چهارشنبه, ۱۱ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :4 ربیع الثانی 1441
تاریخ میلادی : یکشنبه، 01 دسامبر 2019م

شماره صدور:11/1441

دفتر مطبوعاتی
تونس

اعلامیه مطبوعاتی

خیانت بعدی، جلو‌گیری از فراخوانی مسلمین و لشکرهای‌شان به منظور آزاد‌سازی فلسطین و حمایت غزه است

(ترجمه)

شباب حزب‌التحریر-ولایه تونس و حامیان آن به روز‌های جمعه و شنبه، به تاریخ 29 و 30 نوامبر 2019م بعد از آگاهی مقامات ذیربط و پذیرش آن‌ها؛ مکانی را در شهر "حمامات" در المروج به خود اختصاص داده و موقف خود را تحت عنوان «انقلاب تونس؛ آغاز حمایت از غزه و آزاد‌سازی فلسطین است» را اعلان کردند. اگرچه سازمان‌دهنده‌گان این حرکات با موجودیت سیلی از نیرو‌های امنیتی که از فعالیت‌های هواداران و نوکران ابن علی خائن مانند قبل جلو‌گیری کردند، روبه‌رو شدند. در واقع؛ خیانت‌اصلی اینست که حاکمان ما حاکمیت یهود و کفار را می‌پذیرند و از انجام مراسم‌مذهبی و دینی یهود و کفار در جزیره "جربه" بعد از تبدیل این جزیره به پایگاه نظامی و امنیتی حمایت می‌کنند؛ در عوض مردم ما در انقلاب تونس از حمایت برادران و خواهران ما در غزه و فلسطین ممانعت می‌شوند. اما باید دید که نفع بیش‌تر جلو‌گیری از چنین فعالیت‌ها نصیب کی خواهد شد؟ آیا پیام شباب حزب‌التحریر به منظور بسیج‌سازی ارتش و حمایت از فلسطین و مسجدالاقصی تسخیر شده، مربوط حکام ما می‌شود یا حاکمیت یهود؟

عجیب است؛ در سرزمین زیتون و قیروان دفاع از هم جنس‌گرایی، حمایت از پیمان‌سیداو و دور‌ساختن مسلمانان از هویت‌اسلامی جایز، ولی دعوت مسلمین برای تطبیق اسلام و آزاد‌سازی مکان‌های مقدس اسلامی ممنوع شده است! بدون شک؛ مرتکبین چنین اعمال‌زشت، سزاوار  فضاحت درین دنیا و عذاب درد‌ناک در آخرت خواهند بود. در اصل جلو‌گیری از حرکت‌سیاسی بر اساس قوانین اسلامی، جرم سنگین پنداشته می‌شود؛ لذا اگر ممانعت از دعوت مسلمین و ارتش آن‌ها به منظور حمایت از غزه و مقابله با حملات وحشیانه یهود، آزاد‌سازی فلسطین و مسجدالاقصی از حاکمیت غاصبین باشد، پس بدون شک این کار، مادر تمام گناهان خواهد بود. اگر سازش و مصلحت با حاکمیت‌یهود، خیانت بزرگ است؛ پس وای به حال کسی‌که در تلاش کسب حمایت کفار، حاکمیت‌یهود و جلو‌گیری از حمایت غزه و آزادسازی الاقصی است. پس این را باید واضحاً بدانید که این ممانعت‌ها شباب حزب‌التحریر را از بیداری امت مسلمان و ارتش آن برای آزاد‌سازی فلسطین، هرگز دل‌سرد نخواهد ساخت. اما کاری را که هواداران این رژیم انجام دادند، در واقع لکه بد‌نامی بود که به ریکورد حکامی‌که فلسطین را فروختند، افزوده شد. الله سبحانه‌و‌تعالی می‌فرماید:

﴿ ضُرِبَتْ عَلَيْهِمُ الذِّلَّةُ أَيْنَ مَا ثُقِفُوا إِلَّا بِحَبْلٍ مِّنَ اللَّهِ وَحَبْلٍ مِّنَ النَّاسِ وَبَاءُوا بِغَضَبٍ مِّنَ اللَّهِ وَضُرِبَتْ عَلَيْهِمُ الْمَسْكَنَةُ ذَٰلِكَ بِأَنَّهُمْ كَانُوا يَكْفُرُونَ بِآيَاتِ اللَّهِ وَيَقْتُلُونَ الْأَنبِيَاءَ بِغَيْرِ حَقٍّ ذَٰلِكَ بِمَا عَصَوا وَّكَانُوا يَعْتَدُونَ

[آل عمران: 112]

ترجمه: هر جا یافت شوند، مهر ذلت بر آنان خورده است؛ مگر با ارتباط به الله (و تجدید نظر در روش ناپسند خود) و (یا) با ارتباط به مردم (و وابستگی به این و آن) و به خشم الله گرفتار شده‌اند و مهر بیچارگی بر آن‌ها زده شده، چرا که آن‌ها به آیات الله کفر می‌‌ورزیدند و پیامبران را بناحق می‌کشتند. این‌ها بخاطر آن است که گناه کردند و (به حقوق دیگران) تجاوز می‌نمودند.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه تونس

مترجم: عبدالله صالحی

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه