پنجشنبه, ۱۲ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۹م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :25 شوال 1440
تاریخ میلادی : سه شنبه، 25 جون 2019م

شماره صدور:31/1440

دفتر مطبوعاتی
تونس

اعلامیه مطبوعاتی

با شکست هربار این رژیم، "تروریزم" وارد میدان می‌شود... عامل اصلی کیست؟

(ترجمه)

چیزی‌که در 27 جون 2019م  در نتیجه‌ی بمباران پایتخت واقع شد، یکی از مجموعه جنایات سفاکانه‌ای‌ست که به‌صورت زنجیره‌ای صورت می‌گیرد؛ اما مرتکبین واقعی این جنایات همیشه ناشناخته مانده‌اند، و دولت تونس همیشه به ابزار جرم اشاره می‌کند. درحالی‌که سوالاتی در خصوص ابداع‌کننده، تمویل‌گر و مستفیدشونده‌ی این جنایات به‌‌طور‌ مداوم بلندشده و انگشت‌ها به سمت آن نشانه می‌روند؛ اما مقامات دولتی کور و کر هستند؛ نه می‌بینند و نه می‌شنوند و یا ‌که نمی‌خواهند ببینند یا بشنوند.

ما در حزب‌التحریر – ولایه‌ی تونس، یکی از اولین کسانی هستیم که در این خصوص هشدارداده و فاش می‌سازیم که تروریزم یک صنعت جاسوسی و استخباراتی/اطلاعاتی ا‌ست که توسط قدرت‌های استعماری به‌منظور خاموش‌ساختن مردم انقلابی تونس و بیرون از تونس و به‌هدف بازاریابی برای مزدوران و برنامه‌های شرم‌آور "اصلاح‌طلبانه‌ی" شان به‌پیش می‌رود. بعد از هر عملیات، به‌شمول عملیات اخیر نخست‌وزیر برای اعلان یک پیروزی دروغین بر دشمن مصنوعی، در یک وضعیت خفت‌بار و تلاشی پرسروصدا بر می‌خیزد تا ادعا کند که دموکراسی در تونس تهدید شده و دشمنان آن می‌خواهند با برجسته‌کردن تروریزم و ویران‌ساختن اقتصاد، آن را مقهور و مطیع سازند، این موضوع توسط تمام احزاب (حزب حاکم و اپوزیسیون) و رسانه‌ها، تمام کسانی‌که فقط به‌فکر حمایت از این رژیم فاسد هستند، حمایت می‌شوند. آن‌ها جنایات پی‌درپی را بهانه کرده و از مردم می‌خواهند تا در اطراف رژیم جمع‌شده و علیه دشمنان تونس با هم متحد شوند، آن‌ها فکر می‌کنند که مردم در میان مصیبت، اندوه و هرج‌ومرج جنایات مقامات را فراموش می‌کنند، جنایاتی‌که منجر به فروختن و گروگذاشتن کشور و قراردادن آن تحت قیمومیت مستقیم استعمارگران شده است.

ما به این گروه سیاسی، دولت و اپوزیسیون، چنین می‌گوییم:

- بلی، تروریزم یک جنایت بزرگ است؛ اما بزرگ‌تر از آن قراردادن کشور تحت قیمومیت استعمارگران، تحت اداره‌ی سفرا و کنسول‌ها و اجازه‌دادن به استخبارات/اطلاعات خارجی‌‌ می‌باشد که از این طریق به مداخلات خود ادامه می‌دهند.

- بلی، تروریزم یک جنایت بزرگ است؛ اما بزرگ‌تر از آن مجهزکردن و استخدام‌کردن تروریزم برای ترساندن مردم می‌باشد تا توسط آن مردم را با وضعیت فعلی وفق داده و سیاست‌های فاجعه‌آمیز خود را بر آن‌ها بقبولانند.

- بلی، تروریزم یک جنایت بزرگ بوده و بزرگ‌تر از آن خاموشی در خصوص جنایت‌کار واقعی‌ست. کجا هستند مهندسین قتل "بلاید و الابراهیمی"؟ باکسانی‌که دستور قتل "محمد زواری" را صادر کردند،‌ چه‌کاری صورت گرفت، چه‌کسی در مقابل وزارت امور داخله/کشور جنایات ایشان را افشاء ساخت؟ و چه‌کسی عبدالفتاح عمر را به قتل رساند؟ چه‌کسی حقوق‌دان "فوزی بن مراد" را به قتل رساند؟ و چه کسی...؟

چرا این‌ها خاموش هستند؟ آیا این ترس است یا بی‌چاره‌گی و یا هم شرکت در جرم؟  

نیروهای امنیتی مورد نظر: شما خوب می‌دانید که تروریزم در سفارت‌خانه‌های استعماری ساخته می‌شود، غارهای ماری‌که پلان‌ریزی، تمویل و سربازگیری آن توسط یک بازی استخباراتی/اطلاعاتی کثیف و خونین انجام می‌شود که به ‌معنای مقهورساختن شما و مردم‌تان در تونس می‌باشد. تا این‌که انقلابی علیه این نظام فاسد که توسط استعمارگران ساخته شده و توسط مزدوران و آدم‌های ترسو تطبیق می‌شود، به‌وجود نیاید. بناءً در صدر امت، دین و کشور خود باشید.

هربار که رژیم در خاموش‌ساختن مردم ناکام می‌شود و رسواییِ آن آن‌قدر بزرگ می‌شود که قابل پنهان‌کردن نیست، و مردم تونس عدم پذیرش خود را از سیاست‌ نشان داده و تلاش می‌کنند تا سرنوشت خود را تغییر دهند، رژیم، ثروت‌شان را غارت می‌کند و اطفال‌شان را به برده‌گی می‌کشد؛ آیا چنین نیست؟ آن قدرت‌های استعماری برگشته‌اند تا از مترسک تروریسم استفاده کنند.

تا کی و تا چه وقت؟ مردان تونس؛ در درجه‌ی اول شباب حز‌ب‌التحریر در بین‌شان، به الله سبحانه و تعالی وعده‌کرده‌اند تا استعمار و هم‌دستان ظالم آن‌را ریشه‌کن کرده و دولت حق؛ دولت خلافت بر منهج و روش نبوت، را تأسیس کنند.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر- ولایه تونس

مترجم: تمیم افشار

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه