جمعه, ۱۱ مُحرم ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۸/۰۹/۲۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :16 ذولحجه 1439
تاریخ میلادی : دوشنبه، 27 آگوست 2018م

شماره صدور:18056PR

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

تنها خلافت برمنهج نبوت است که از عزت پیامبر ﷺ ذریعۀ قوۀ نیروهای مسلح‌مان دفاع می‌کند، بدین‌گونه دست‌ها و زبان‌های شیطان از کار خواهد ماند

(ترجمه)

مسلمانان خوب پاکستان در اعتراض به‌یک مسابقۀ کارتونی توهین‌آمیز دربارۀ رسول‌الله ﷺ را در هالند، که برنده‌گان آن در تالار هاگ پارلمان در نومبر ۲۰۱۸م اعلان می‌شود، به ‌راه‌انداختند. در قسمت حکام مسلمانان به‌طور مجموعی، که فرماندهی بیش از سه میلیون نیروی توانا را در اختیار دارند، هیچ‌وقت قصد تهدید لازم برای ترساندن شیطان و کفرگویان و "آزادی بیان" شان‌را ندارند. سازمان همکاری‌های اسلامی بی‌زبان‌شان به‌تاریخ ۲۴ جولای ۲۰۱۸م از خواب بیدار شده و یک اعلامیه و محکومیت عادی‌را صادر کرد. در خصوص حکام پاکستان به‌طور مشخص، کسانی‎‌که قوی‎ترین نیروهای مسلح مسلمان را فرماندهی می‌کنند، به‌تاریخ ۲۰ اگست ۲۰۱۸م وزارت خارجۀ شان یک اعلامیۀ محکومیت و تعهدش را برای رساندن موضوع به سازمان خوابیده همکاری‌های اسلامی را اعلان کرد.

حتی در ضعیف‌ترین دورۀ خلافت، تهدید نیروهای مسلح‌اش کافی بود تا دست‌ها و زبان‌های شیطان را از کار بیندازد. بیست سال قبل از نابودی خلافت، یک نمایش در فرانسه و بریتانیا در اهانت به‌رسول‌الله ﷺ به صحنه برده می‌شد، وقتی‌که خلیفه، سلطان عبدالحمید ثانی، از نمایش باخبر شد، سفیر‌انش فرانسه را اخطار داد که در نتیجه بی‌درنگ نمایش را متوقف کردند. بعداً دست و زبان شیطان به بریتانیا رفت، که مثل همان اخطار از طرف خلافت به بریتانیا داده شد. جواب بریتانیا این بود که تکت‌ها فروخته شده اند و ممنوع کردن نمایش تخلف از " آزادی" های شهروندان‌اش است. پس خلیفه به‌ساده‌گی اعلان کرد که: «من یک حکمی را به‌امت مسلمه صادر می‌کنم که بریتانیا به پیامبرمان حمله و توهین می‌نماید. من جهاد اعلان می‌کنم. ...» با رسیدن تهدید به‌حرکت دادن نیروهای مسلح خلافت، ادعای " آزادی بیان" سریعاً فراموش شده و نمایش فوراً متوقف گردید.

ای مسلمانان پاکستان! اکنون آیا واضح نیست که باید شما با حزب‌التحریر برای تاَسیس دوبارۀ خلافت برمنهج نبوت تلاش نمایید تا خلافت از عزت پیامبر ﷺ ذریعۀ نیروهای مسلح‌مان دفاع نماید؟ ای نیروهای مسلح مسلمان پاکستان! اکنون این برای‌تان واضح شد است که شما باید نصرت را به حزب‌التحریر بدهید تا در نهایت خلافت راشده تهدید آتش، خون و سلاح شما را برای ترساندن شیطان از تجاوز به اسلام و حریم آن استفاده نماید. الله سبحانه‌وتعالی می‌فرماید:

﴿إِنَّ الَّذِينَ يُؤْذُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ لَعَنَهُمُ اللَّهُ فِي الدُّنْيَا وَالْآخِرَةِ وَأَعَدَّ لَهُمْ عَذَابًا مُهِينًا

 ]احزاب: ٥٧ [

ترجمه: بی‌گمان کسانی‌که الله(سبحانه‌وتعالی) و پیامبرش(ﷺ) را می رنجانند، الله(سبحانه‌وتعالی) آنان را دردنیا و آخرت لعنت کرده و برای‌شان عذابی خوار کننده آماده کرده است.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه