چهارشنبه, ۰۵ ذیقعده ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۶/۱۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
ارسالِ نامه به پدران، برادران و فرزندان ارتش‌مسلح پاکستان در ارتباط به آزادی الاقصی
بسم الله الرحمن الرحيم

ارسالِ نامه به پدران، برادران و فرزندان ارتش‌مسلح پاکستان در ارتباط به آزادی الاقصی

(ترجمه)

السلام علیکم و رحمة‌الله و برکاته!

ما به خاطر وضعیت درد‌‌ناک مسجد‌الاقصی بالای شما صدا می‌کنیم؛ زیرا عزت و شرف آن توسط دشمن فرومایه پایمال گردیده، در حالی‌که مسلمانان غیر‌مسلح فلسطین در دفاع از آن با آغوش باز جام شهادت را می‌نوشند! ما مستقیماً بالای شما صدا می‌زنیم؛ زیرا حکام‌پاکستان هرگز شما را به خاطر جواب به ناله‌ها و فریاد مسجد‌الاقصی بسیج نخواهد کرد! لذا؛ ما به طور مستقیم بالای شما صدا می‌زنیم، زیرا شما صاحب قدرت و نصرت هستید که می‌توانید به امت رنج دیدۀ اسلام، آرامش ببخشید!

ما بالای شما فریاد می‌زنیم؛ زیرا شما کسانی هستید که کاملاً قادر به انجام حکم الله سبحانه و‌تعالی برای آزاد‌سازی فلسطین اشغال‌شده، هستید تا به طور‌کامل هستۀ اشغال را ریشه‌کن نمائید! الله سبحانه و‌تعالی امر نموده است:

﴿وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ وَأَخْرِجُوهُم مِّنْ حَيْثُ أَخْرَجُوكُمْ وَالْفِتْنَةُ أَشَدُّ مِنَ الْقَتْلِ﴾ ]بقره:191[

ترجمه: و آنها را (بت پرستانی‌که از هیچ‌گونه جنایتی ابا ندارند) هرکجا یافتید به قتل برسانید و از آن جا که شما را بیرون ساختند (مکه‌) آنها را بیرون کنید و فتنه (و بت پرستی) از کشتار هم بدتر است.

ما مستقیماً بالای شما صدا می‌زنیم؛ زیرا حکام‌پاکستان در قضیه فلسطین اشغال‌شده، کشمیر اشغال‌شده و در دفاع از حرمت پیامبر صلی الله علیه و‌سلم، به اوامر الله سبحانه و‌تعالی نافرمان و سرکش شده اند. پیامبر صلی الله علیه و‌سلم فرموده است:

«لَا طَاعَةَ لِمَخْلُوقٍ فِي مَعْصِيَةِ اللَّهِ عَزَّ وَجَلَّ»‏ (بخاری و مسلم)

ترجمه: اطاعت مخلوق در امر نافرمانی الله عزوجل جایز نیست.

فلهذا؛ نه ما از آن‌ها پیروی می‌کنیم نه شما، در غیر آن در روز قیامت در گناه آن‌ها شریک خواهیم بود.

ما بالای شما صدا می‌زنیم؛ زیرا شما باید به خاطر آزاد‌سازی الاقصی جنگ نمائید، اگر توسط رهبران نظامی و سیاسی حمایت می‌شوید یا نه، در هر دو صورت باید این کار را انجام دهید! پیامبر صلی الله علیه و‌سلم فرموده است:

«وَالْجِهَادُ مَاضٍ مُنْذُ بَعَثَنِي اللَّهُ إِلَى أَنْ يُقَاتل آخر أمتِي الدَّجَّالَ لَا يُبْطِلُهُ جَوْرُ جَائِرٍ وَلَا عَدْلُ عَادل» (ابوداود)

ترجمه: جهاد از زمانی‌که الله (سبحانه و‌تعالی) مرا فرستاده است، ادامه دارد تا وقتی‌که آخرین امتم با دجال جنگ می‌نمایند که نه با ظلم حاکم‌ظالم لغو می‌شود؛ نه با عدلِ حاکم‌عادل.

لذا؛ اگر رهبران فعلی، شما را در جنگ حمایت می‌کند، چی بهتر! اگر این کار را نمی‌کنند، به هر قیمتی‌که می‌شود، مسجد‌‌الاقصی را آزاد سازید و مطمئن شوید که آن‌ها علیه شما نمی‌ایستند.

ما از شما توقع داریم که مانند سلف خود "جنرال صلاح‌الدین ایوبی" که بی‌اندازه تلاش نمود و فاصله زیادی را پیمود تا این افتخار‌بزرگ را نصیب ارتش خود نماید، مسجد‌الاقصی را آزاد سازید. قبل از پیروزی بالای صلیبیان بی‌عفت در الاقصی در جنگ حطین، سلطان صلاح‌الدین چنین گفت: "فرصتی‌که حالا در پیش رو داریم، هرگز دوباره میسر نخواهد شد. به نظر من، ارتش مسلمانان باید با یک پلان‌منظم جنگی با تمام کفار درگیر شوند. لذا؛ ما باید با عزم‌راسخ وارد جهاد گردیم."

ما به درگاه الله سبحانه و‌تعالی دعا می‌کنیم که شما این افتخار‌بزرگ را برای آزاد‌سازی مسجد‌الاقصی نصیب شوید؛ همان‌گونه که ارتش سلطان صلاح‌الدین ایوبی نصیب شدند. بعد از این‌که سلطان صلاح‌الدین قدس را آزاد ساخت، قاضی محی‌الدین بن ذکی در نماز جمعه از منبر مسجد‌الاقصی اعلان نمود: "ثنا و حمد سزاوار الله سبحانه و‌تعالی‌ است که اسلام را با این پیروزی عزت بخشید و بعد از یک قرن بی‌حرمتی و تحقیر، این شهر را دوباره در قید مسلمانان درآورد. با عزت است ارتشی‌که الله سبحانه و‌تعالی آن‌ها را برای این پیروزی انتخاب نمود. و سلام باد بر تو ای صلاح‌الدین بن یوسف بن ایوب؛ ای کسی‌که عزت و شوکتِ امت تحقیر و توهین شده را برگرداندی."

پس؛ ای فرزندان صلاح‌الدین ایوبی! بیدار شوید و حزب‌التحریر را برای تأسیس خلافت راشده بر منهج پیامبر صلی الله علیه و‌سلم تحت رهبری امیر حزب "شیخ عطا بن‌ خلیل ابو‌رشته" نصرت دهید تا این‌که کاملاً برای آزاد‌سازی مسجد‌الاقصی بسیج گردیده و آن مکان مقدس را از اشغال یهود‌کثیف، آزاد سازید!

وعلیکم السلام و رحمة الله وبرکاته!

#Aqsa_calls_armies #AqsaCallsArmies
#OrdularAksaya #الأقصى_يستصرخ_الجيوش

حزب‌التحریر- ولایه پاکستان

مترجم: عبدالله صالحی

 

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه