یکشنبه, ۱۲ جمادی الثانی ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۲/۱۷م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :18 جمادی الاول 1440
تاریخ میلادی : پنج شنبه، 24 ژانویه 2019م

شماره صدور:۲۵/۱۴۴۰

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

بودجۀ کوچک دوم نیز هم‌چون اولی، از طرف صندوق بین‌المللی پول توسط برنامۀ استثمار اقتصاد پاکستان، برای منافع استعمارگران ارائه می‌شود

(ترجمه)

بودجۀ کوچک دوم که در ۲۳ جنوری ۲۰۱۹م ارائه شد، مسلماً سبب خوشی و تمجید نیست. در حقیقت این بودجه یک ضرورت مبرم بود؛ چون در بودجۀ کوچک اول، رژیم پاکستان اقتصادش را توسط مالیات به‌شدت در حالت اختناق درآورد؛ قسمی‌که وضع اقتصاد به جایی رسید که توانایی در پرداخت مالیات را به یک خطر مبدل کرد. این اختناق مالیاتی فقط برای این است تا به بعضی بخش‌های اقتصاد اجازه دهد که به‌منظور پرداخت مالیات اضافی، که صندوق بین‌المللی پول خواسته است، نفس راحت بکشند. به همین دلیل در ۲۳ جنوری وزیر مالیه به راحتی اظهار کرد که بودجۀ کوچک دوم در کسب عایدات بیش‌تر کمک خواهد کرد. هم‌چنان به همین دلیل اسد عمر با بیان این‌که: «این آخرین برنامۀ صندوق بین‌المللی پول خواهد بود»، تأیید کرد که رژیم این کشور هنوز به صندوق بین‌المللی پول بسته است.

بناءً چگونه این رژیم به سبب اجرای خواسته‌های صندوق بین‌المللی پول سزاوار تمجید است؟ چگونه این رژیم سزاوار هرگونه ستایش است؛ درحالی‌که استمرار نظام قرضه‌های سودی را، که پول‌های سودی سه دهه خدمت قرضه‌ای را از جانب پاکستان تأمین می‌کند، پابرجا نگه‌می‌دارد؟ چگونه رژیم سزاوار تمجید است، حالآن‌که با کاهش ارزش روپیه، هژمونی جهانی دالر را در تجارت بین‌المللی حفظ می‌کند؟ در حقیقت، روپیه به سقوط‌اش در بین این دو بودجۀ کوچک ادامه داده؛ طوری‌که به افزایش سرسام‌آور قیمت کالاها منجر شده‌است، و چگونه رژیم به دلیل اجرای نیازها برای قرضۀ سودی تازۀ صندوق بین‌المللی پول سزاوار تمجید است، چنان‌که این به نوبۀ خود راه را برای طغیان قرضه‌های سودی هرچه بیش‌تر دیگر سازمان‌های استعمارگر مالی، مانند بانک انکشاف آسیایی و بانک جهانی، باز می‌کند؟

ای مسلمانان پاکستان! شما زیر چتر نظام کنونی هرگز آسودگی را مشاهده نمی‌کنید؛ چون این نظام به‌منظور بی‌بهره کردن اقتصاد کشور به‌خاطر منافع استعمارگران طرح شده‌است. هیچ‌چیزی کوتاه‌تر از تأسیس مجدد خلافت بر منهج نبوت نمی‌تواند به سال روی سال و دهه روی دهۀ بحران پاکستان، که در حال بدتر شدن است، پایان دهد. این خلافت است که این نظام مبتنی بر سود را از میان بر می‌دارد و در عوض، نظام عواید اسلامی را تطبیق خواهد کرد. خلافت با تأسیس نظام پولی مبتنی بر معیار طلا و نقره به هژمونی دالر خاتمه خواهد داد و با رد عضویت تمام سازمان‌های استعماری، به‌شمول صندوق بین‌المللی پول، به سلطۀ استعمار پایان می‌دهد. فقط آن زمان است که مؤمنان، با پیروز شدن دین الله سبحانه‌وتعالی، رستگار خواهند شد.

﴿وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونٍَ بِنَصْرِ اللَّهِ يَنْصُرُ مَنْ يَشَاءُ وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ﴾
[روم: ۴ – ۵]

ترجمه: و در آن روز مؤمنان(به‌خاطر پیروزی دیگری) خوشحال خواهند شد. به سبب یاری الله(سبحانه و تعالی) و او هر کس را بخواهد یاری می‌کند و او صاحب قدرت و رحیم است.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه