چهارشنبه, ۱۴ ربیع الثانی ۱۴۴۱هـ| ۲۰۱۹/۱۲/۱۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :5 صفر 1441
تاریخ میلادی : جمعه، 04 اکتبر 2019م

شماره صدور:1441 / 07

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

سپر حقیقی‌مان، همانا خلافت راشده را احیاء کنید تا بالاخره افواج مسلح تکبیرات فتح و پیروزی را در سرینگر و الاقصی بلند کنند

(ترجمه)

به تاریخ 3 اکتبر 2019م، فرمانده ششمین اردو/ارتش بزرگ جهان، جنرال قمر جاوید بجوا اظهار نمود: «کشمیر شاه‌رگ مردم پاکستان است و هیچ سازش و مصالحه‌ی در خصوص آن صورت نخواهد گرفت که حق خودمختاری برادران شجاع کشمیری مان را پایمال بکند.» در واقع، موقف‌گیری میانه‌رو مردک تنها بیان سخنان میان‌تهی بود، در حالی‌که زمان ایجاب می‌کند که با آتش، خون و قدرت عکس العمل نشان داده شود. ‏هرچند با آن‌که کشمیر را به مثابه شاه‌رگ مان به رسمیت شناختند، مگر رژیم بجوا-عمران مانع عبور "ارتش جنگ" از خط سرحدی کنترول(LoC) شدند تا باشد در مقابل نیروه‌های اشغال‌گر ضعیف و شکست‌خورده‌ای هندو در مبارزه بپردازند. از یک‌ سو رژیم پاکستان شجاعت مسلمانان کشمیر را تقدیر نموده؛ ولی از سوی دیگر رژیم بجوا-عمران پرده منافقت را از چهره‌اش دور افگند و در پاکستان هر گروهی‌که خواستار تجهیز و در حرکت درآوردن افواج مسلح برای آزادی‌سازی کشمیر شدند را "تروریست" خطاب نمود. ثبوت سخن فوق‌الذکر از دوسیه/برگه اتهام FIR که در اول اکتبر 2019م، با سریال‌نمبر RWP-WAK-002476  که علیه حزب التحریر صادر شده واضح می‌شود، بناً حزب التحریر را بخاطر ندا بلند کردن به افواج مسلح برای آزاد‌سازی کشمیر متهم شمردند.

ای مسلمانان پاکستان! رسول الله صلی الله علیه وسلم می‌فرماید:

«إِذَا وُسِّدَ الأَمْرُ إِلَى غَيْرِ أَهْلِهِ فَانْتَظِرِ السَّاعَةَ» (رواه بخاری)

ترجمه: هرگاه كارها بدست نااهلان سپرده شوند، منتظر ساعت‌های اخیر(قیامت) باشید.

‏یقیناً، رهبری برای کسی‌ست که لیاقت و توانایی پیشبردش را داشته باشد؛ لیکن رهبری ضعیف و بزدل دشمن را برای مکیدن خون رعیت خودش دعوت می‌کند. ‏رژیم بجوا-عمران به‌عوض این‌که جوش و جذبه‌ی مسلمانان را برای حمایت از افواج‌شان در جنگ علیه هندو‌ها تقویت بکند، لیکن این حکومت بزدل صرف من‌حیث یک تماشاگر ناتوانی عمل می‌کند؛ ولی از سوی دیگر دولت هندو کارد را در شاه‌رگ گلوی مان گذاشته و در حال جدا کردن سر ما را از تن مان است. حکومت پاکستان مسئله فقر را بهانه‌ی برای تنبلی و ناتوانی نظامی‌اش بیان می‌دارد، حال آن‌که پاکستان دارای منابع طبیعی فراوان و مردم نجیبی است که بخاطر رضایت الله سبحانه وتعالی تمام دار و ندار خود را صدقه می‌کنند. ‏رژیم پاکستان برای این‌که از دفاع مظلومین شانه خالی کند، ترس تخریب مملکت را از اثر جنگ توجیه می‌کند، در حالی‌که دشمن‌اش هیچ این چنین ترسی را نشان نداده است و به‌طور پیوسته و مطمئناً ظلم وحشیانه‌ و اشغال‌شان را به پیش می‌برند، از سوی با حیله‌گری و استخباراتش برای جلوگیری از جنگ شدید هسته‌ای تلاش می‌وزند.

ای مسلمانان پاکستان و به‌خصوص افواج مسلح‌اش! آیا ناتوانی رژیم بجوا-عمران یک‌ دلیل واضع بر این نیست که از دست این نظام فعلی ساخته و پرداخته‌ی بشر و حکام بزدل هیچ امیدی برای بیرون رفت از چنین فتنه وجود ندارد؟ ‏آیا اکنون زمان آن نرسیده، حاکمیتی‌که الله سبحانه وتعالی نازل کرده را حاکم بسازیم تا سلسله‌ی بی‌عدالتی، رسوایی و ذلت را خاتمه بدهیم؟ رسول الله صلی الله علیه وسلم می‌فرماید:

«إِنَّمَا الْإِمَامُ جُنَّةٌ يُقَاتَلُ مِنْ وَرَائِهِ وَيُتَّقَى بِهِ» (صحیح مسلم)

ترجمه: امام(خلیفه) سپری است که از ورای آن جنگیده می‌شود و به وی پناه برده می‌شود.

 

بدون شک، تا زمانی‌که ما سپر مان را احیاء نکنیم، حکام بزدل مسلمانان فرصت‌های طلای را برای دشمانان ما در جنگ اشغال‌گری‌شان فراهم می‌کند، خواه آن جنگ اشغال‌گری صلیبی، هندو و یا هم نهاد یهودی باشد. بر ماست که برای احیای حاکمیتی تلاش کنیم که الله سبحانه وتعالی آن را نازل کرده و در نهایت رضایت الله سبحانه وتعالی را حاصل نموده و خود را از خشم عذاب‌اش دور کنیم. ‏فهلذا، بگذارید شیران افواج مسلح پاکستان برای تأسیس مجدد خلافت راشده ثانی بر منهج نبوت، نصرت شان را عطاء نمایند و سرانجام این افواج آن چنان که شایسته شان است، رهبری خواهد شدند و در آرزوی شهادت و پیروزی حرکت خواهد کردند.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

‏مترجم: زکریا وهاج

 

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه