چهارشنبه, ۱۰ ربیع الثانی ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۱/۲۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :20 محرم 1442
تاریخ میلادی : چهارشنبه، 07 اکتبر 2020م

شماره صدور:02/1442

دفتر مطبوعاتی
ولايه اردن

اعلامیه مطبوعاتی

رژیم ظالم؛ دست‌گیری شباب حزب‌التحریر را آغاز کرد!

(ترجمه)

نیرو‌های امنیتی اردن برای سرکوب نمودن شباب حزب‌التحریر وارد خانه‌های آن‌ها شده و زنان و کودکان‌شان را به وحشت انداختند. بعد از جستجوی‌کامل منازل‌مسکونی کتاب‌ها، کمپیوتر، تلفن‌های همراه و اسناد‌رسمی تحصیلی شباب را ضبط نمودند. آن‌ها هم‌چنین به برخی از خانواده‌های‌شان یورش برده و همسایه‌گان آن‌ها را نیز بدون هیچ‌گونه حقی به وحشت انداختند. در واقع،  یگانه جرمی‌که آن‌ها داشتند این بود که ‌‌می‌گفتند الله سبحانه و‌تعالی  پروردگار ما‌ست و سپس در مسیر حق ثابت قدم مانده و الله سبحانه و‌تعالی را نسبت به آن‌ها ترجیح دادند. در نتیجۀ این کار‌ها ، استاد خالد اشقر (ابوالمعتاز) و استاد محمد ابوالعسل دست‌گیر و اکنون نزد اداره عمو‌می استخبارات به سر ‌می‌برند.

 به نظر ‌می‌رسد، کمپاین امضای توافق‌نامۀ فلسطین که اخیراً منعقد شد، توسط شباب ما در میان‌امت  و بسیاری از مردم از اقیانوس تا خلیج را متأثر ساخته است. این کمپاین بر مورد ذیل تاکید دارد: «سازش نکنید و یک وجب خاک فلسطین "سرزمین مبارک" را تسلیم دشمن ندهید، این را بدانید که هر نوع معاهده یا توافق برای عادی‌سازی روابط، خیانتی‌ست نا‌بخشودنی است که از من حمایت و نمایندگی نمی‌کند، زیرا آزادی فلسطین فرض و حفظ آن وجیبۀ ما‌‌ست.» به نظر ‌می‌رسد که این کمپاین، خشم و عصبانیت رژیم اردن را برانگیخته است، زیرا این کشور قصد دارد به عادی‌سازی روابط خود با حاکمیت‌یهود ادامه دهد و طبق توافق‌ترامپ می‌کوشد  تمام خاک‌فلسطین را برای همیش به یهود واگذار کند.

 در واقع؛ رژیم و نهاد‌های سفاک این دولت، مسئول امنیت و سلامتی این شباب اند، و ما خواستار آزادی فوری آن‌ها  و عدم ممانعت در مقابل حاملان دعوت هستیم؛ زیرا این دعوت‌گران پیش‌گامانی اند که به امت دروغ نمی‌گویند. و ما قاطعانه بیان می‌کنیم که این اقدامات باعث نمی‌شود که حزب‌التحریر از مقابله با توطئه کفار‌استعمارگر و مزدورانش، "حاکمان مسلمانان" در مورد مسئله فلسطین و دیگر مسائل‌امت دست‌بردار شوند. حزب در کنار امت خواهد ایستاد و نهضت را با امت و از داخل امت تقویت خواهد نمود تا به هدف‌اش که همانا احیای دوباره زنده‌گی اسلامی با تأسیس دولت خلافت راشده بر منهج نبوت است نایل آید. بدون شک، ارتش خلافت‌اسلامی مسجد‌الاقصی و تمام فلسطین را از چنگال یهود آزاد خواهد نمود و دولت ضعیف یهود را از ریشه نابود خواهد کرد و کفار اشغال‌گر را برای همیش از سرزمین‌های مسلمانان ‌خارج خواهد نمود.

﴿وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

{شعرا:227}

ترجمه: آن‌ها که ستم کردند به زودی می‌دانند که بازگشت شان به کجاست.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه اردن

مترجم: وسیم مجیدی

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه