یکشنبه, ۱۰ ربیع الاول ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۸/۱۱/۱۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :7 صفر 1440
تاریخ میلادی : سه شنبه، 16 اکتبر 2018م

شماره صدور:1440/06

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

زنده‌باد دیگر بس است و شما شاهد رویداد‌های عجیب و غریبی خواهید بود!

امریکا، پدر تروریزم، میزبانی یک کنفرانس بین‌المللی را پیرامون مبارزه با سازمان‌های تند افراطی می‌کند

(ترجمه)

زبیر محمود حیات رئیس ارتش پاکستان به روز دوشنبه 15 اکتوبر 2018م جهت اشتراک در یک کنفرانس بین‌المللی تحت عنوان "مبارزه با سازمان‌های تند افراطی" که با میزبانی جنرال جوزف دانفورد رئیس ستاد مشترک اردوی امریکا برگزار می‌گردد، به واشنگتن رسید؛ کنفرانس سالانه‌ای که به عنوان کنفرانس رؤسای دفاعی شناخته می‌شود. این کنفرانس، که دو روز را در بر می‌گیرد، سومین کنفرانس مشترک در راستای مبارزه با تروریزم خواهد بود و چنانچه که انتظار می‌رود، بیشترین وقت را در بر خواهد گرفت. نخستین جلسۀ این کنفرانس در 16 اکتوبر 2016م در پایگاه مشترک اندروز در مریلند برگزار شد؛ در حالی‌که دومین جلسۀ آن در فورت بلویر VAبرگزار گردید که هردو پایگاه واقع نزدیکی پایتخت امریکا می‌باشد.

امریکا سابقۀ طولانی در نسل‌کشی و قتل عام‌ها دارد. این کشور در طول تاریخ نسل‌کشی و قتل عام‌های خود جنایات وحشتناکی را مرتکب شده است که حتی چهارپایان جنگل از انجام آن شرم می‌دارند؛ از مردم بومی سرخ‌پوستان هندی قارۀ جدید گرفته تا هیروشیما، ناگاساکی، ویتنام و بلآخره افغانستان و عراق را شامل می‌شود. استبدادگران، جنایت‌کاران، دیکتاتوران و پست‌فطرتان دنیا از قبیل مشرف، مبارک، سی‌سی، بشار و خانوادۀ حاکم در سعودی باعث شده اند تا این دولت جنایت‌کار پیوسته به جنایاتش ادامه دهد. مفکوره‌های استبدادی و جنایت‌کارانه که منجر به ایجاد نیرو‌های قاتل، آدم‌ربا و ظالم از جمله شبکۀ تروریستی بلک واتر و آژانس اطلاعات مرکزی( CIA) می‌گردد، از نو‌آوری‌های این دولت خبیث می‌باشد. با این حال، این دولت خبیث است که سر به خود و بدون این‌که کسی از آن تقدیر نماید، به برگزاری کنفرانسی در خصوص مبارزه با آنچه که مردم از آن در هراس اند، اصرار می‌ورزد. اگر امریکا در گفته‌هایش صادق می‌بود، خودش دستان خودش را قطع می‌کرد؛ چون این امر نوعی از بیماری، ظلم و ترور تمام جهان محسوب می‌شود.

واقعیت امریکا بر همگان هویدا شده است. علی‌الرغم این‌که امریکا خود را بازتاب دهندۀ سعادت و ارزش‌ها جلوه می‌دهد؛ واقعیت اعمالش اصلیتش را نشان می‌دهد. گرچه این یکی از عادات شیطان، کفار و منافقان می‌باشد که واقعیت درونی(اصلی) شان را نشان نمی‌دهند؛ ولی با این حال، این امر دائمی نیست و بلکه روزی افشاء خواهند شد و به سرنوشت ابدی و حتمی الوقوع شان مواجه خواهند شد.  الله سبحانه‌و‌تعالی می‌فرماید:

﴿وَعَدَ اللَّهُ الْمُنَافِقِينَ وَالْمُنَافِقَاتِ وَالْكُفَّارَ نَارَ جَهَنَّمَ خَالِدِينَ فِيهَا هِيَ حَسْبُهُمْ وَلَعَنَهُمُ اللَّهُ وَلَهُمْ عَذَابٌ مُّقِيمٌ﴾

[توبه: ٦٨]

ترجمه: الله (سبحانه‌و‌تعالی) به مردان و زنان منافق و کفّار، وعدۀ آتش دوزخ داده؛ جاودانه در آن خواهند ماند(همان برای آن‌ها کافی است) و الله(سبحانه‌و‌تعالی) آن‌ها را از رحمت خود دور ساخته و عذاب همیشگی برای آن‌هاست!

هم‌چنین از چشم کسی پوشیده نیست که حضور فرمانده‌هان ارتش‌ها؛ از جلمه فرمانده‌هان سرزمین‌های اسلامی به شمول رئیس ارتش پاکستان به این خاطر است که امریکا بتواند بسیار به سادگی از طریق رهبری نظامی و سیاسی‌اش به طور مؤثر به عنوان اجیر در اجرای پروژه‌های استعماری اش در سراسر جهان و به ویژه در جهان اسلام استفاده نماید. مفهوم تروریزم در فرهنگ لغت‌نامۀ بین‌المللی این است که امریکا واژه "تروریزم" را مطابق به پالیسی‌هایش و مفهومی‌که از اسلام دارد، به کار می‌برد. این‌که امریکا از رؤسای ارتش‌ها دعوت می‌کند تا در همچو کنفرانس ضد تروریزم اشتراک نمایند؛ هدف واقعی این کنفرانس جز مبارزه در مقابل اسلام چیزی دیگری بوده نمی‌تواند.

ای افسران مخلص در نیرو‌های مسلح پاکستان! آیا می‌خواهید که حیثیت تیر در کمان ترامپ قصاب و خونخوار را داشته باشید؟ آیا قبول می‌کنید که به عنوان گلوله‌های محض از سوی شبکه‌های تروریستی بلک‌واتر و ریموند دیویس بر سینۀ  فرزندان و برادران مسلمان‌، عقیدۀ اسلامی و اسلام شلیک شوید؟ دقیقاً این چیزیست که آن‌ها می‌خواهند شما را به سوی خود بکشانند؛ حتی اگر مدت زمانی را هم در بر بگیرد. افتیدن در دام آن‌ها چیزیست که با اندکی اشتباه و لغزش صورت می‌گیرد و خیانت همانند توپیبرفی است که در آغاز می‌توان آن بسیار به سادگی حرکت داد؛ ولی در آخر حرکت دادن آن گران تمام می‌شود که آن را به جای اولی‌اش باز گردانی. بنابر این، به خود فکر کنید و امورتان را به خودتان واگذار کنید؛ نه به حکام و رهبران تان و رهبری خود و رهبری کشور خویش را به این امت مخلص و شایسته واگذار کنید. بناءً به حزب التحریر به خاطر  تأسیس دوبارۀ خلافت اسلامی بر منهج نبوت نصرت دهید تا مایه رستگاری دنیا و آخرت‌تان گردد. الله سبحانه‌و‌تعالی می‌فرماید:

﴿لِلَّهِ الْأَمْرُ مِن قَبْلُ وَمِن بَعْدُ وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ بِنَصْرِ اللَّهِ * يَنصُرُ مَن يَشَاءُ وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيم﴾

[روم: ۵-٤]

ترجمه: عاقبت تما امور از آن الله(سبحانه‌وتعالی) خواهد بود؛ چه قبل و چه بعد(از این شکست و پیروزی) و در آن روز مؤمنان(بخاطر پیروزی دیگری) خوشحال خواهند شد. به سبب یاری(دین) الله(سبحانه‌و‌تعالی) و او هر کس را بخواهد یاری می‌دهد و او صاحب قدرت و رحیم است!

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

 

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه