چهارشنبه, ۱۷ صَفر ۱۴۴۱هـ| ۲۰۱۹/۱۰/۱۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :29 محرم 1441
تاریخ میلادی : شنبه، 28 سبتامبر 2019م

شماره صدور:05/ 1441

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

کشمیر اشغال‌شده توسط ارتش تا به دندان مسلح آزاد می‌شود؛ نه با التماس از عروسک مستعمره و سازمان مللِ که همواره خون مسلمانان را مکیده است

(ترجمه)

سرانجام بعد از شکنجۀ مردان و بی‌عزت شدن زنان مسلمان کشمیر اشغال‌‌‌‌‌شده در مدت 55 روز تمام؛ بر علاوۀ تقاضای مداوم کمک از ارتش مسلح و توانای پاکستان، عمران خان نخست‌وزیر این کشور به عوض بسیج‌سازی ارتش برای نجات کشمیریانِ مظلوم به تاریخ 27 سپتمبر 2019م خواهان التماس کمک از سازمان ملل شد. دقیقاً نخست‌وزیر پاکستان امور مسلمین را به کی می‌سپارد؟ قدرت‌های استعماریی‌که اعضای دایمی شورای‌امنیت سازمان ملل را تشکیل می‌دهند؛ همواره به تقسیم و اشغال سرزمین‌های اسلامی مصمم شده اند و یا این‌که دیگران را در این کار کمک نموده است. ‌امریکا که خود یکی از اعضای شورای‌امنیت سازمان ملل می‌باشد؛ عراق و افغانستان را اشغال و مورد هجومِ بمب‌های خطر‌ناک قرار داده است. روسیه؛ همان عضو شورای‌امنیت سازمان ملل است که به شکل بسیار بی‌رحمانه قبل از این‌که برای نجات حکومت بشار‌الاسد دریای خون را از خون مسلمانان در سوریه جاری سازد، مسلمانان را در افغانستان و چیچن به قتل رساند. چین، عضو دیگری شورای‌امنیت سازمان ملل است که علیه مسلمانان ایغور در ترکستان‌شرقی به شکنجه و ظلم پرداخته و به شکل اجباری گوشت خون و شراب را بالای آن‌ها می‌خورانند و به این هم بسنده نکرده اطفال آن‌ها را اختطاف و آموزه‌های غیر اسلامی را آموزش می‌دهند. در حقیقت بزرگ‌ترین خیانت و ظلم را شورای‌امنیت سازمان ملل با نظاره کردنِ تقویت سیستماتیک اشغال سرزمین‌های اسلامی توسط دولت یهود حیوان‌صفت و هندوی گوساله‌پرست برای مدت هفت دهه انجام داده است. ولی برعکس؛ تمام خواست و ناله‌های مکرر مسلمانان هیچ ارزشی این سازمان نداشته و صرف در حاشیۀ‌اوراق باقی مانده است، که این کار خود منجر بر صرفه‌جویی زمان برای دشمن گردید. درحقیقت درخواست کمک برای حفظ امنیت زنده‌گی از سازمان ملل مانند این است که از گرگ بخواهیم تا از گوسفند محافظت کند.

ای مسلمانان پاکستان! رژیم بجوا‌عمران مسئولیت کشمیر اشغال شده را به اختیار کفار استعمار‌گر سپرده است؛ کفاری‌که همیشه بالای مسلمین حمله و ظلم نموده است؛ اشغال‌گرانی‌که منابع امت‌اسلامی را به یغما برده اند و ظالمینِ که امت‌اسلامی را پارچه پارچه نمودند. الله سبحانه‌و‌تعالی می‌فرماید:

﴿وَلَن يَجْعَلَ اللَّهُ لِلْكَافِرِينَ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ سَبِيلًا [نساء: 141 [

ترجمه: الله هرگز کافران را بر مؤمنان تسلّطی نداده است.

اما شرم‌آور این‌که کفار ظالم به طوری وحشیانۀ برادران و خواهران ما را در کشمیر اشغال‌شده می‌کشند؛ اما رژیم بجوا‌عمران از رویارویی با دشمن در هراس است. در حالی‌که الله سبحانه‌و‌تعالی چنین امر نموده است:

﴿وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ وَأَخْرِجُوهُمْ مِنْ حَيْثُ أَخْرَجُوكُمْ [بقره: 191[

ترجمه: و آن‌ها را ( بت پرستانی‌که از هیچ‌گونه جنایتی ابا ندارند) هر کجا یافتید، به قتل برسانید و از آن جا که شما را بیرون ساختند (مکه‌) آن‌ها را بیرون کنید.

به تمام اشخاص دارای بصیرت و بصارت هویداست که تنها خلافت، "سپر‌امت" تمام جذر‌ و مد اشغال را درهم شکسته و ظلم و بی‌رحمی اشغال‌گران را در نطفه خنثی خواهد کرد. رسول الله صلی الله علیه‌و‌سلم می‌فرماید:

«إِنَّمَا الْإِمَامُ جُنَّةٌ يُقَاتَلُ مِنْ وَرَائِهِ وَيُتَّقَى بِهِ» (رواه مسلم)

ترجمه: امام سپری‌ست که در عقب آن جنگ شده و توسط وی محافظت می‌شوید.

ای شیران امت مسلمه در افواج مسلح! به تقاضای ما لبیک گفته و برای تأسیس دوبارۀ خلافت بر منهج نبوت حزب‌التحریر را نصرت دهید تا این که امت‌اسلامی با قدرت ایمان، منابع وافر و سپاه نجیب و شجاع بتواند دشمن را چنان شکست دهد که تاریخ نظیر آن را ندیده باشد.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایۀ پاکستان

مترجم: عبدالله صالحی

 

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه