چهارشنبه, ۲۲ ذیحجه ۱۴۴۱هـ| ۲۰۲۰/۰۸/۱۲م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
آنچه را بعد از کنار رفتن پرده دیدم، خیلی وحشتناک بود!
بسم الله الرحمن الرحيم

آنچه را بعد از کنار رفتن پرده دیدم، خیلی وحشتناک بود!

(ترجمه)

پیروان حکام سایکس-پیکو و آنچه را که من این روزها دیده و یا از جنگی‌که در همه قسمت‌های ایالت‌های سایکس-پیکو در جریان است و هم‌چنین شکست‌هایی ارتش ملی لیبیا، به رهبری خلیفه حفتر به دست شبه‌نظامیان شناخته شده بین‌المللی شنیده‌ام، تعجب‌آور است. آنچه را که از طریق رسانه‌ها می‌شنویم و می‌خوانیم، خیلی شگفت‌انگیز است که رهبر انقلاب لیبیا، ارتش ملی را -که از طرف بین‌الملل به رسمیت شناخته شده- شبه‌نظامی نامیده و ملیشه‌های خود را ارتش ملی نامیده است.

بگذارید تصویری را که به ذهنم خطور کرده، خواننده بداند؛ گویی نقشه سرزمین‌های اسلامی یک کاسه بزرگ پر از موادغذایی است؛ اما نکته عجیب این‌که آنچه در این کاسه از گوشت وجود دارد، گوشتی نیست که خورده شود؛ بلکه پر از گوشت انسان است و کسی‌که آن را ذبح، تهیه و تقدیم نموده است، حکام و رهبران مسلمان می‌باشد! آری! کسانی را که باید مراقبت می‌کردند، قتل عام نمودند. ما در عصری زندگی می‌کنیم که گرگ چوپان شده و به خائن اعتماد و به امین خیانت صورت می‌گیرد و راستگو تکذیب و و دروغگو تصدیق می‌شود.کسانی‌که روی این سفره نشسته و این غذا را میل می‌کنند، حکام غرب و دشمنان این امت اند و حکام امروزی ما صرف خادمان فرمانبرداری اند که در سطح پادشاهان و سران کشورها توسط غرب کار می‌کنند. هر یک از آنان برای خدمت به اربابان‌شان و جلب رضایت ایشان به منظور استقرار در موقف مورد نظر خود به رقابت و مسابقه می‌پردازند. باید یکی از آنان به یاد مرگ باشد؛ ولی این افراد هیچ‌گاهی مرگ را به یاد نیاورده؛ بلکه آن را به باد فراموشی سپرده اند و از زندگی دنیا راضی و به آن اطمینان دارند!

پس از تلاش برای توصیف اوضاع فعلی سرزمینم، اعتراف می‌کنم که به دلیل وحشت تضادها قادر به توصیف آن نیستم. از سوریه به لیبیا و یمن و آنچه که قبل از بحران عراق اتفاق افتاد، برپایی انقلاب‌های بهار عربی و کودتاهای ضد دولت‌های منتخب چون مصر و به زندان افگندن انقلابیون و تکریم مخالفین‌شان تا جنگ‌های بیهوده جهت تثبیت ستون تاج و تختی‌که هم‌چو کنه‌ها به آن‌ها چسپیده اند و محافظت از آنان که شکم‌های شان با پول سرقت شده و خون مردم شکست خورده متورم شده است...

تصویر نشان دهنده آن است که دیگ در حال جوش و خوراکی‌ها منتظر پخته شدن نیستند؛ بلکه آنان گوشت‌ها را خام میل می‌کنند! بیشتر از این می‌بینیم که آنان انسان‌ها را زنده دریده و خون‌شان را می‌مکند!

آری! آنان این کارها را انجام داده اند و بیشتر از این آن‌ها شکم مادران را دریده و جنین‌شان را می‌بلعند. بلی! آنان نطفه و نسل را از بین برده اند! من از جنگ‌هایی‌که آنان شعله‌ور ساختند، پایان، غالب، مغلوب، پیروز و شکست خورده‌ای را در آن نمی‌بینم، وحشت زده می‌شوم. من دیدم که آنان در سکوهای رسانه‌ای و کانال‌های ماهواره‌ای ظاهر می‌شوند و با یک‌دیگر می‌جنگند، یعنی آنان در این عرصه‌ها می‌جنگند که هیچ‌کس قبل از آنان چنین کاری را نکرده است! آنان قهرمانی‌های وهمی را در اذهان مریض‌شان به تصویر می‌کشند و رسانه‌های کاذب‌شان این مسایل را برای آنان بازار یابی می‌کند.

اگر آنچه را که من دیدم، شما هم ببینید، تعجبی ندارد؛ چون این حکام فقط عروسک‌های سیار اند که امریکا، انگلیس وغیره کشورهای استعماری آنان را از پشت پرده حرکت می‌دهند.

این را به مناسبت آنچه که در مورد پیشرفت نیروهای وفادار به دولت [وفاق] در لیبیا و شکست نیروهای شرقی لیبیا به رهبری خلیفه حفتر گزارش شد، می‌گویم. نیروهای [وفاق] لیبیا به اروپا و نیروهای شرق لیبیا به امریکا وفادار هستند که سیسی، ابن زاید، ابن سلمان و اردوغان از پشت پرده از آنان پشیبانی می‌کنند و همه آنان  را امریکا در قبضه خود دارد.

به نظر من این جنگ‌ها علیه فرزندان بی‌گناه این مردم توسط غربی‌هایی‌که دشمن اسلام اند و از بازگشت نظام اسلام هراس دارند، می‌باشد و این حکام خائن از مشتعل شدن این آتش جنگ بهره برده و آن را تداوم می‌بخشند تا از بازگشت امت به دین و از تحکیم آن برای بار دوم جلوگیری کنند. متأسفانه این حکام خائن به مردم خود دروغ گفته و هرکدام ادعا می‌کنند که در کنار مردم‌شان اند، وطن (بت) یا آن الهه‌ای‌که نمایندگان آن را تحسین و بخاطراش فدا کاری می‌کنند، در واقع تمثیلی بالای مردم ساده و فقیرشان بوده که آنان را به چوب سوخت این جنگ مبدل ساخته است.

عمل‌کرد حکام امروزی مرا به یاد کشیشی می‌اندازد که بتی درست کرده و ادعا می‌کرد که این خدا است تا بدین وسیله مردم ساده را مورد تمسخر قرار داده و هدیه‌های آنان را به تصرف خود در آورد؛ اما اینان نسبت به آن کشیش جنایت‌کارتر اند؛ زیرا کشیش با گرفتن قربانی و هدایا ارائه شده به بت اکتفا می‌کرد؛ ولی حکام امروزی خون، جان، مال و حتی اموال نسل‌های آینده را نیز می‌گیرند تا بدین وسیله سرزمین‌های مان را در نتیجه قروض به تباهی بکشند و همه‌چیز را به کفار استعمارگر ببخشند تا آنان را از خود راضی ساخته و قوانین‌شان را تنفیذ نمایند.

این حکام دروغ‌هایی را که در غرب آموزش دیده اند، به خوبی در آن عرصه مهارت پیدا نموده اند. به آنان آموزش داده شده که سیاست هنر دروغگویی است و سیاستمدار باید دروغگو باشد! این خیانتکاران به اربابان خود اطمینان داده و هر آنچه را که از آنان خواسته شده بود، انجام داده اند. اما فرزندان مخلص این امت مصمم اند تا به دوران گذشته خود، یعنی به بهترین امت در میان مردم باز گردند:

﴿كُنْتُمْ خَيْرَ أُمَّةٍ أُخْرِجَتْ لِلنَّاسِ تَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَتَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْكَرِ وَتُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ﴾ (آل عمران آیه 110)

ترجمه: شما بهترین امتی بودید که به سود انسان‌ها آفریده شده‌اید؛ (چه این‌که) امر به معروف و نهی از منکر می‌کنید و به الله ایمان دارید.

الله متعال پیروزی و توانمندی این دین را خواسته و این امت را توسط همین دین عزت بخشیده است و همان‌گونه که الله متعال می‌خواهد، ما مسوولیت حمل این دین را به دوش گرفته ایم، چنانچه رسول الله صلی الله علیه وسلم می‌فرماید:

«إِنَّ اللَّهَ زَوَى لِي الْأَرْضَ فَرَأَيْتُ مَشَارِقَهَا وَمَغَارِبَهَا وَإِنَّ أُمَّتِي سَيَبْلُغُ مُلْكُهَا مَا زُوِيَ لِي مِنْهَا وَأُعْطِيتُ الْكَنْزَيْنِ الْأَحْمَرَ وَالْأَبْيَضَ»

ترجمه: الله متعال زمين را برای من جمع نمود و من سرزمين‌های مشرق و مغرب را ديدم. و پادشاهی امت من تا همان جايی می‌رسد که برايم جمع شد و دو گنج سرخ و سفيد به من داده شد.

و هم‌چنان فرموده است:

«لَا يَبْقَى عَلَى ظَهْرِ الْأَرْضِ بَيْتُ مَدَرٍ وَلَا وَبَرٍ إِلَّا أَدْخَلَهُ اللَّهُ كَلِمَةَ الْإِسْلَامِ بِعِزِّ عَزِيزٍ أَوْ ذُلِّ ذَلِيلٍ إِمَّا يُعِزُّهُمْ اللَّهُ عَزَّ وَجَلَّ فَيَجْعَلُهُمْ مِنْ أَهْلِهَا أَوْ يُذِلُّهُمْ فَيَدِينُونَ لَهَا».

ترجمه: هيچ خانه‌ای روی زمين باقی نمی‌ماند، چه ساخت آن از گِل باشد و چه از خيمه و پارچه باشد، مگر اين‌که الله اسلام را در آنجا وارد می‌کند، يا به عزت و سربلندی و يا به خواری و ذلت(يعنی يا خودشان می‌پذيرند يا مجبور به پذيرش می‌شوند).

بنابر این، ای داعیان حق! صبر و ثبات پیشه کنید تا نصرت الله متعال در رسیده و لشکرش را عزت بخشد. پروردگارا! ما را از لشکریان و گواهان این دهه قرار ده و چشمان‌مان را با تأسیس مجدد دولت خلافت بر منهج نبوت که رسول الله صلی الله علیه وسلم بشارت آن را داده است، روشن بگردان! دولتی‌که ریشه آنان (کفار و حکام) را برکنده و این دین را برپا می‌دارد، ظلم را از سر مظلوم دفع نموده و ندای حقیقت را سر می‌دهد و هم‌چنان راه درست را برای جهانیان می‌نمایاند!

﴿وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ * بِنَصْرِ اللهِ﴾ (سوره روم آیه 4-5)

ترجمه: و در آن روز، مؤمنان (بخاطر پیروزی دیگری) به سبب یاری الله خوشحال خواهند شد.

ای امت اسلامی و ای فرزندان این امت! با ما بپیوندید و این خائنین را از راه بردارید؛ چون زشتی و پلشتی و حقیقت آنان برملا گردیده است و دیگر عذری برای شما باقی نمانده تا از همکاری و دعوت حق سرباز زنید.

نویسنده: ساجد عبدالله

برای رادیوی دفتر مرکزی مطبوعاتی حزب التحریر

مترجم: عمر موحد

                                                                                                                                             

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه