یکشنبه, ۰۶ رمضان ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۴/۱۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :6 جمادی الاول 1442
تاریخ میلادی : سه شنبه، 21 دسامبر 2021م

شماره صدور:HTY-1442 / 12

دفتر مطبوعاتی
ولایه یمن

اعلامیه مطبوعاتی

ای محمد العماد! باذن الله متعال خلافت اعاده خواهد شد و این نظام حکومت‌داری در اسلام است؛ هرچند مردم آن را قبول کنند یا نکنند!

(ترجمه)

بازگشت اسلام به عنوان یک قدرت سیاسی - دولت خلافت - کشورهای غربی را به شدت نگران می‌کند. زیرا بازگشت آن به معنی از بین بردن نفوذ آن‌ها است که در حدود صد سال در سرزمین‌های مسلمانان به طول انجامیده است و هم‌چنان شکست فاجعه باری براي رژیم‌های شاهی و جمهوری است که پس از جنگ جهان اول در سرزمین‌های اسلامی توسط (غربی‌ها) ایجاد گردید.  جنگ کشورهای غربی با فرزندان مسلمانانی‌که غرب آن‌ها را ذلیل نموده مشترک می‌باشد، آن‌هایی‌که راه غرب را دنبال کرده اند و با هدایت و حمایت از آنچه از آن‌ها بیرون می‌آید راهنمایی می‌شوند و اسلام را از زندگی جدا کردند.

موج اهانت و حمله به خلافت در سرتاسر کشورهای مسلمان گسترش می‌یابد و این بار در یمن ظاهر شده است، به ویژه از طریق کانال الهویه که وابسته به جنبش حوثی‌ها در یمن می‌باشد و مدیرعامل آن محمد علی عماد در الحوا گفت: «وی یک سیکولار است». بنابراین، وی پیرو نقش قدم مصطفی کمال نابود کننده خلافت و فهد بن عبدالعزیز است؛ فردی‌که اعلام کرد که وی مانند مصطفی کمال نخواهد بود که اسلام را از بیرون نابود کند، بلکه وی فردی است که اسلام را از درون نابود خواهد کرد. از این‌رو، حمله کانال وی به خلافت چیزی عجیب نیست!

و اگر نگاهی به حمله و اهانت دیگران به خلافت بیندازیم؛ ما دستان آن‌ها را به دست غرب استعمارگر بسته خواهیم دید که نسبت به نظام حكومت‌داری جمهوری وارده غربی، متعهد اند که آن را حذف نكنند و صداقت خود را در این خصوص برای آن‌ها نشان دهند. بنابراین حوثی‌ها از آن‌ها (غرب) دعوت كردند تا در خصوص چهره دولت مدرن یمن را كه در آن جدایی دین از زندگی را به شیوه دقیق در حكمرانی، اقتصاد، روابط بین الملل و آموزش‌وپرورش و بقیه موارد برای آن‌ها ترسیم كرده اند، را بازنگری کنند.

در حال حاضر سازمان ملل، یونیسف، یونسکو، فائو، اوچا، برنامه جهانی غذا و سیل سازمان‌های آمریکایی و دیگر سازمان‌های که "کارهای بشردوستانه" را رهبری می‌‌کنند وجود دارد. همین‌گونه در یمن نمایندگان آن‌ها مانند مارتین گریفیتس، لیز گراند، ژان نیکولاس بوز، فیلیپ دوویل، آنا پائولینی، آلفردو ایمپیگلیا و دیگران که شبانه روزی علیه اسلام و مردم آن مشغول توطئه‌گری بوده و هنوز هم در حال توطئه چینی می‌باشند.

اسلام حجتی الهی بوده است که مردم را به چالش می‌کشد، و مردم حجت اسلام نمی‌باشند. هرکس اسلام را به روش ناب و خالص آن بگیرد کامیاب شده است. هرکسی‌که آن را با نجاست آلوده سازد، نتیجه آن را خواهد دید. رسول الله صلی الله علیه وسلم می‌فرماید:

«قَدْ تَرَكْتُكُمْ عَلَى الْبَيْضَاءِ لَيْلُهَا كَنَهَارِهَا لَا يَزِيغُ عَنْهَا بَعْدِي إِلَّا هَالِكٌ»

ترجمه: من راه روشن را برای شما گذاشتم که شب آن مانند روز روشن است. هیچ کسی گمراه نمی گردد جز کسی که منحرف  است. (ابن ماجه)

 خلافت آینده خلافت مسلمانان است چون که به طریقه و روش نبوت است و تأسیس آن طوری که الله سبحانه وتعالی در قرآن کریم وعده داده است، امر حتمی و لازمی‌ست.

﴿وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُم فِي الْأَرْضِ كَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ﴾

[نور: 55]

‏ترجمه:  الله به كساني از شما كه ايمان آورده‌اند و كارهاي شايسته انجام داده‌اند، وعده می ‌دهد كه آنان را قطعاً جايگزين (پيشينيان، و وارث فرماندهی و حكومت ايشان) در زمين خواهد كرد (تا آن را پس از ظلم ظالمان، در پرتو عدل و داد خود آبادان گردانند) همان گونه كه پيشينيان (دادگر و مؤمن ملت های گذشته) را جايگزين (طاغيان و ياغيان ستمگر) قبل از خود (در ادوار و اعصار دور و دراز تاريخ) كرده است (و حكومت و قدرت را بدانان بخشيده است)

این‌ها کسانی هستند که روش شرعی را طریقه خود برگزیده اند و حتی اندکی از آن عدول نکرده اند، تا این که پیروزی از طرف الله سبحانه و تعالی بر آن‌ها نازل گردد. رسول الله صلی الله علیه و سلم فرموده است:

«ثُمَّ تَكُونُ خِلَافَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ»( احمد به نقل از نعمان بن بشیر)

ترجمه: باری دیگر خلافت بر منهج نبوت خواهد آمد.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه یمن

مترجم: عمر مسلم

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه