جمعه, ۰۸ ربیع الاول ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۸/۱۱/۱۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر: کمپاین "حمایت از جنات بيسبالوفای اسیر!"
بسم الله الرحمن الرحيم

دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر: کمپاین "حمایت از جنات بيسبالوفای اسیر!"

(ترجمه)

در آستانۀ خشونت‌های حکومت جنایت‌کار روسیه علیه مسلمانان روسی، امروزه صدها مسلمان به دلیل فعالیت نمودن در حزب التحریر، در زندان‌های روسیه به سر می‌برند؛ حکومت روسیه این مسلمانان را دروغگویانه با استناد به فیصلۀ ننگین محکمۀ عالی روسیه، که به تاریخ ۲۰۰۳م صادر شده است-که در آن حزب التحریر را در لیست گروه‌های تروریستی گنجانیده است- به تروریزم متهم می‌نماید، و طبق این فیصلۀ بی‌سابقۀ محکمۀ روسیه، حزب سیاسی اسلامی التحریر، حزب تروریستی خوانده می‌شود. با تشدید قوانین روسیه به حق اعضای حزب التحریر و اتهامات علیه حزب، به اساس اصول قانون اساسى روسیه نه؛ بلکه به اساس قوانین تروریزم تصويب می‌شود، که مدت زمان محکومین آن حتی به ۲۰ سال حبس رسیده است.

تطبیق این قوانین به ظلم و ستم آشکارای جاری در تمامی مناطق روسیه و در شهر سانت بترسبرگ انجامیده است، طوری که ده‌ها دعوتگر را در جریان چند سال گذشته بازداشت نموده اند. در ۲۴ نومبر ۲۰۱۷م نيروهاى امنیتی روسيه همسر یک تن از دعوتگران بازداشت شده-عیسی رحیموف عضو حزب التحریر- را که به ۱۲ سال حبس محکوم است، نیز بازداشت نمودند. همسر عیسی رحیموف از اصالت روسی گذشته و مسلمان شده است، و نيز اسم‌اش را از "اللا" به "جنات بیسبالوفا" تغییر داده است. جنات بیسبالوفا به دلیل فعالیت در حزب التحریر بازداشت شده و در زندانی که در آن مجرمان به سرمی‌برند، سپرده شد؛ سپس در ماه جنوری ۲۰۱۸م مدت حبس این خواهر مان به دو ماه دیگر تمدید گردید و وی تا ۱۶ مارچ ۲۰۱۸م در زندان روسیه به سر خواهد برد و همان روز محکمۀ بعدی وی است. الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

﴿قَدْ بَدَتِ الْبَغْضَاء مِنْ أَفْوَاهِهِمْ وَمَا تُخْفِي صُدُورُهُمْ أَكْبَرُ قَدْ بَيَّنَّا لَكُمُ الآيَاتِ إِن كُنتُمْ تَعْقِلُونَ﴾

[آل عمران: ۱۱۸]

ترجمه: (نشانههای) دشمنی از دهان آنان آشكار است و آنچه در دل دارند، بزرگتر است(از بدسگالی‌هائی كه ظاهر می سازند). ما نشانههائی را (كه بتوان با آنها دشمن را از دوست باز شناخت) برای شما بيان كرديم؛ اگر اهل عقل و درايت هستيد .

بنابر این، دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر با فعالیت نمودن جدی برای تأسیس دولت اسلامی برای تقبیح و رد نمودن بازداشت‌ها و رفتارهای حکومت ظالم روسیه به حق زنان عاجز مسلمان، کمپاین جهانی را تحت عنوان "حمایت از جنات بيسبالوفای اسیر!" به راه می‌اندازد.

ای مسلمانان! مایان شما را به کار و فعالیت نمودن با حزب التحریر برای تأسیس دولت اسلامی به طریقۀ رسول الله صلی الله علیه وسلم فرا می‌خوانیم؛ این است یگانه راه درست برای کسب و بدست آوردن رضایت الله سبحانه وتعالی، و نیز با دوباره تأسیس نمودن دولت اسلامی، مسلمانان از قوانین کفار و از شر حکومت‌های ظالم راحت می‌شوند. الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ اسْتَجِيبُواْ لِلّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُم لِمَا يُحْيِيكُمْ وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُونَ﴾

[انفال: ۲۴]

ترجمه: ای مؤمنان! فرمان الله(سبحانه وتعالی) را بپذيريد و دستور پيامبر او(صلى الله عليه وسلم) را قبول كنيد؛ هنگامی‌كه شما را به چيزى دعوت كند كه به شما زندگی(مادى و معنوى و دنيوى و اخروى) بخشد، و بدانيد كه الله(سبحانه وتعالى) ميان انسان و دل او جدائی مى‌اندازد(و می‌تواند انسان را از رسيدن به خواستها و آرزوهای دل باز دارد)، و بدانيد كه همگان در پيشگاه الله(سبحانه وتعالى) گرد آورده مى‌شويد(و به حساب و كتاب تان رسيدگى مى‌گردد).

ای بار الها! ما را کمک و مساعدت نما! خواهرمان جنات بیسبالوفا، همسرش، تمامی مسلمانان اسیر در زندان‌های ظالمین و مسلمانانی‌که در راه دعوت تحت ظلم و ستم قرار دارند، تحت مراقبت و محافظت خویش قرار بده! ای بار الها! روزی که به کمک و یاری‌ات مسلمانان دولت اسلامی را تأسیس می‌نماید، که در آن روز تمامی کسانی را که بر فرزندان امت عزیز اسلامی ظلم و ستم نموده اند مجازات می‌نماییم، فرا رسان! ای بار الها! دعای مان را بپذیر! آمین!

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه