سه شنبه, ۰۶ جمادی الاول ۱۴۳۹هـ| ۲۰۱۸/۰۱/۲۳م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :15 ربیع الثانی 1439
تاریخ میلادی : سه شنبه، 02 ژانویه 2018م

شماره صدور:۱۸۰۰۱PR

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

با ریشه‌کن کردن راج امریکایی، به تأسیس خلافت بشتابید

به سفارت‌خانه‌ها، قونسولگری‌ها، پایگاههای نظامی و اطلاعات خصوصی امریکا هرگز اجازۀ فعالیت ندهید

(ترجمه)

ترامپ مستبد و سبک‌سر، در نخستین روز سال ۲۰۱۸م با تویتش در صفحۀ تویترش به مسلمانان پاکستان ثابت ساخت که تنها خلافت اسلامی است که می‌تواند با دونالد ترامپ به زبان خودش صحبت کند. ترامپ در این تویتش اظهار داشت که: «ایالات متحدۀ امریکا در طول پانزده‌سال گذشته بیش از ۳۳ ملیارد دالر برای پاکستان کمک کرده است؛ اما در عوض، دولت‌مردان پاکستان جز دروغ و نیرنگ چیزی دیگری برای ما نگفته اند و فکر می‌کنند که رهبران ما احمق اند؛ آن‌ها برای تروریستانی‌که ما در افغانستان در جستجوی‌شان هستیم، پناهگاه امن فراهم ساخته‌اند، دیگر بس است.»

کمک‌های ۳۳ ملیارد دالری امریکا هرگز خیرات نبوده؛ بل پولی است که حکام احمق پاکستان سهم خود را از آن بدست آورده و سپس بقیۀ آن را در زمینۀ استخدام نیروهای ما در جهت تأمین منافع امریکا و تطبیق پالیسی‌های آن به خاطر نابود کردن اقتصاد این سرزمین به مصرف رسانیده‌اند. امروزه بزرگ‌ترین چالشی‌که مسلمانان پاکستان به آن دست و پنجه نرم می‌کنند، همانا موجودیت حکام‌شان می‎باشند که در دوستی با امریکا از حادثۀ یازدهم سپتمبر بدین‌سو به مبلغ ۱،۱۲۳ ملیارد دالر هزینه برداشته و علاوه بر آن بیش از ۸ هزار انسان جان‌های‌شان را از دست داده‌اند. این در حالی است که حکام پاکستان با وجود سخنان تند و احساساتی‌شان؛ حتی پس از این همه ذلت، در پایان دادن به ائتلاف امریکا عملاً چیزی از خود نشان نداده‌اند. بدتر این‌که، آنان پاکستان را به ائتلاف جدیدی با کشورهای متخاصم به اسلام؛ مانند: چین و روسیه می‌کشانند که جز ذلت و رسوایی چیزی دیگری برای این سرزمین به ارمغان نمی‌آورد.

ای مسلمانان پاکستان! آگاه باشید که هیچ چیزی دیگری جز احیای خلافت راشده بر منهج نبوت نمی‌تواند شما را از زیر استثمار دولت‌های کفری متخاصم به اسلام نجات دهد؛ زیرا دولت خلافت یگانه دولتی است که به جای ائتلاف، به مبارزه با این دولت‌های متخاصم به اسلام برمی‌خیزد. الله سبحانه وتعالی به آنانی‌که کفار را به جای مؤمنان به دوستی انتخاب می‌کنند، هشدار داده است:

﴿الَّذِينَ يَتَّخِذُونَ الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاءَ مِن دُونِ الْمُؤْمِنِينَ ۚ أَيَبْتَغُونَ عِندَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا﴾

[نساء : ١٣٩]

ترجمه: آنانی‌که کفار را به جای مؤمنان، دوست خود انتخاب می‌کنند، آیا آبرو، عزّت و قدرت را نزد آنان می‌جویند؟ یا این‌که آبرو، عزّت و قدرت همه از جانب الله(سبحانه وتعالی) است؟!

در خصوص امریکا باید گفت: این دولت اسلامی(خلافت) است که سفارت‌خانه‌ها و قونسولگری‌های امریکا را که برای وزارت خارجۀ این کشور؛ یعنی پنتاگون و سنت کام "ستاد فرماندهی مرکزی امریکا" جاسوسی نموده و اطلاعات جمع‌آوری می‌کنند، بسته خواهد کرد، چراغ ظلم‌آنان را خاموش خواهد ساخت و  نیروهای نظامی و سازمان‌های جاسوسی‌شان را که بزرگ‌ترین عامل ناامنی و عملیات‌های مخرب در پاکستان و سایر سرزمین‌های اسلامی می‌باشند، ذلیل نموده و اخراج خواهند کرد.

ای نیروهای مسلمان مسلح پاکستان! بدانید که آبرو، عزت و قدرت هرگز در واشنگتن، بیجینگ و مسکو نهفته نیست؛ بل این امری‌ست که تنها در اسلام نهفته است و بدانید، این نیاز مبرم زمان است که سپر امت مسلمه، خلافت بر منهج نبوت، احیاء گردد. ای برادران مسلمان، این بهترین فرصت و حتی در واقع تأخیر در آن صورت گرفته است؛ برخیزید و برای حزب التحریر نصرت را فراهم کنید تا تحت رهبری خلافت راشدۀ ثانی در برابر دشمنان الله سبحانه وتعالی، پیامبر صلی الله علیه وسلم و مؤمنان به کمک الله سبحانه وتعالی پیروز و سرفراز نایل آیید. الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

﴿إِن يَنصُرْكُمُ اللَّهُ فَلَا غَالِبَ لَكُمْ ۖ وَإِن يَخْذُلْكُمْ فَمَن ذَا الَّذِي يَنصُرُكُم مِّن بَعْدِهِ ۗ وَعَلَى اللَّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ﴾

[ آل عمران :١٦٠]

ترجمه: اگر الله(سبحانه وتعالی) شما را یاری کند، هیچ کس بر شما پیروز نخواهد شد! و اگر دست از یاری شما بردارد، کیست که بعد از او، شما را یاری کند؟! و مؤمنان، تنها بر الله(سبحانه وتعالی) باید توکل کنند!

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه