پنجشنبه, ۱۳ ذیقعده ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۶/۲۴م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :15 محرم 1442
تاریخ میلادی : شنبه، 27 فوریه 2021م

شماره صدور: 08 /1442

دفتر مطبوعاتی
ولايه سوریه

اعلامیه مطبوعاتی

حزب‌التحریر را حمایت کنید و از هدف آن برای از سرگیری سبک زندگی اسلامی استقبال کنید؛ زیرا این یگانه‌ رهبری‌‌ست که هرگز به مردم‌اش دروغ نگفته!

(ترجمه)

حزب‌التحریر از بدو تأسیس‌اش در سال 1953م تا این دم، هدف اساسی‌اش را که همانا کار برای از سرگیری سبک زندگی اسلامی به طریقه تأسیس خلافت راشده بر منهج نبوت می‌باشد، تعیین نموده و رهبری امت اسلامی را عهده‌دار شد. این حزب با توجه به این‌که در جنگ سیاسی و ایدیولوژیک با غرب کافر قرار دارد، نقشه‌ها، برنامه‌ها، روش‌ها و ابزارهای را که غرب کافر در جنگ علیه  اسلام و مسلمانان به کار می‌بندد، به امت افشا نموده تا تمام عقایدی را که در طول سال‌ها جنگ فکری و مبارزات تبلیغی اذهان مسلمانان را مورد حمله قرار داده است، اصلاح نمایند. این بدان خاطر است که این اندیشه‌ها نباید هیچ گونه نقش و اثری در زندگی و سبک زندگی امت اسلامی داشته و احکام اسلام و اندیشه‌های آن که از عقیدۀ ناب اسلامی سرچشمه می‌گیرد، پاک و خالص باقی بماند.

حزب‌التحریر قول داده است راهنمای باشد که به مردمش هرگز دروغ نگوید و برای تأسیس خلافت اسلامی در تمام نقاط جهان سخت تلاش نماید و پای‌بند به روش و منهج رسول الله صلی الله علیه وسلم باشد؛ زیرا خلافت راشده بر منهج نبوت که رسول الله صلی الله علیه وسلم نسبت به بازگشت آن بشارت داده است، نه تنها این‌که ما را از زیر استبداد دولت‌های کفری و حاکمان دست‌نشانده حریت می‌بخشد؛ بلکه حالت ما را هم‌چو گذشته به بهترین امتی‌که برای بشر پدیدار شده بود، باز می‌گرداند؛ حالتی که در آن لشکریان پیروزی پیام اسلام را به اطراف و اکناف جهان حمل می‌کنند.

ای مسلمان شام عقر دارالاسلام!

حزب‌التحریر اعضای خود را به عنوان دولت‌مردان ایدیولوژیک تجهیز و با فرهنگ کاملاً اسلامی تثقیف نموده است که الگوی‌شان رسول الله صلی الله علیه وسلم و اصحاب کرام رضوان الله تعالی علیهم اجمعین می‌باشد. این حزب با استنباط از نصوص شرعی قانون اساسی اسلامی را ترتیب و تهیه نموده است که در آن احکام و قوانین حکومت‌داری، ساختار دولت، دستگاه‌ها و نظام‌ها و قدرت هرکدام از دستگاه‌ها تعریف و توضیح شده است. الله سبحانه‌وتعالی می‌فرماید:

﴿قُلْ هَٰذِهِ سَبِيلِي أَدْعُو إِلَى اللَّهِ ۚ عَلَىٰ بَصِيرَةٍ أَنَا وَمَنِ اتَّبَعَنِي ۖ وَسُبْحَانَ اللَّهِ وَمَا أَنَا مِنَ الْمُشْرِكِينَ﴾ [یوسف:١٠٨]

ترجمه: بگو: «این راه من است من و پیروانم، و با بصیرت کامل، همه مردم را به سوی خدا دعوت می‌کنیم! منزّه است خدا! و من از مشرکان نیستم!»

این حزب در میان امت و با امت کار و فعالیت می‌کند تا افکار عمومی در خصوص اسلام را که مبتنی بر آگاهی عمومی است، تغییر دهد و در جهت تأسیس این فرض بزرگ (خلافت اسلامی) از اهل قدرت می‌خواهد آن را حمایت (نصرت) کنند. این همه بر مبنای عمل رسول الله صلی الله علیه وسلم در جهت چگونگی تأسیس دولت اسلامی می‌باشد.

ای مسلمانان در سرزمین مبارک شام!

تأسیس خلافت راشده بر منهج نبوت تنها محدود به حزب‌التحریر نبوده، بلکه وجیبه‌ای‌ست بر گردن همه امت. امت اسلامی امروزه بیش از هر زمان دیگر به یک رهبری سیاسی آگاه و مخلص نیازمند است که در میان امواج فلاکت و بدبختی به ساحل نجات سوق دهد، به مسیری برای زندگی در تحت حاکمیت اسلام راهنمایی نموده و قضیه سرنوشت‌سازشان را احیاء نماید و از طریق آن برنامه‌های دشمنان اش را فاش سازد. ملت‌ها متحد شده اند و یکی‌دیگر را برای حمله به امت اسلامی فرا می‌خوانند، چنان‌چه که مردم هنگام خوردن غذا یکدیگر خود را برای خوردن غذا دعوت می‌کنند و حاکمان مزدور به غرب کافر آن را کنترل می‌کنند. آن‌ها امت اسلامی را مورد شکنجه و آزار قرار داده و وادار به چشیدن هر گونه غم و اندوه و زندگی پر از اضطراب و پریشانی به انواع و اشکال مختلف نمودند. بناءً بشتابید و با حزب‌التحریر قاطعانه و مخلصانه همکاری نمایید تا سهم خود را در جهت احیای خلافت اسلامی بدست بیاورید. الله سبحانه‌وتعالی می‌فرماید:

﴿أَفَمَن يَمْشِي مُكِبًّا عَلَىٰ وَجْهِهِ أَهْدَىٰ أَمَّن يَمْشِي سَوِيًّا عَلَىٰ صِرَاطٍ مُّسْتَقِيمٍ﴾  [ملک:٢٢]

ترجمه: آیا کسی‌که به رو افتاده حرکت می‌کند، به هدایت نزدیک‌تر است یا کسی‌که راست‌قامت در صراط مستقیم گام برمی‌دارد؟!

#خلافت_را_برپا_کنید

#خلافت_بیا_تاسیس_کړئ

أقيموا_الخلافة#

#ReturnTheKhilafah

#YenidenHilafet

خلافت_کو_قائم_کرو#

احمد عبدالوهاب

رئیس دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه سوریه

مترجم: حذیفه مستمر

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه