سه شنبه, ۱۳ جمادی الثانی ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۱/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :1 ربیع الاول 1442
تاریخ میلادی : یکشنبه، 18 اکتبر 2020م

شماره صدور:19/1442

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

حکام‌پاکستان کشمیر اشغال‌شده را به دولت هندو تسلیم می‌دهند؛ کجاستند مردان واقعی‌که پلان خیانت‌آمیز آن‌ها را نقش بر آب کنند؟

(ترجمه)

داکتر معید یوسف در مصاحبه‌اش با رسانه‌های هندی که به تاریخ 12 اکتوبر  2020 در کانال تلویزیونی "The Wire"به نشر رسید، به دولت هندو چنین نقل قول نمود که حاکمان پاکستان راضی اند تا کشمیر اشغال‌شده را به دولت هند واگذار کنند. داکتر معید یوسف موضوع کشمیر را به حیث مانع امنیت‌اقتصادی و روابط‌منطقوی برای منافع بزرگ‌ استراتیژیک پاکستان اعلام نمود. او با نقل قول‌اش از دولت مردان پاکستان چنین گفت که اگر هند حاضر به مذاکره گردد، پاکستان آماده است تا کشمیر را به دولت هند واگذار نماید. در واقع این‌که حاکمان پاکستان راضی باشند تا به شکل شرم‌آور و تحقیر‌آمیز کشمیر را به هند واگذار کنند، کاملاً خاينانه می‌باشد.

تحت حکومت حکام‌فعلی، پاکستان حالا تقاضای هند را که شامل "تروریزم" در آجندای مذاکرات پاکستان و هند باشد را پذیرفت، در حالی‌که در گذشته، یگانه موضوع مورد بحث و گفتگو میان آن‌ها کشمیر بود. داکتر معید برای تحت پوشش قرار دادن این موضوع، اسنادِ را مبنی بر تروریزم هند در پاکستان  پیشکش نموده و نشان داد که در واقعیت خواست هند در پاکستان واقعیت دارد. بر علاوه؛ داکتر معید مکرراً اظهار نمود که هندوستان با یک پاکستان جدید که جهاد و گروه‌های ملیشه‌یی را ترک کرده و از این بیش‌تر جنگ‌کشمیر را با ابزار جنگی حمایت نمی‌کند، معامله می‌نماید. داکتر معید با بیان مکرر این‌که پاکستان نمی‌خواهد جنگ کند و بخاطر صلح برخاسته است، از دشمنی هند با پاکستان شکایت نمود. آیا همین طور یک دشمن متخاصم را که تمامیت ارضی شمارا یک طرفه غصب کرده و بطور متداوم مشکلات را در خط‌کنترول به میان می‌آورد و عمل مخربانه را در سرزمین‌تان انجام می‌دهد می‌ترسانید؟ آیا اطمینان صلح و دور ساختن گزینه نظامی از میز مذاکره و سطح فکر ستراتیژیک در رژیم بجوا_عمران همین است؟

در واقعیت، واگذاری کشمیر به دولت ظالم هندو بخش از برنامه‌های امریکا در منطقه است که رژیم بجوا-عمران کورکورانه آن را تعقیب می‌نماید. این همان پلان امریکا است که کاملاً واضیح بود، هنگامی‌که داکتر معید رد کرد که پاکستان در نظر دارد تا مجسمه محلی جیلجیت-بالتیستان را می‌دهد؛ گرچه ژورنالیست هندی او را یاد‌آور ساخت که چنین گام  به خواست مودی مبنی بر الحاق کشمیر به تاریخ 5 آگست 2019 مشروعیت بخشیده و ادعای پاکستان را در مورد کشمیر ضعیف می‌سازد. این امریکا است که می‌خواهد قضیه کشمیر را به نفع هند فیصله نموده و خط‌کنترول را به مرز دایمی تبدیل نماید تا این که هند بتواند با چین مقابله کند.

ای مسلمانان پاکستان و به خصوص نیرو‌های مسلح! حاکمان پاکستان می‌خواهند کشمیر را به هند واگذار نمایند؛ در حالی‌که یک سرزمین اسلامی بوده و توسط اردوی مسلمانان فتح گردیده بود. این حاکمان، کشمیر اشغال شده را به دولت هند تسلیم می‌کنند؛ گرچه آن‌ها کشمیر را به زور ملحق ساختند و هیچ حق این کار را ندارند. این حکام، کشمیر را به هند تسلیم می‌نمایند با وجود که حاکمان دولت هندو نمی توانند از فریب دست بکشند، زیرا آن‌ها از مسلمانان و اسلام نفرت دارند طوری‌که در تمام هندوستان واضیح است. در حقیقت واگذاری خیانت‌آمیز ریژیم بجوا-عمران به قدر کافی پیشرفت کرده است و حالا زمان آن است تا آن را متوقف سازیم. در حقیقت زمانِ آن رسیده است تا اردوی مسلح با نصرت‌شان برای تاسیس خلافت بر منهج نبوت که تمام سرزمین‌های اشغال شده اسلامی را از دشمنان ذلیل آزاد خواهد ساخت، رژیم خائنانه بجوا-عمران را ریشه کن سازند.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: بنیامین سادات

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه