یکشنبه, ۱۵ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۱/۰۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :12 محرم 1442
تاریخ میلادی : دوشنبه، 31 آگوست 2020م

شماره صدور:6/ 1442

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

تلاش‌های رژیم بجوا-عمران برای مذاکرات بین‌افغان‌ها بر آن است تا پیروزی ترامپ را در انتخابات تضمین کند!

) ترجمه)

برای پیروزی ترامپ در انتخابات، در نخست امارات متحده عربی به‌طورِ بی‌شرمانه کیان یهود را به آغوش باز پذیرفت و اکنون رژیم بجوا- عمران تلاش دارد تا مقاومت افغان قدرت را با دولت دست نشانده آمریکا –افغانستان شریک نماید.

رژیم پاکستان با بکارگیری چماق و هویج سیاست تهدید و تحبیب از طریق صدور تحریم‌های مالی جدید علیه اعضای مختلف رهبری طالبان، بر آن است تا معامله‌ای را ایجاد نماید. ضمن این، ملا عبدالغنی برادر آخوند رئیس مذاکره کنندۀ طالبان پس از آن به اسلام آباد دعوت شد که عمران خان طی یک تماس تیلیفونی از عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی مصالحه خواسته بود تا در جهت از سرگیری گفتگوهای صلح؛ آن‌هم پس از ماه‌ها سکون در روند تحت حمایت آمریکا همکاری نماید. بدین‌گونه، رژیم بجو-عمران برای مذاکرات بین‌افغان‌ها و با معامله کردن بالای صلح افغانی تحت تسلط حیطه‌ی خود تلاش‌ می‌ورزد تا خون شهدایی‌که دهه‌هاست در جنگ ریخته را برای پیروزی ترامپ در انتخابات ماه‌ نوامبر تعویض کند.

یقیناً، مجاهدین مخلص افغان از چهار دهه به این‌طرف جان‌‌ها و ثروت‌های خود را به این هدف قربانی نکرده اند تا هدف باشکوه خویش را که تأسیس دولت اسلامی‌ست آن را با شریک قراردن جاسوسان آمریکایی در قدرت رها کنند. واگذاری احکام نابِ اسلامی برای حکمرانی توسط قانون سیکولار لبرال زیرِ نام اسلام، به معنی پذیرش یک نظام اقتصادی مبتنی بر سود دالر است که فاقد هرگونه پشتوانه می‌باشد. از سوی دیگر دادگاه‌های سیکولار با اندکی از مجازات اسلامی جهت پنهان کردن ماهیت بشری و نظامِ حاکم خود که در آن مسلمانان مُخلص افغانستان تمایل خود را برای برتری شریعت اسلامی رها می‌کنند تا در برابر نظم بین‌المللی تحت سلطه غرب تسلیم شوند. این به آن دلیل‌ست که شاه محمود قریشی وزیر خارجه پاکستان لقب فاسد‌کننده‌گان را به مقامات مُخلصِ افغان داده است که علناً پلان‌های آمریکا را رد می‌کند.

ای نیروی‌های مسلح  و استخبارات پاکستان !

این چگونه دیدگاهی است که جهت خدمت‌گذاری به پلان‌های آمریکا در منطقه مثلِ محافظ امنیتی برای استعمارگران هرنوع طاقتِ خود را به مصرف می‌رسانید ؟ چگونه دیدگاهی‌ بود که با گردن نهادن به دساتیر آمریکا و زمینه‌ی تجاوز و گسترش پایگاه‌ها و جاسوسان را در دوره حاکمیت پرویز مشرف در افغانستان فراهم نمودید. این چگونه دید‌گاهی‌ است که بالای مسلمانان افغان فشار وارد می‌کنید تا به حرکت از پیش‌رفت‌های چشم‌گیرشان در میدان جنگ با سربازان بزدلِ امریکا خاتمه داده و آن‌ها را مجبورا می‌کنید تا با اشغال‌گرانی‌که هنوز هم دست‌های ‌شان با خون مسلمان شریف آلوده است، کنار آیند؟ در واقع، ظاهراً طوری معلوم می‌شود که گویا آمریکا غیر از شما از کسی دیگری وام نگرفته باشد. زنجیر برده‌گی را بشکنید و برای تأسیس دوباره دولت اسلامی _خلافت نصرت دهید تا قدرت‌های استعمارگر را به زانو درآورد. از قدرتی‌که برای شما جهت تقویت ساختن اسلام و مسلمانان برای محافظت از سرزمین‌های مسلمانان سپرده شده استفاده کنید. بدون قید و شرط طرح منحرف‌کننده استعمار را برای مذاکرات بین‌افغان‌ها را رد کنید‌. تأسیس دوباره خلافت اسلامی بر منهج نبوت یگانه راهی‌ست که با آن صادقانه می‌توان از مقاومت افغان حمایت کرد، آمریکای صلیبی را از منطقه دور راند و افغانستان و دولت‌های آسیای مرکزی را باهم وصل کند. خلافت راشده ثانی به تنهایی‌اش سنگر قوی برای مسلمانان خواهد بود، سنگری‌که تمام دروازه‌ها را بروی دشمن می‌بندد. اسلام و مسلمانان از افسران مخلص در صفوف نیروهای مسلح پاکستان می‌خواهند تا ظهور مجددِ اسلام را در صحنه جهانی حمایت کنند. ای برادران همین‌حالا جهت نصرت برای دین تان گام بردارید! الله سبحانه‌و‌تعالی می‌فرماید:

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ اسْتَجِيبُواْ لِلّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُم لِمَا يُحْيِيكُمْ﴾ [انفال: 8]

ترجمه: ای مؤمنان! هنگامی‌که الله و پیامبرش شما را به چیزی فراخواندند که حیات بخش شماست، اجابت کنید.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: ارسلان مبارز 

 

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه