یکشنبه, ۱۰ ربیع الاول ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۸/۱۱/۱۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :7 صفر 1440
تاریخ میلادی : سه شنبه، 16 اکتبر 2018م

شماره صدور: 1440 / 05

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

روسیه با فروش موشک‌های اِس400 به هند، نیروی دفاعی پاکستان را تضعیف می‌کند

درحالی‌که حکام بی‌خرد پاکستان از اتحاد با روسیه سخن می‌زنند

(ترجمه)

مسلمانانِ پاکستان دشمنیِ روسیه علیه اسلام و مسلمانان را با اعلام قرارداد فروش سیستم پیشرفته سلاح‌های ضدهوایی و سیستم ضدموشکی اِس۴۰۰ به دولت هندو شاهد بودند. رسانه‌ها گزارش دادند که هند و روسیه قرارداد ٥ میلیارد دالری را برای فروش سیستم دفاع هوایی بسیار پیشرفته به هند امضاء کردند. براساس گزارش‌ها، این سیستم موشکی در مدت دو سال از دریافت دستورات رسمی دولتی مستقر خواهند شد. برعلاوه، در جریان نزدهمین سالگرد اجلاس سران روسیه-هند، پوتین و مودی، دو دشمن اصلی اسلام و مسلمانان، در موضوعات منطقه‌ای و امنیتی متعهد به همکاری شدند و پاکستان را در بیانیه‌ای مشترک‌شان منحیث استحکام "به اصطلاح" تروریزم مرزی عنوان کردند.

تجهیز هند توسط روسیه، علاوه بر حمایت استراتیژیک امریکا از دولت هند، برای تا دندان مسلح کردن این کشور و حمایت آن در منطقه، چنان‌که نوکر منطقه‌ای آن علیه مسلمانان منطقه و تهدید چین می‌باشد، این دلیلی است که چرا امریکا هم‌چنان در موضع حمایتی از کمک نظامی روسیه به هند قرار دارد و امریکا به هدف استفاده از روسیه علیه چین چنین موضعی را اختیار کرده است. این به طور مؤثر به این معناست که هردو کشور روسیه و امریکا خواهان سر پا نگهداشتن هند در منطقه هستند و به طور کلی از نگرانی‌های امنیتی پاکستان مرتبط با مسلح کردن هند چشم پوشی می‌کنند. این یک سیلی به روی رهبریِ سیاسی و نظامی پاکستان است که با اشتراک در رزمایش نظامی مشترک با هند برای اولین بار، زیر چتر سازمان همکاری‌های شانگهای و خم شدن مقابل روسیه و چین، می‌خواهد آن‌ها را راضی نگهدارد.

در حقیقت، دشمنی چین، روسیه و امریکا با اسلام و مسلمانان آن‌ها را با هم متحد ساخته تا در حمله به مسلمانان و تضعیف شان در هرکجای از جهان، هیچ فرصتی را از دست ندهند. رهبری سیاسی و نظامی پاکستان تصمیم گرفت تا کمپاین وحشیانه‌ی قتل عام در سوریه علیه مسلمانان سوری را نادیده گرفته و برای تحکیم روابط‌اش با روسیه اقدام کرده است و اکنون در حال دریافت پایان اقدامات روسیه است که دشمنی پاکستان علیه او را تقویت می‌کند.

﴿وَدُّواْ لَوْ تَكْفُرُونَ كَمَا كَفَرُواْ فَتَكُونُونَ سَوَاء فَلاَ تَتَّخِذُواْ مِنْهُمْ أَوْلِيَاء حَتَّىَ يُهَاجِرُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ﴾

[نساء: ۸۹[

ترجمه: دوست دارند همچنان که خود به راه کفر می‌روند، شما نیز کافر شوید تا برابر گردید؛ پس با هیچ یک از آنان دوستی مکنید تا آنگاه که در راه الله(سبحانه‌وتعالی) مهاجرت کنند.

حزب‌التحریر مکرراً مسلمانان پاکستان و حاکمان‌شان‌را هشدار داده است تا به این دشمنان قسم‌خورده‌ی اسلام مانند امریکا، روسیه، چین و هند اعتماد نکنند، قسمی‌که این قدرت‌ها چیزی را کم‌تر از تحت اطاعت درآوردن مسلمانان در اطراف جهان جست‌وجو نمی‌کنند.

ای افسران مخلص نیروهای مسلح پاکستان! این زمانی است که خیانت حاکمان خود را درک کرده و برای پایان دادن به آن حرکت کنیم. ما نمی‌توانیم با دورشدن از حوزه نفوذ یک قدرت و رفتن به چنگال یک قدرت دیگر، به رفاه اقتصادی و امنیت برسیم، چرا که این فقط تغییر چهره‌ها است، اگرچه امریکا، چین و یا روسیه باشد. توانایی اصلی در ایمان به الله سبحانه‌و‌تعالی و اختیارکردن مسیر استقلال توسط متحد شدن قدرت مسلمانان در سرتاسر جهان، تحت تنها رهبری خلافت راشده نهفته است؛ خلافتی‌که می‌تواند 1.5 میلیارد مسلمان در سرتاسر جهان از چچین و داغستان تا ترکستان شرقی، امریکای جنوبی و تمام خاورمیانه و بیشتر افریقا را فراخوانده و به اخلاص و توانایی شان اعتماد کند. بناءً همین حالا برای نصرت حزب‌التحریر برای تأسیس خلافت راشده ثانی حرکت کنید که شما را به عزت و شکوه در این دنیا و رضایت الله سبحانه‌و‌تعالی در آخرت برخواهد گشتاند.

﴿مَن كَانَ يُرِيدُ الْعِزَّةَ فَلِلَّهِ الْعِزَّةُ جَمِيعًا إِلَيْهِ يَصْعَدُ الْكَلِمُ الطَّيِّبُ وَالْعَمَلُ الصَّالِحُ يَرْفَعُهُ وَالَّذِينَ يَمْكُرُونَ السَّيِّئَاتِ لَهُمْ عَذَابٌ شَدِيدٌ وَمَكْرُ أُوْلَئِكَ هُوَ يَبُورُ﴾

]فاطر: ۱۰[

ترجمه: هرکه خواهان عزت است، بداند که عزت همگی از آن الله(سبحانه‌وتعالی)است. سخن خوش و پاک به سوی او بالا می‌رود و کردار نیک است که آن‌را بالا می‌برد و برای آنان که از روی مکر به تبه‌کاری می‌پردازند، عذابی‌است سخت و مکرشان نیز از میان می‌رود.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه