چهارشنبه, ۱۸ شعبان ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۴/۲۴م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
کمپاینِ "خلافت: مواظبت و اداره"
بسم الله الرحمن الرحيم

کمپاینِ "خلافت: مواظبت و اداره"

(ترجمه)

این ماه(رجب الحرام) با یادبود سالانۀ روز سیاه مصادف می‌شود؛ 98 سال است که دولت بزرگ، رهبری اسلامی و نظام الله سبحانه وتعالی(خلافت) به دستان استعمارگران غربی و مزدوران‌شان در جهان اسلام، ویران گردیده و امت در سیاه‌ترین و تاریک‌ترین فصل‌های تاریخ‌اش فرو رفته است.

ای خواهران و برادران عزیز! گرچند قرن‌ها نشده؛ اما ده‌ها سال است که حکومت‌های غربی و سیکولریستی، رسانه‌ها و سازمان‌های آنان افزون بر نظام‌های مزدورشان در جهان اسلام، در تلاش تحریف و بی‌اعتبارسازی مفهوم خلافت هستند و به دروغ، خلافت را نظام سرکوب‌کننده و تروریستی توصیف می‌نمایند و آن را نظام بربریت، عقب‌مانده و مخالف با زنان می‌خوانند.  تمامی این کارها را برای دور ساختن مسلمانان از خلافت و حتی برای این‌که آن را دشمن بخوانیم و با بازگشت آن مبارزه نماییم، انجام داده‌اند؛ اما خلافت عاری از تمامی صفات فوق بوده و نظام الهیی‌ست که الله سبحانه وتعالی آن را وسیلۀ عالی برای برآورده شدن عدالت، امنیت و آسایش برای سرزمین‌های مان مقرر  نموده است. خلافت نماینده، متولی و پشتیبان دین مان است که مصالح، منافع و امور مسلمانان را تأمین و تنظیم می‌نماید. هم‌چنان، خلافت مواظبت‌کننده و حامی مسلمانان ‌است که تمامی نیازمندی‌های‌شان را بر آورده نموده و آنان را به رفاه و آسایش می‌رساند.

بنابر این، بخش زنان دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر در ماه رجب الحرام کمپاینی را تحت عنوان "خلافت: مواظبت و اداره" به راه می‌اندازد. در کمپاین مذکور، "دیدگاه عملی" را پیشکش می‌نماییم و آشکار می‌سازد که خلافت راشدۀ ثانی بر منهج نبوت چگونه اصول، قوانین و نظام‌ها را برای حل مشکلات تمامی امت مجسم می‌سازد و این‌که خلافت ضامن حمایت از زندگی، دارایی، عزت و عقیدۀ مسلمانان است، و نیز چگونگی معالجه و جلوگیری از سرکوب سیاسی و فساد، فقراجتماعی و بیکاری، خشونت علیه زنان، مظلومیت مسلمانان، بحران آموزشی و رعایت صحی، نابودی و از هم‌گسیخته‌گی خانواده‌ها، تجزیه شدن به قوم و سمت، عقب‌ماندگی تکنالوژی... را توضیح خواهیم داد. چنانچه این موضوع در کتاب دستور دولت خلافت حزب التحریر، که مفصل، طرح‌ریزی شده و به طور کامل جهت تطبیق عملی آن توسط دولت خلافت و به چگونگی توجه و رعایت امور و منافع مردم تقدیم نموده، واضح است.

شما را به تعقیب و حمایت از این کمپاین مهم فرامی‌خوانیم تا در تغییر بزرگ و عاجل برای بازگرداندن و برپایی دولت خلافت راشده نقش داشته باشیم. شما را به پایبندی به این امر بزرگ اسلامی و برپایی نظام الله سبحانه وتعالی در زمین-که زندگی را تحت سایۀ عظمت دین مان در داخل سرزمین‌های اسلامی از سر می‌گیرد- فرامی‌خوانیم تا با این کار، کرامت، عدالت و حمایت را برای این امت باز گردانیم.

بخش زنان دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه