سه شنبه, ۰۳ ربیع الاول ۱۴۳۹هـ| ۲۰۱۷/۱۱/۲۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :4 صفر 1439
تاریخ میلادی : سه شنبه، 24 اکتبر 2017م

شماره صدور:۱۷۰۷۳PR

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

حزب التحریر-ولایه پاکستان علیه راج امریکایی تظاهرات برگزار کرد

سفر ریکس تیلرسون وزیر خارجه امریکا به پاکستان، مأموریتی برای نجات صلیبیهای امریکایی در افغانستان است

(ترجمه)

 حزب التحریر-ولایه پاکستان در مقابل قبولی دیدار و ملاقات وزیر خارجه امریکا با سران پاکستان تظاهرات برگزار کرد که او در این سفرش به پاکستان درخواست‎هایی نیز ازین دولت داشت. این سفر در حالت خیلی مهمی از کارزارهای سیاست‎های ترامپ صورت می‎گیرد، که او می‎خواهد از طریق مذاکره با طالبان در افغانستان به حضور نظامی دایمی دست یابد.

مثل همیش، این پاکستان است که منافع امریکا را در منطقه تأمین می‎نماید و همسان همتاهای قبلی‎اش، بوش و اوباما، چشم امید ترامپ نیز به سوی رهبری سیاسی و نظامی پاکستان است. این به همه‎گان هویداست که امریکا هرگز با یک بحر دوری از منطقه ما، اقتصاد متلاشی، توان کم سیاسی و عساکر کم روحیه بتواند منافع‎اش را در منطقه تأمین کند؛ اگر قدرتی بزرگی؛ هم‎چو پاکستان با آن کشور همکار نباشد و اگر امریکا در منطقه از سوی پاکستان تنها گذاشته می‎شد، هرگز قادر به حضور دایمی در افغانستان در ۱۶ سال نمی‎بود. بدون همکاری‎های پاکستان، این کشور به سرنوشت استعمارگران و متجاوزان قبلی؛ هم‎چو: انگلیس‎ها و روس‎ها دچار می‎شد و با بدن خسته و زخمی و با تحقیر و رسوایی کامل از این سرزمین سلحشور فرار می‎کرد و هیچ وقت در آینده نیز جرأت بازگشت به این سرزمین را؛ حتی در سر نمی‎پروراند، و همواره تأسف برخورد با مسلمانان شجاع، دلیر و طاغوت شکن افغانستان را می‎خورد.

حزب التحریر-ولایه پاکستان از نیروهای مسلح پاکستان، استخبارات و علمای این سرزمین، شدیداً تقاضا می‎نماید که در مقابل درخواست دولت پاکستان از طالبان برای مذاکره با طالبان بایستند و نگذارند امریکا از این طریق در منطقه به حضور نظامی دایمی دست یابد. در حقیقت آن‎ها باید برای برادران شان(طالبان) پیامی بفرستند و از آن‎ها بخواهند که به تعهدشان با الله سبحانه وتعالی و رسولش صلی الله علیه وسلم استوار بمانند و به این آیت از کلام الله سبحانه وتعالی پابند بمانند:

﴿فَلاَ تَهِنُوا وَتَدْعُوا إِلَى السَّلْمِ وَأَنْتُمْ الأَعْلَوْنَ وَاللَّهُ مَعَكُمْ وَلَنْ يَتِرَكُمْ أَعْمَالَكُم

[محمد: ۳۵]

ترجمه: سست مشويد و(كافران را) به صلح مخوانيد، چرا كه شما برتريد و الله(سبحانه وتعالی) با شماست، و هرگز از(اجر و ثواب) اعمال تان نمیكاهد.

ای نیروهای مسلح مسلمانان پاکستان!‌ پاکستان منابعی در اختیار دارد که نه‎تنها با آن با ابرقدرت‎های دنیا رقابت کرده می‎تواند؛ بلکه می‎تواند از آن‎ها پیشی گیرد. این سرزمین مردم نجیب و سلحشوری دارد که ثبات قدم خود را با اسلام از زمان خلافت راشده ثابت کرده‎اند و در جستجوی پیروزی و شهادت، این سرزمین را با خون شان آبیاری نموده‎اند. این کمال بی‎عدالتی و شرم است که منابعی؛ هم‎چو یک سرزمین و مردم نجیبش در اختیار استعمار قرار گیرد و با این منابع  آرزوهای ترامپ بر آوره شوند و او بتواند با یک حرف و یک عمل کوچک از منابع این سرزمین هرگونه که بخواهد استفاده نماید. پس پیش بیایید و با نصرت دادن به حزب التحریر برای تأسیس دوباره خلافت واقعی اسلامی بر منهج نبوت، پاکستان را به توانایی اصلی‎اش برسانید، قدرتی که نقشه‎ها و پلان‎های امریکای خبیث را نقش بر آب خواهد کرد.

﴿هَذَا بَلَاغٌ لِلنَّاسِ وَلِيُنْذَرُوا بِهِ وَلِيَعْلَمُوا أَنَّمَا هُوَ إِلَهٌ وَاحِدٌ وَلِيَذَّكَّرَ أُولُو الْأَلْبَابِ

[ابراهیم: ۵۲]

ترجمه: اين(قرآن) به عموم مردم ابلاغ میگردد تا ترسانیده شوند و بدانند كه الله(سبحانه وتعالی) يكی بيش نيست، و خردمندان(از خواندن قرآن) پند و اندرز گيرند(و خويشتن را در پرتو آن از آتش دوزخ دور كنند و به بهشت برسانند).

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه