دوشنبه, ۳۰ شعبان ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۴/۱۲م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :24 رجب 1442
تاریخ میلادی : دوشنبه، 08 مارس 2021م

شماره صدور:HTY – ۱۴۴۲ / ۳۱

دفتر مطبوعاتی
ولایه یمن

اعلامیه مطبوعاتی

وعدۀ الله و مژدۀ رسول الله محقق خواهد شد!

(ترجمه)

الله سبحانه وتعالی برای بنده‌گان مؤمن‌اش وعدۀ نصرت و قدرت را داده‌است، چنان‌چه در این آیه به وضوع بیان می‌کند:

﴿وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُمْ فِي الْأَرْضِ كَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ﴾ (نور: ۵۵)

ترجمه: الله (سبحانه وتعالی) به کسانی از شما که ایمان آورده و کارهای شایسته انجام داده‌اند، وعده می‌دهد که قطعاً آنان را حکمران روی زمین خواهد کرد، همان‌گونه که به پیشینیان آن‌ها خلافت روی زمین را بخشید.

و فرموده‌است:

﴿إِنَّا لَنَنصُرُ رُسُلَنَا وَالَّذِينَ آمَنُوا فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَيَوْمَ يَقُومُ الْأَشْهَادُ﴾ (غافر: ۵۱)

ترجمه: ما به یقین پیامبران خود و کسانی را که ایمان آورده‌اند در زنده‌گی دنیا و (در آخرت) روزی که گواهان به پا می‌خیزند یاری می‌دهیم.

و در جایی دیگر فرموده‌است:

﴿وَعْدَ اللَّهِ حَقاً وَمَنْ أَصْدَقُ مِنَ اللَّهِ قِيلاً﴾ (نساء: ۱۲۲)

ترجمه: وعدۀ حق الله (سبحانه وتعالی) است، و کیست که در گفتار و وعده‌هایش از الله (سبحانه وتعالی) صادق‌تر باشد؟!

کسانی‌که برای تأسیس دولت خلافت فعالیت می‌کنند، یقین دارند که الله سبحانه وتعالی وعده‌اش را محقق می‌کند و او سبحانه وتعالی کامل‌تر از آن است که وعدۀ خود را نقض کند. کسانی‌که چشم بصیرت دارند، می‌بینند که زود است مژده‌های رسول الله صلی الله علیه وسلم دربارۀ خلافت راشده به‌طریقۀ رسول الله صلی الله علیه وسلم به واقعیت بپیوندد؛ چنان‌چه او صلی الله علیه و سلم در این خصوص فرمودند:

«ثُمَّ تَكُونُ خِلَافَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ»

ترجمه: سپس خلافت به‌طریقۀ نبوت خواهد آمد.

آنان‌که برای تأسیس دولت خلافت فعالیت می‌کنند، صبر می‌کنند تا الله سبحانه وتعالی وعدۀ نصرت و قدرت‌اش را محقق کند و آن روز است که مؤمنان از نصرت الله سبحانه وتعالی مسرور می‌شوند.

راه امت مسلمه برای تغییر و دگرگونی از صد سال ذلت و خواری به شکوه و عظمت، با قیام حزب‌التحریر سریع‌تر شده‌است؛ زیرا این حزب راه را برایش نشان داده‌است، طریقه را واضح کرده‌است، برای دولت‌اش قانون اساسی‌یی مبنی بر عقیده‌اش تهیه کرده‌است و بر نهادهای حکومتی و اداری این دولت افزوده‌است تا در صداقت با امت، پیشتاز باشد.

امت مسلمه در نبود دولت خلافت تلخی‌های فراوانی را چشیده‌است. از یک طرف آتش کمونیزم و آتیزم و از طرف دیگر شعله‌های کپیتالیزم و جدایی دین از زنده‌گی، تا آن‌که از تحمل گرمای آتش‌اش سوخت. اما امروز به‌منظور بازگشت حافظ‌اش، یعنی خلافت بر منهج نبوت تشنه و اندوه‌گین است. بال‌های کفری که آن را ویران و محو کرده ازبین رفته‌است. امروزه نه‌تنها مسلمانان، بلکه تمام دنیا فقدان دولت خلافت را حس می‌کنند.

اکنون زمان آن فرا رسیده‌است که مسلمانان پس از گیر افتادن در تاریکی ظلم و بدبختی کپیتالیزم، دوباره خوشحال شوند و جهان را خوشحال کنند. آیا امت مسلمه به وسعت قدرت‌اش پس از حرکت‌اش در انقلاب‌های سال ۲۰۱۱ م در مقابل نظام‌های سست و ضعیف و غرب پشتوان‌شان با اصول ورشکسته‌اش پی نبرده‌است؟ همانان که می‌خواهند جلو بازگشت اسلام توسط خلافت راشدۀ ثانی به‌طریقۀ دولت رسول الله صلی الله علیه و سلم را بگیرند و نمی‌گذارند مردم گمراه شدۀ غرب اسلام را به آغوش بکشند و واقعیت اسلام را بفهمند!

یمن سرزمین ایمان است و قلب‌اش برای پرچم العقاب می‌تپد تا زیر سایه‌اش بماند، باشد که بتواند آن را بلند کند. امید است که الله سبحانه وتعالی دعای رسول‌اش صلی الله علیه وسلم را در حق این مردم و مردم شام بپذیرد.

#خلافت_را_بر_پا_کنید

#خلافت_تأسیس_کړئ

#أقيموا_الخلافة

#ReturnTheKhilafah

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر – ولایه یمن

مترجم: محمد حارث پویا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه