شنبه, ۰۳ شوال ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۵/۱۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
خون مسلمان، باحرمت‌تر از کعبه است  تنها خلافت انتقام این خون را خواهد گرفت!
بسم الله الرحمن الرحيم

خون مسلمان، باحرمت‌تر از کعبه است تنها خلافت انتقام این خون را خواهد گرفت!

«عَنْ عَبْدِ اللَّهِ بْنِ عُمَرَ قَالَ: رَأَيْتُ رَسُولَ اللَّهِ ﷺ يَطُوفُ بِالْكَعْبَةِ وَيَقُولُ: «مَا أَطْيَبَكِ وَأَطْيَبَ رِيحَكِ، مَا أَعْظَمَكِ وَأَعْظَمَ حُرْمَتَكِ، وَالَّذِي نَفْسُ مُحَمَّدٍ بِيَدِهِ لَحُرْمَةُ الْمُؤْمِنِ أَعْظَمُ عِنْدَ اللَّهِ حُرْمَةً مِنْكِ؛ مَالِهِ وَدَمِهِ وَأَنْ نَظُنَّ بِهِ إِلَّا خَيْراً» (رواه ابن ماجه)

ترجمه: عبد الله ابن عمر (رضی الله عنه) روایت می‌کند که وی رسول الله صلی الله علیه وسلم را در حال طواف نمودن در کعبه دید که رسول مبارک می‌فرمودند: «اي‌ كعبه‌! چقدر پاک ‌هستی و چقدر بويت‌ پاكيزه‌ و معطر است‌، چقدر با عظمت‌ هستی و ‌چقدر حرمت‌ و احترامت بزرگ‌ است،‌ اما سوگند به‌ ذاتی‌كه‌ جان‌ محمد در دست‌ اوست‌، همانا حرمت‌ مؤمن‌ نزد الله(سبحانه‌و‌تعالی) از حرمت‌ و احترام‌ تو بزرگ‌تر است‌[حرمت‌]؛ مال‌ وی و [حرمت‌] خون‌ وی و اين‌كه‌ در حق‌ وی جز گمان[ظن] خير برده‌ نشود».

- رژیم حسینه با کشتار و گلوله‌های بی‌رحم، مدام حرمت خون مسلمانان را نقض کرده است.

- رژیم حسینه مردم را با آهن و آتش هر زمانی‌که آنان خواسته‌ای را یا بخاطر حقوق‌شان یا ایمان‌شان در رابطه به کشتار دسته‌جمعی "ساپلا چتار" و سرکوب وحشیانه در جریان جنبش "ایمنی راه"، مطرح نمودند، سرکوب نموده است.

- نقض حرمت مساجد و رفتار وحشیانه رژیم حسینه با مسلمانان تنها با [اعمال و رفتار] قصاب مودی و نهاد یهودی غاصب قابل مقایسه است.

• تنها خلافت قریب الوقوع این حکمرانان را به مجازات می‌کشاند و انتقام خون شهدا را خواهد گرفت؛ فلهذا، برای حرکت و دعوتی متحد شوید تا خلافت را تحت قیادت صادق حزب التحریر تأسیس نماید.

• ای نیروهای مخلص نظامی! طریقه‌ای که رژیم حسینه بخاطر سرکوب مردم با آهن و آتش به پیش می‌برد، مسئولیت شماست که بلافاصه جلو ظلم و استبداد او را بگیرید. در کنار مردم باستید و به حزب التحریر نصرت (حمایت مادی)‌ بدهید تا این رژیم را ریشه‌کن نماید و خلافت راشده ثانی بر منهج نبوت را مجدداً احیا نماید.

حزب التحریر-ولایه بنگله‌دیش

مترجم: داکتر زکریا

Last modified onجمعه, 30 آوریل 2021

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه