوان مشرک مثل دوران های گذشته که قرن ها مسلط بود، مسلط شود. 

﴿هُوَ الَّذِي أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَىٰ وَدِينِ الْحَقِّ لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ

[توبه: ۳۳]

ترجمه: الله است كه پيامبر خود(محمّد) را همراه با هدايت و دين راستين(به ميان مردم ) روانه كرده است تا اين آئين(كامل و شامل) را بر همه آئين ها پيروز گرداند(و به منصّه ظهورش رساند) هرچند كه مشركان نپسندند.‏

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه