یکشنبه, ۱۰ ربیع الاول ۱۴۴۳هـ| ۲۰۲۱/۱۰/۱۷م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
شتاب رژیم بجوا – عمران برای حمایت از امریکای ناکام
بسم الله الرحمن الرحيم

شتاب رژیم بجوا – عمران برای حمایت از امریکای ناکام

ای مسلمانان پاکستان! تسلیحات پیچیده و قدرت‌مند موجود در دستان نیروهای مسلح بزدل امریکا در افغانستان نسبت به مسلمانان کم تجهیزات مناطق قبایلی پاکستان و افغانستان اصلاً قابل مقایسه نیست؛ ولی با این وجود، آنان از کسی جز الله سبحانه و تعالی نمی‌ترسند و برای شهادت یا پیروزی ایستاده اند. ظاهر فریبندۀ ارتش ایالات متحده در چشم مسلمانان خورد و خمیر شده‌است، چنان‌چه اعتماد خودش هم به خودش در هر جنگی علیه امت مسلمه به شدت صدمه دیده‌است. اگرچه ایالات متحده ناکام شده، ولی هنوز سقوط نکرده‌است، بنابرین می‌کوشد تا جای پایش را با حمایت حکام مسلمانان محکم کند.

 ایالات متحده همچون همیشه در هنگام نیاز و ناامیدی به‌دنبال حمایت حکام متحد مسلمان‌اش است. حکام ترکیه با ارسال نیروهای‌شان به افغانستان موافقت کردند، درحالی‌که برای مسجدالاقصی دست به چنین اقدامی نزده بودند. اما حکام پاکستان حتی پا از انتظار ایالات متحده هم فراتر گذاشتند. آنان تأیید کردند که از خطوط تدارکاتی GLOC و ALOC برای تأسیسات منطقوی ایالات متحده حمایت و تأمین امنیت خواهند کرد، خطوطی‌که امریکا بدون‌شان در ظرف چند روز فلج می‌شود. برعلاوه رژیم بجوا – عمران امنیت مراکز حساس اطلاعاتی/استخباراتی امریکا واقع در کنسولگری ایالات متحده در کراچی و سفارت‌اش در اسلام‌آباد را تأمین می‌کند. این مراکز می‌توانند از ارتباطات منطقوی حساس ارتش و استخبارات/اطلاعات پاکستان تجسس کنند، حال‌آن‌که تأسیسات منطقوی ایالات متحده بدون آن‌ها به شدت آسیب‌پذیر خواهد بود.

هرچند طرح‌های منطقوی امریکا همیشه به پاکستان خساره زده‌است ولی رژیم بجوا – عمران هنوز از واشنگتن حمایت می‌کند، چنان‌که این کشور از توانایی‌های قابل ملاحظۀ پاکستان برای افزایش منافع خود و دولت هند بهره‌برداری می‌کند. ایالات متحده از طریق اتحاد با پاکستان از این کشور برای اشغال افغانستان بهره برد و بعداً بزرگ‌ترین سازمان تروریستی جهان، یعنی CIA امریکا آتش بی‌نظمی را در پاکستان شعله‌ور کرد. در نتیجه، پاکستان صدها میلیارد دالر را از دست داد و ده‌ها هزار تن کشته شدند، حال‌آن‌که دولت هند ریشۀ نفوذ شکننده‌اش را به گونه‌ای در افغانستان تقویت کرد که تا پیش از این هرگز قادر به چنین کاری نبود.

اکنون رژیم بجوا – عمران پس از خروج ایالات متحده، از تأسیس منطقوی‌اش حمایت می‌کند، حمایتی‌که نفوذ منطقوی دولت هند در نبودش خورد و خمیر می‌شود. به‌علاوه، این رژیم به‌طور محتاطانه پاکستان را به اتصال منطقوی با دولت هندو پیوند می‌دهد تا هند را یک مرکز منطقوی بسازد. ولی این هم کافی نیست، چون رژیم بجوا – عمران روی واگذاری کشمیر اشغالی نیز عادی‌سازی می‌کند، تا دست نیروهای مسلح هند به‌خاطر نفاق‌های منطقوی واشنگتن آزاد شود.

در حقیقت، رژیم بجوا – عمران از طریق اتحاد با ایالات متحده قهر و غضب الله سبحانه و تعالی را بر سرمان می‌آورد؛ زیرا ایالات متحده هم جنگ مسلمانان علیه مسلمانان را تمویل می‌کند، و هم در عین حال از جنگ‌های دولت هند و دولت یهود برای اشغال و تجاوز حمایت می‌کند. الله سبحانه و تعالی می‌فرماید:

﴿إِنَّمَا يَنْهَاكُمْ اللَّهُ عَنْ الَّذِينَ قَاتَلُوكُمْ فِي الدِّينِ وَأَخْرَجُوكُمْ مِنْ دِيَارِكُمْ وَظَاهَرُوا عَلَى إِخْرَاجِكُمْ أَنْ تَوَلَّوْهُمْ وَمَنْ يَتَوَلَّهُمْ فَأُوْلَئِكَ هُمْ الظَّالِمُونَ﴾ (ممتحنه: ۹)

ترجمه: تنها شما را از دوستی و رابطه با کسانی نهی می‌کند که در امر دین با شما پیکار کردند و شما را از خانه‌های‌تان بیرون راندند یا به بیرون راندن شما کمک کردند، و هر کس با آنان رابطه دوستی داشته باشد ظالم و ستم‌گر است.

آیا هنوز شخص عاقل، دارای بینش و خرمندی است که از چسبیدن کورکورانۀ این رژیم به ایالات متحده حمایت کند؟

ای مجاهدین و افسران مسلمان ارتش پاکستان! اتحاد با دولت‌های کافر حربی نه‌تنها که مایۀ قدرت و شکوفایی نیست، بل یگانه عامل ضعف، فقر و دهه‌ها اظطراب منطقوی‌مان می‌باشد. در حقیقت، اتحاد با دولت‌های کافر حربی باعث ضیاع ظرفیت عظیم‌مان می‌شود و حالت‌مان را از طریق اتحاد با کسانی‌که جنگ علیه دین‌مان را تمویل می‌کنند شکننده می‌سازد. الله سبحانه و تعالی هشدار داده‌است:

﴿مَثَلُ الَّذِينَ اتَّخَذُوا مِن دُونِ اللَّهِ أَوْلِيَاءَ كَمَثَلِ الْعَنكَبُوتِ اتَّخَذَتْ بَيْتًا وَإِنَّ أَوْهَنَ الْبُيُوتِ لَبَيْتُ الْعَنكَبُوتِ لَوْ كَانُوا يَعْلَمُونَ﴾ (عنکبوت: ۴۱)

ترجمه: مَثل کسانی‌که غیر از الله (سبحانه و تعالی) را اولیای خود برگزیدند، مَثل عنکبوتی است که خانه‌ای برای خود انتخاب کرده‌است، درحالی‌که سست‌ترین خانه‌ها خانه عنکبوت است اگر می‌دانستند.

ولی هنوز رژیم خائن بجوا – عمران دستورات ایالات متحده را به پیش می‌برد، بی‌توجه به خسارتی‌که به افرادی‌که حاضر استید جان‌تان را برای حفاظت‌شان فدا کنید وارد می‌کند.

همه‌گی‌تان به فضل و کرم الله سبحانه و تعالی مردان نصرت، قدرت و پاسداری استید که می‌توانند جلو پیش‌روی‌های منطقوی خائنانۀ رژیم بجوا – عمران را بگیرند. شما شانه به شانه همچون برادران یکدیگر روسیه شوری را از این منطقه خارج کردید و اکنون باید با امریکا نیز چنین کنید. اکنون بر شماست تا نصرت‌تان را به یگانه دولتی بدهید که مسلمانان را علیه دشمنان‌شان تقویت و متحد خواهد کرد، و آن دولت همانا خلافت به‌طریقۀ رسول الله صلی الله علیه و سلم است. الله سبحانه و تعالی فرموده‌است:

﴿الَّذِينَ يَتَّخِذُونَ الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاءَ مِن دُونِ الْمُؤْمِنِينَ أَيَبْتَغُونَ عِندَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا﴾ (نساء: ۱۳۹)

ترجمه: همان‌ها که کافران را به‌جای مؤمنان دوست خود انتخاب می‌کنند. آیا عزت و آبرو نزد آنان می‌جویند؟ با این‌که عمه عزت‌ها از آن الله است؟

تنها آن زمان است که جلگه‌های حاصل‌خیز و رودهای نیروبخش پاکستان نیازهای غذایی منطقه را فراهم می‌کند. ذخایر نفت و گاز دریای کاسپین نیازهای منطقه را مرفوع خواهد کرد، و افسران ارتش پاکستان و جنگویان قبیله‌وی امنیت پاکستان، افغانستان و آسیای مرکزی را تأمین خواهندکرد.

تنها خلافت خواهد توانست که غول ایالات متحده را با تشدید خطوط تدارکاتی‌اش در حیاط خلوت‌مان گرسنه‌گی دهد و چشمان‌اش را با تصرف مراکز حساس استخباراتی/اطلاعاتی‌اش پاره پاره کند. تنها خلافت است که با هژمونی شکست خوردۀ ایالات متحده سخت مبارزه می‌کند و ملت‌های مظلوم و ستم دیده دنیا را برای درهم کوبیدن آن برمی‌انگیزد، تا درنهایت فروپاشد. تنها خلافت است که مرزهای نشنلیستی میان مسلمانان را که باعث تجزیه و ضعف‌مان نزد دشمنان‌مان شده‌است از بین می‌برد و سرزمین‌های مسلمانان را همچون خشت‌های یک قلعۀ غیرقابل نفوذ، یک‌پاره می‌کند. تنها خلافت می‌تواند همراه بعضی دولت‌های جهان که با اسلام دشمنی ندارند روابط دوجانبه موقتی برقرار کند و مسیرشان را به سمت اسلام هموار سازد. تنها خلافت می‌تواند دعوت و جهاد را با قدرت و نیرو از سر بگیرد – همان‌گونه که قبلاً ارتش‌های مسلمانان تا فرانسه، اسپانیا و وین پیش‌روی کرده بودند – و حاکمیت جهانی اسلام را که قرن‌ها پابرجا بود مجدداً تأسیس کند.

بدانید که اگر مردم‌مان تنها می‌توانند ختم اتحاد با ایالات متحده و بازگشت خلافت را طلب کنند، تنها شما می‌توانید محقق‌اش کنید. در حقیقت، همان‌طور که پاداش‌تان در اطاعت از الله سبحانه و تعالی عظیم است، گناه‌تان در بی‌اطاعتی از او سبحانه و تعالی عظیم‌تر است. پس همین‌حالا نصرت‌تان را به حزب‌التحریر تحت رهبری امیر جهانی‌اش شیخ عطا بن خلیل ابوالرشته بدهید، باشد که نهایتاً جان و مال‌تان را در تلاشی بزرگ برای نصرت و شهادت سرمایه‌گذاری کرده باشید.

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلْيَجِدُوا فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ﴾  (توبه: ۱۲۳)

ترجمه: ای کسانی‌که ایمان آورده‌اید! با کافرانی‌که به شما نزدیک‌تر اند پیکار کنید (و دشمن دورتر شما را از دشمنان نزدیک غافل نکند) آن‌ها باید در شما شدت و خشونت (و قدرت) احساس کنند، و بدانید الله (سبحانه و تعالی) با پرهیزگاران است.

حزب‌التحریر – ولایه پاکستان

مترجم: محمد حارث پویا

 

Last modified onچهارشنبه, 04 آگوست 2021

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه