سه شنبه, ۱۲ ربیع الاول ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۸/۱۱/۲۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :13 صفر 1440
تاریخ میلادی : دوشنبه، 22 اکتبر 2018م

شماره صدور:1440/07

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

رژیم تروریست هند فقط از قدرت یک شیر غران می‌ترسد، نه از التماس‌های یک گربۀ خیس شده!

(ترجمه)

در جواب ریختن خون مسلمانان مخلص به‌دست نیروهای اشغال‌گر هندو در کشمیر به‌تاریخ ۲۱ اکتوبر ۲۰۱۸م، عمران‌خان در یک تویت به‌تاریخ ۲۲ اکتوبر نوشت: «دورۀ جدید کشتار کشمیری‌های بی‌گناه در کشمیر به‌وسیلۀ نیروهای امنیتی هندی را شدیداً محکوم می‌کنم. زمان آن فرا رسیده که هند برای حل منازعۀ کشمیر از طریق گفت‌وگو براساس مصوبات شورای امنیت سازمان ملل اقدام و خواست‌های مردم کشمیر اقدام نماید.» رژیم عمران-بجوا در تحقیر شدن مقابل یک دشمن دائمی هندو  پای خود را در جای پای رژیم‌های مشرف و نواز شریف گذاشته  است؛ در حالی‌که ائتلاف امریکا-هند بدون کدام مشکل برای غالب شدن هندوها بالای مسلمانان پاکستان و کشمیر فعال است. این رژیم مثل گربۀ ترشده، مسلمانان را به‌خطرات جدی مواجه می‌سازد.

ماهیت نخبگان قدرت هندو این است که توانایی عدالت بالای دیگران را نداشته ضعفا را تحقیر کرده و فقط به‌زور تسلیم می‌شود. همین حقیقت بود که مردم شبه‌قاره هند را به‌اختیارشان به‌قبول حکمرانان اسلام واداشت که برای قرن‌ها امنیت و آرامش را تأمین می‌کردند. همین حقیقت بود که اجداد ما را برای فداکاری زیاد برای سرزمینی‌که از تسلط نخبگان هندو بیرون باشد، واداشت. از زمان جدایی شبه‌قاره هند، نخبگان قدرت هندو از هیچ تلاشی برای آزار دادن مسلمانان، چه در جنگ و چه در زمانی‌که تا حدی بالای مسلمانان صلاحیت داشتند و چه در کشمیر اشغالی، گجرات و آیودیا  دریغ نکردند.

ای نیروهای مسلح مسلمان پاکستان! جلوگیری رژیم عمران-بجوا از خرابی بیشتر با دادن نصرت برای تأسیس دوبارۀ خلافت بر منهج نبوت به‌اختیار شماست. آن‌وقت است که شما اقدامات یک شیر غران و مجبوریت دشمن برای عقب‌نشینی را خواهید دید. این تنها خلافت راشده است که ابزار استعماری به‌نام سازمان ملل و مصوبات مسخره‌اش را در فصل غیرمرتبط ششم دربارۀ کشمیر شدیداً رد می‌کند. این تنها خلافت راشده است که دیپلومات‌های هندی را اخراج کرده و حالت جنگی را با دولت هندو اعلان می‌کند. این تنها خلافت است که تقاضاهای خویشتن‌داری را توسط امریکا رد کرده و و فعالانه مقاومت در کشمیر را که درحال حاضر قوی به‌طور گسترده قوی و فعال است، مسلح می‌نماید. این تنها خلافت است که تقاضاهای امریکا را برای حمایت شما از جنگ ناکام در مرز غربی پاکستان رد کرده و در عوض شما و تجهیزات اتمی مان را به‌طرف مرز شرقی برای مجبور کردن هندوها به‌دست کشیدن از بدبختی حرکت می‌دهد. این تنها خلافت است که طرح عادی سازی را که توطئه‌ای برای مطیع کردن پاکستان در زیر اثر هند است، رد کرده و با جدیت تمام برای بازگرداندن اسلام به‌حیث راه‌اصلی زندگی در تمام شبه‌قاره هند کار خواهد کرد. الله سبحانه‌وتعالی می‌فرماید:

﴿فَلاَ تَهِنُوا وَتَدْعُوا إِلَى السَّلْمِ وَأَنْتُمْ الأَعْلَوْنَ وَاللَّهُ مَعَكُمْ وَلَنْ يَتِرَكُمْ أَعْمَالَكُمْ

 [محمد: ۳٥]

ترجمه: پس سستی نورزید و به‌سوی صلح نخوانید و شما برترید و الله(سبحانه‌وتعالی) باشماست و هرگز از اعمال شما نمی‌کاهد!

دفتر مطبوعات حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه