سه شنبه, ۰۶ شوال ۱۴۴۵هـ| ۲۰۲۴/۰۴/۱۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :20 شعبان 1445
تاریخ میلادی : جمعه، 01 مارس 2024م

شماره صدور:شماره صدور: 1445 / 33

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

خلافت را به منهج نبوت تأسیس نموده، و لشکرها را در حمایت از غزه بسیج کنید!

به تاریخ 29 فبروری 2024م، ده‌ها تن از مسلمانان گرسنه‌‌ی فلسطینی توسط دولت وحشی یهود در حالیکه در انتظار غذا بودند، به شهادت رسیدند و صدها نفر دیگر مجروح شدند. ای مسلمانان پاکستان! آیا به الله سبحانه وتعالی و رسول‌اش صلی‌الله‌علیه‌وسلم ایمان ندارید؟ آیا شما فرزندان بهترین امتی نیستید که برای هدایت بشریت فرستاده شدند؟ آیا شما فرزندان مجاهدین فاتح نیستید که خیر را در سراسر جهان منتشر می‌کنند؟ آیا سربازان این سرزمین پسران شما نیستند؟ آیا قادر به ترغیب آنها برای جنگیدن نیستید، در حالیکه به اراده الله سبحانه وتعالی قادرند حق را اقامه کنند و به برادران‌شان در سرزمین مبارک- فلسطین نصرت دهند؟

 الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

﴿وَإِنِ اسْتَنْصَرُوكُمْ فِي الدِّينِ فَعَلَيْكُمُ النَّصْرُ

ترجمه: و (تنها) اگر در (حفظ) دین (خود) از شما یاری طلبند، بر شماست که آنها را یاری کنید. [الانفال:۷۲]

ای نیروهای مسلح پاکستان! بدانید که نسل کشی مسلمانان فلسطین به دلیل سستی شما ادامه دارد. الله سبحانه وتعالی شاهد است که قوی‌ترین لشکرهای اسلام بیکار نگه‌داشته شدند، در حالیکه مردمی را که او سبحانه وتعالی دوست دارد شکنجه، تجاوز، تحقیر، قتل عام و گرسنه نگه‌داشته می‌شوند. از شما می‌پرسیم که به چند کودک دیگر اجازه می‌دهید که از گرسنگی بمیرند، بر آنان تیراندازی شود و اعدام‌شان کنند؟ به چند مرد دیگر اجازه می‌دهید که مورد شکنجه و تحقیر قرار گیرند؟ به چند زن دیگر اجازه می‌دهید که توسط شیاطین نیروهای اشغال‌گر «اسرائیلی» مورد  بی حرمتی قرار گیرند؟

آگاه باشید ای سربازان امت اسلامی! بسیاری از ملت‌های گذشته توسط رهبران ظالم‌شان منحرف شدند. از کسانی اطاعت نکنید که از الله سبحانه وتعالی بی‌اطاعتی می‌کنند. در ابن ماجه و احمد به روایت صحیح آمده است که رسول الله‌صلی‌الله‌علیه‌وسلم فرمودند: «مَنْ أَمَرَكُمْ مِنْهُمْ بِمَعْصِيَةِ اللَّهِ فَلَا تُطِيعُوهُ» "هر کس از میان شما به  نافرمانی از الله سبحانه وتعالی  دستور می‌دهد، از او اطاعت نکنید". ابوبکر صدیق رضی‌الله‌عنه اولین خلیفه اسلام ما را از پیروی حاکمان که اطاعت الله متعال را نمیکنند  برحذر داشته و گفته است: "أطيعوني ما أطعت الله ورسوله، فإن عصيت الله ورسوله فلا طاعة لي عليكم" " از من تا زمانی اطاعت کنید که از الله و رسول‌اش اطاعت می‌کنم، پس اگر الله و رسول‌اش را نافرمانی کردم، ملزم به اطاعت از من نیستید".

ابوبکر رضی‌الله‌عنه از میان بهترین صحابه، امت اسلامی را برحذر داشت که اگر از اطاعت الله سبحانه وتعالی و رسول‌اش صلی‌الله‌علیه‌وسلم دست بردارد از او پیروی نکنند. با این حال شما هم‌چنان از حاکمان ظالمی اطاعت می‌کنید که به غرب خدمت می‌کنند و هرگز نمی‌توانند مانند اصحاب بزرگوار باشند.

دیگر فریب، دروغ، دام و خیانتهای حاکمان کنونی مسلمانان بس است. آن‌ها باری هستند که اکنون باید به دست شما از دوش امت برداشته شوند. بناً بالای صدا شما صدا می‌زنیم که به عوض اطاعت از این حکام ظالم، نصرت خود را به حزب التحریر اعطا کنید تا خلافت را به منهج نبوت مجدداً تاسیس کند. دولت که قدرت نظامی و منابع اقتصادی امت را جمع می‌کند، و این نظام وحشی یهودی را نابود کرده و سلطه‌ء منطقه‌ای خلافت را ایجاد می‌کند که در راه تبدیل‌شدن به دولت پیشتاز جهان قرار بگیرد. الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

 

﴿إِن يَنصُرْكُمُ اللَّهُ فَلَا غَالِبَ لَكُمْ وَإِن يَخْذُلْكُمْ فَمَن ذَا الَّذِي يَنصُرُكُم مِّن بَعْدِهِ وَعَلَى اللَّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ﴾

ترجمه: اگر الله شما را یاری کند، هیچ کس بر شما پیروز نخواهد شد. و اگر دست از یاری شما بردارد، کیست که بعد از او، شما را یاری کند؟ و مؤمنان، تنها بر الله باید توکل کنند. [آل‌عمران:۱۶۰]

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر ولایه پاکستان

تاریخ هجری قمری: 20 شعبان 1445

تاریخ میلادی: جمعه، 01 مارچ 2024

مترجم: ابوبکر کابلی

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه