شنبه, ۲۶ ذیقعده ۱۴۴۳هـ| ۲۰۲۲/۰۶/۲۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :25 شوال 1443
تاریخ میلادی : چهارشنبه، 25 می 2022م

شماره صدور: 66/1443

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

دموکراسی به تنهایی بستری برای رهبری سیاسی آمریکایی بدون مجال عبور از هیچ خط سرخ که آمریکا ترسیم می‌کند است دموکراسی را رد و خلافت را برپا کنید!

دموکراسی فریبنده مستقل پاکستان در واقع پاکستان را به واسطه خطوط سرخ غلام منافع آمریکا می‌سازد. رهبری سیاسی تنها به اندازه‌ای که خطوط سرخ آجندای آمریکا برای منطقه از جمله پاکستان اجازه می‌دهد، فضا داده می‌شود. هرگونه عبور از خطوط سرخ آمریکا به این معناست که دولت، رسانه‌ها و عرصه‌های عمومی همگی به شکل خشونت‌آمیز بسته می‌شوند و همه حقوق به شکل وحشیانه مصادره می‌گردد. دموکراسی با هرگونه تلاش برای استقلال از استعمار مبارزه می‌کند. در واقع تغییر واقعی تنها از طریق وحی الهی و سنت نبوی با ایجاد یک تقاضای عمومی قوی برای حاکمیت تمام آنچه که الله سبحانه و تعالی نازل کرده، در حالی‌که صاحبان قدرت، جنگ، حفاظت و نصرت خود را برای برپایی فوری آن عطا کند، امکان پذیر است.

ای مسلمانان پاکستان! تغییر در دموکراسی همیشه سطحی است، زیرا همه تصمیم‌گیری‌ها در سیاست های اصلی توسط آمریکا اخذ می‌شود. سیاست آمریکا توسط یک جناح منتخب به رهبری نظامی اجرا می‌شود، در حالی‌که این جناح نظامی به عنوان حافظ منافع آمریکا عمل می‌کند. فضایی‌که برای هر رهبری سیاسی داده می‌شود، در همان صفحه‌ای‌ست که توسط واشنگتن نوشته می‌شود. تجمعات تحصن‌ها و اعتراض‌ها تا زمانی‌که از خطوط سرخ حتی به اندازه یک کلمه عبور نکند، قابل تحمل است.

در مورد انتخابات در دموکراسی، این انتخابات ضیاع تلاش، زمان و پول است که فقط با هدف ایجاد اعتماد عمومی بالای رهبری سیاسی طرفدار آمریکایی جدید انجام می‌شود. به همین دلیل است که در 12 دسمبر 2012 قبل از انتخابات 2013 سفیر وقت آمریکا ریچارد اولسون با اطمینان اعلام کرد که: «اسپ ما دموکراسی است.»

ای مسلمانان تغییر واقعی تنها زمانی رخ می‌دهد که از لغو  شدن نظام وارداتی دموکراسی با سعی و تلاش برای تأسیس خلافت راشده به جای آن مطمئن شویم. تغییر واقعی لحظه‌ای رخ خواهد داد که نیروهای مسلح پاکستان در کنار مسلمانان در برابر استعمارگران خارجی و همدستان داخلی آن‌ها با دادن نصرت برای برپایی دوباره خلافت راشده قد علم نمایند.

 ای نیروهای مسلح مسلمان پاکستان، سازمان‌ها، افسران باز نشسته اردو/ارتش، رهبران سیاسی و متنفذین با ایمان! دموکراسی جز ذلت و بردگی چیزی به ما نمی‌دهد. دموکراسی هرگز از استعمار جدا نخواهد بود. دموکراسی نابودی اقتصاد جغرافیایی مارا به دست صندوق بین المللی پول و FATF تضمین می‌کند.

دموکراسی جاسوس قاتل هندی "کولبوشان جادف" را از اعدام نجات می‌دهد. دموکراسی از بسیج نیروهای مسلح ما برای آزادی کشمیر اشغال شده جلوگیری می‌کند و تکبر مودی را افزایش می‌دهد. دموکراسی تسهیلات اجیر شده برای به دام انداختن طالبان در شبکه نظم آمریکا را از طریق توافق دوحه تضمین کرد. دموکراسی راه عبور امنی را برای آمریکایی‌های ترسو فراهم کرد؛ طوری‌که آن‌ها با عجله از کابل عقب‌نشینی کردند. دموکراسی خط هوایی ارتباطی "بلوارد" را بالای سر ما باز نگه می‌دارد که با این حال پهپادهای نظامی آمریکایی می‌توانند آتش فتنه را در امتداد خط دیورند شعله‌ور کنند.

 تغییر واقعی تنها از طریق برپایی خلافت بر منهج نبوت است، جز از الله سبحانه و تعالی از کسی دیگر نترسید و با رهبری سیاسی حزب التحریر برای بر پایی خلافت آن حرکت کنید! خلافت را ایجاد کنید که مسلمانان را از اندونیزیا تا مراکش به عنوان یک دولت قدرتمند متحد کند و نقشه‌های استعمارگران کفار را زیر پا کند! اکنون با رهبری سیاسی حزب‌التحریر که آمادگی کامل برای اجرای عملی اسلام را فراهم کرده است، حرکت کنید. الله سبحانه و تعالی می فرماید:

﴿وَمَا كَانَ لِمُؤْمِنٍ وَلَا مُؤْمِنَةٍ إِذَا قَضَى اللَّهُ وَرَسُولُهُ أَمْرًا أَن يَكُونَ لَهُمُ الْخِيَرَةُ مِنْ أَمْرِهِمْ ۗ وَمَن يَعْصِ اللَّهَ وَرَسُولَهُ فَقَدْ ضَلَّ ضَلَالًا مُّبِينًا[احزاب –36]

ترجمه: هیچ مرد و زن با ایمانی حق ندارد، هنگامی‌که الله (سبحانه و تعالی) و رسولش امری را لازم بدانند، اختیاری (در برابر فرمان الله) داشته باشد و هر کس نافرمانی الله و رسولش را کند، به گمراهی آشکاری گرفتار شده است.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

 مترجم عبدالرحمن قاطع

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه