چهارشنبه, ۱۹ ذیقعده ۱۴۴۴هـ| ۲۰۲۳/۰۶/۰۷م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
مشرف در دادگاه الله سبحانه وتعالی پاسخگوی خیانت‌های خود خواهد بود!  آیا حکام فعلی پند خواهند گرفت؟
بسم الله الرحمن الرحيم

مشرف در دادگاه الله سبحانه وتعالی پاسخگوی خیانت‌های خود خواهد بود! آیا حکام فعلی پند خواهند گرفت؟

مشرف پس از یک بیماری طولانی‌مدت به تاریخ 5 فبروری 2023 در یک شفاخانه خصوصی در دبی در گذشت. جنرال پرویز مشرف پس از کودتا بالای دولت نوازشریف در سال 1999 قدرت را به دست گرفت. حاکمیت جنرال مشرف را می‌توان بدترین دوران تسلیمی در برابر آمریکا تلقی کرد. این جنرال مشرف بود که دروازه هجوم سیل‌آسای اردو/ارتش آمریکا را در منطقه گشود و حضور رسمی آن‌ها را ممکن ساخت. مشرف در یک تماس تلفونی "عمق استراتژیک" پاکستان را بدون هیچ اعتراضی تسلیم نمود. علاوه بر آن، مشرف خطوط هوایی، پنج میدان/فرودگاه نظامی و خط تدارکات ناتو را در اختیار ارتش آمریکا قرار داد. سپس مشرف با آغاز جنگ علیه تروریزم در داخل پاکستان، که ارتش و استخبارات/اطلاعات پاکستان را صرف آن کرد و با ایجاد نمودن شکاف عمیقی میان ارتش و غیر نظامیان ملت را به باد داد که منجر به سرازیر شدن جوی‌بارهای خون در منطقه گردید که از 20 سال بدین‌سو ادامه دارد.

دستان مشرف به خون صدهاهزار مسلمان آغشته است! او شاگردان "جامعه حفصه" و "مسجد لعل" را قتل عام نموده و زمینه استفاده از پایگاه‌ها و خطوط هوایی را برای ارتش آمریکا مهیا نمود تا از این طریق آن‌ها حملات هوایی و پهپادی خویش را بالای غیر نظامیان انجام دهند. راه‌اندازی کمپ‌های "بلک واتر" و "ریموند دیویس" که ماین‌گذاری‌ها را در سرتاسر کشور رهبری می‌نمودند، در دوران وی صورت گرفت. هم‌چنان پرویز مشرف از فروش برادران و خواهران مسلمان در بدل دالر به آمریکا دریغ نورزید؛ از جمله "داکتر عافیه صدیقی" که هنوزهم در زندان‌های آمریکا به سر می‌برد.

فهرست جنایات مشرف بسیار طولانی است. او به ارتش هند اجازه داد تا در امتداد LoC حصاری ایجاد نماید و مبارزان مقاومت کشمیر را درهم شکسته و ممنوع کرد که در نتیجه کشمیر اشغال‌شده را به هند هدیه داد. مشرف فصل‌های جدیدی از خیانت را تهداب‌گذاری نمود که جانشینان وی آن را ادامه داده و به آن افزوده‌اند.

مشرف فرمان‌روای نظامی مجهز به کارخانه هسته‌ای بود؛ اما با آن‌هم برای تسلیمی به تأمین منافع آمریکا بالای مردم خویش از زور استفاده نمود. این همه نقض آشکار قوانین الله و اعلام واضح خیانت با او سبحانه و تعالی می‌باشد. رسول‌الله صلی‌الله علیه و سلم می‌فرماید:

«لِكُلِّ غَادِرٍ لِوَاءٌ يَوْمَ الْقِيَامَةِ يُرْفَعُ لَهُ بِقَدْرِ غَدْرِهِ أَلا وَلَا غادر أعظم مِن أميرِ عامِّةٍ» (مسلم)

ترجمه: در روز قیامت برای هر خائنی بیرقی خواهد بود که به اندازه خیانت‌اش بلند می‌شود، آگاه باشید که هیچ خائنی بزرگ‌تر از امیر عامه نیست!

ما حکام فعلی را مخلصانه نصیحت می‌نماییم که از سد شدن در مقابل تطبیق نظام نازل شده از سوی الله سبحانه و تعالی دست بردار شوید! و قبل از آن‌که الله سبحانه و تعالی از شما حساب‌گیری کند، از تسلیم شدن در برابر ایدیولوژی سرمایه‌داری غرب توبه نمایید! انذار الله سبحانه و تعالی روشن است.

﴿إِنَّ بَطْشَ رَبِّکَ لَشَدِیْدٌ [بروج: 12]

ترجمه: همانا گرفت پروردگارت سخت است.

نویسنده: نوید ظفر

برای دفتر مرکزی مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: عبدالرحمن قاطع

 

 

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه