سه شنبه, ۲۷ محرّم ۱۴۳۹هـ| ۲۰۱۷/۱۰/۱۷م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :12 محرم 1439
تاریخ میلادی : دوشنبه، 02 اکتبر 2017م

شماره صدور:۱۷۰۶۹ PR

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

از انقلاب مبارک سوریه حمایت کنید

حکام پاکستان امر عملیات های مشترک نظامی را با روسیه می دهند؛ در حالی که روسیه در ادلب سوریه مسلمانان را بمباردمان می کند
(ترجمه)
رسول الله صلی الله علیه وسلم می فرماید:
«قَتْلُ الْمُؤْمِنِ أَعْظَمُ عِنْدَ اللَّهِ مِنْ زَوَالِ الدُّنْيَا»
 ترجمه: کشته شدن یک مسلمان نزد الله سبحانه و تعالی بد تر است، از بین رفتن تمام دنیا.


این بر نیروهای مسلح ارتش های جهان اسلام است تا حتی از ریختن یک قطره خون مسلمانان به راه افتاده و از آن جلوگیری کنند، چه برسد به ده ها، صدها و هزاران تن از مسلمانانی که در نبود سپر شان(دولت خلافت) بی رحمانه به قتل می رسند. با این همه جنایات، حکام پاکستان نیروهای مسلح ما را در سربازخانه های خود با زنجیرهای مرزی بسته اند و آن ها را نه برای دفاع از خون مسلمانان در کشمیر اشغالی، نه برای دفاع از فلسطین اشغال شده و نه هم برای دفاع از مسلمانان بی دفاع برما(میانمار) به راه انداختند.
حکام فعلی حتی از حد اقل امکانات شان که همانا ISPR و وزارت امور خارجه شان است، برای محکوم کردن این اعمال شنیع استفاده نکردند. زمانی که در هفته قبل از ۲۵ سپتمبر، هواپیماهای روسیه و سوریه حد اقل ۱۵۰ غیرنظامی را شهید و ده ها تن دیگر را زخمی ساختند، نیز؛ حتی یک کلمه در تقبیح این جنایت به زبان نیاوردند. هم چنان، آن ها در تقبیح بمباردمانی که در آن چهار کودک در میان ده ها تن دیگر در حملات هوایی شبانه در ۲۸ سپتمبر ۲۰۱۷م، در شهر اماناز که چند مایل از مرز ترکیه فاصله دارد، شهید شدند، کلمه ای به زبان نیاوردند.
آیا بر حاکمان پاکستان نبود که بعد از این جنایت روسیه، فوراً تمرینات دو هفته ای مشترک نیروهای ویژه پاکستان را با روسیه به نام "دروزبا ۲۰۱۷" که در ۲۴ سپتمبر ۲۰۱۷م در منطقه منیرالنی ودی روسیه آغاز شده بود، ملغا می کردند؟ آیا بر حکام پاکستان نبود که از ترکیه می خواستند تا بخشی از نیرو های مسلح پاکستان و ترکیه را با هم یک جا کنند تا این نیرو ها در مقابل حاکم خونخوار سوریه در حمایت از مسلمانان ادلب متحدانه بجنگند؟ آیا حکام پاکستان معتقدند که نیروهای مسلح ما باید فقط به دستور ترامپ، در جنگ دروغین اش با تروریزمی که جنگ صلیبی نوین علیه اسلام و مسلمانان است، در هر کجایی که باشند، به را بیفتند؟ آیا این حق مسلمانان و اسلام نیست که توسط سربازان و افسران نیروهای مسلح جهان اسلام که اسلام و مسلمانان را با ذره ذره وجودشان دوست دارند، دفاع شوند؟ای مسلمانان نیروهای مسلح پاکستان! ما به طور مستقیم به شما صدا می زنیم؛ مثل این که حکام تان حتی وجود ندارند، قطعاً آن ها به مسلمانان و دین ما اندک ترین اهمیتی قایل نیستند. بدتر این که آن ها در مقابل مسلمانان از دشمنان شان حمایت می کنند؛ مانند: فروش هواپیماهای جنگنده ۱۷- JFبه رهبر خونخوار میانمار و پرده برداشتن از رازهای تمام قوت نظامی بزرگ ترین ارتش نظامی جهان اسلام بر روسیه، از طریق تمرینات مشترک نظامی. این بر شماست که از اسلام و مسلمانان حمایت کنید؛ زیرا مبارزه کنونی بین امت از یک سو، دولت های خاین و سفاک جهان اسلام و حامی های خارجی شان از سوی دیگر، جریان دارد. قبل از آن که به نتیجه برسند، مبارزات شدیدتر می شوند که نتیجه این معرکه نیز ان شاء الله نزدیک است.
بیایید و با نصرت دادن به حزب التحریر و تأسیس خلافت راشده ثانی به منهج نبوت، از اسلام و مسلمانان حمایت کنید. بیایید و با دادن نصرت به حزب التحریر بالاخره به نداهای کمک خواهی امت مظلوم پاسخ دهید و آن ها را از ظلم کفار نجات داده و از این طریق از اسلام و مسلمانان حمایت کنید که این حق آن ها بر شماست. بیایید و با نصرت دادن به حزب التحریر در قلب دشمنان امت چنان ترس ایجاد کنید که از ترس تجهیزات و وحدت شما در خانه های شان نیز خود را در امان احساس نکنند. الله سبحانه وتعالی می فرماید:


﴿وَظَنُّوا أَنَّهُم مَّانِعَتُهُمْ حُصُونُهُم مِّنَ اللَّهِ فَأَتَاهُمُ اللَّهُ مِنْ حَيْثُ لَمْ يَحْتَسِبُوا﴾
[حشر: ۲]
ترجمه: شما گمان نمی‌ برديد كه آنان بيرون روند، و ايشان هم گمان می ‌بردند كه دژهای شان آنان را از عذاب الله(سبحانه وتعالی) به دور می دارند؛ اما الله(سبحانه وتعالی) از جانبی به سراغ شان رفت كه فكرش را هم نمی كردند.
دفتر مطبوعاتی حزب التحریر- ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه