شنبه, ۰۳ شوال ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۵/۱۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
کسانی‌که با الله و رسولش دشمنی می‌کنند، آن‌ها در زُمره ذلیل‌‌ترین افرادند!
بسم الله الرحمن الرحيم

کسانی‌که با الله و رسولش دشمنی می‌کنند، آن‌ها در زُمره ذلیل‌‌ترین افرادند!

﴿إِنَّ الَّذِينَ يُحَادُّونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ أُولَٰئِكَ فِي الْأَذَلِّينَ﴾

کسانی‌که با الله و رسولش دشمنی می‌کنند، آن‌ها در زُمره ذلیل‌‌ترین افرادند!

(ترجمه)

هر روز مردم فلسطین با میزان موفقیتی‌که جنرال دیتون کسب کرده است، قوت قلب داده می‌شود که به جهان و دولت یهود وعدۀ فلسطینی‌های جدید را کرده است. در واقع این فلسطینی‌هایی اند که جنرال دیتون تربیه نموده تا دشمن اسلام و مردم فلسطین باشد. فلسطینی‌که در برابر مردم‌اش با دشمن همکاری؛ با مقدسات اسلام مبارزه و بالای مساجد و عبادت کننده‌ها حمله‌ور ‌شوند. فلسطینی‌که در صلح و آرامش با کسانی زنده‌گی می‌کند که این سرزمین را غصب کرده اند، محرمات اسلام را شکستانده و خون مسلمانان را جاری ساخته اند. در نهایت کسانی را که در مقابل خیانت صدا بلند می‌کنند و یا برای احیای دوبارۀ حاکمیت اسلام کار می‌کنند را دست‌گیر، لت و کوب و سرکوب‌شان می‌نمایند. پس این چنین نوکران برای دولت یهود و دشمنان اسلام مبارک باشد.

ای مردم سرزمین مقدس فلسطین! حملۀ روز جمعه که توسط مقامات فلسطینی بالای عبادت کننده‌ها صورت گرفت، باعث تخریب زیارتگاه حضرت موسی علیه السلام گردیده، مسلمانان را به شکل بی‌رحمانه و وحشیانه با شلیک نمودن مرمی، لت و کوت نمودن توسط چوب، پرتاب نمودن گاز اشک‌آور و ریختاندن خون بعضی مسلمین از هم متفرق و در نهایت بالای مقدسات اسلام حمله و بزرگان را دست‌گیر نمودند تا مانع ادای نماز جمعه گردند. از جملۀ جنایت‌های آن‌ها حمله در منطقه قلقیلیا بالای عالم مشهور 66 ساله به نام داکتر باصم الدار می‌باشد. این ظالمین قبرغه‌های وی را شکستند و بدون در نظر داشت علم، سن و سال و جایگاه وی تا سرحد مرگ وی را لت و کوب کردند. در مناطق تامون و توباس، داکتر فادی بانی اوده را دست‌گیر و بی‌رحمانه لت و کوب نمودند و بالای ده‌ها عبادت کننده حمله کرده، مورد شکنجه و بدرفتاری قرار دادند و آن‌ها صرف به خاطر ادای نماز جمعه مورد چنین حملات و شکنجه‌ها قرار گرفتند. ما از رئیس و مقامات فلسطین، نخست وزیر و همتا‌های جنایتکار امنیتی‌اش می‌پرسیم که آیا شما به خاطر محافظت از درخت زیتون از حملات غاصبین حرکت کرده اید؛ همان طور که شما برای جلوگیری از ادای نماز اقدام نمودید؟! آیا یکی از شما در مقابل کدام یهودی صدا بلند کرده است که شما در حالت رکوع و سجده بالای مسلمین حمله می‌کنید و آن‌ها را با چوب لت و کوب می‌کنید؟! و سپس با نوکران استخباراتی خویش آمده و عالم مشهور حسن المصری را از شهر دیر ابو میشال منطقه رام الله دست گیر، به طور بی‌رحمانه شکنجه و محل توقیف وی را پنهان می‌کنید. ما دعا می‌کنیم که دستان این جنایت کاران بشکند و مورد قهر و غضب الله سبحانه وتعالی قرار گیرند.

بعضی نماینده‌های مردم نزد مسئولین شهری رفتند تا از عمل ناجوان مردانۀ نیرو‌های امنیتی شکایت نمایند و تقاضا نمودند که این اشخاص را محاسبه و مورد باز پرس قرار دهند. روز یک شنبه به تاریخ 10/1/2021 م نامه‌ای را به مسؤل شهری منطقه رام الله فرستادیم و از آن‌ها خواستیم تا موقف خود را در برابر جنایتی‌که رئیس استخبارات منطقه رام الله، "محمود ابراهیم حمد" بالای آموزگار و عالم مشهور حسن المصری انجام داد، اعلان نماید. ما برای وی 48 ساعت وقت دادیم که دیروز تمام گردید و تا هنوز هیچ اقدامی نکرده اند.

ای مردمی‌که با اسلام عزت یافتید! بدانید که این مردم "تربیه شده‌گان جنرال دیتون" پا برهنه وارد سرزمین شما شدند؛ مردان آن حقیر و بی‌سرپناه بودند؛ شما آن‌ها را پناه دادید و غذا دادید. اما حالا خون شما را می‌مکند؛ ثروت شما را می‌دزدند؛ بالای مساجد حمله کرده و قصداً خانواده‌های شما را از بین می‌برند و در برابر ارزش‌های اسلامی می‌جنگند. آن‌ها بالای شما ظلم می‌کنند زیرا آن‌ها عروسک‌های دستی دشمنان شما گردیده اند.

کسی‌که قصد حمله عابدین را در حالت رکوع و سجده کند و با نمازگذاران بجنگد؛ با ظلم دولت یهود و همراهانش برای تحقیر مسلمانان هم دست شود؛ در واقع مجرم و خاینی است که به سرزمین مقدس فلسطین تعلق ندارد. بدون شک ظلم مقامات فلسطینی در برابر نمازگذاران و مساجد در واقع ظلم  بالای تمام مردم فلسطین محسوب می‌گردد. مردم فلسطین باید توسط قبایل و به شکل قانونی این مجرمین را تعقیب نمایند تا تمام مجرمین به جزای خود برسند. اگر مقامات فلسطینی این مجرمین را که خون مسلمانان را جاری ساختند و محرمات مردم را شکستند، محاسبه نمی‌کنند؛ مردم ناچار باید با دست خویش حق خود را بستانند، زیرا مردم فلسطین غلام غرب نیستند، بلکه آن‌ها بنده‌های آزاد الله سبحانه و‌تعالی اند. الله سبحانه و‌تعالی آن‌ها را انتخاب کرده تا در سرزمین مقدس برای حق مبارزه کنند. بهتر است که مقامات فلسطینی دشمنی‌اش را علیه مردم فلسطین و اسلام خاتمه بخشد.

بدانید که الله سبحانه و‌تعالی بزرگ‌ترین خائنین را با دستان این امت سرنگون ساخته و ثابت شده که این امت شکست ناپذیر اند. مقامات فلسطینی به اندازۀ یک دهم قدرت آن‌ها نمی تواند برابری کند؛ این امت در برابر بی‌عدالتی خاموش نخواهد ماند تا زمانی که پاهای خاینین، ظالمین و مجرمین که بالای دین شان حمله ور شدند را قطع کنند. اگر در میان مقامات فلسطینی شخص عاقل وجود دارد؛ قبل از این‌که لگد‌مال شود، فرار کند؛ زیرا خورشید اسلام به زودی با تأسیس خلافت راشده طلوع خواهد کرد تا با نور‌ش تاریکی جهان را منور سازد و آن وقت خواهید دانست که کی پیروز است. الله سبحانه و‌تعالی می‌فرماید:

﴿وَمِنَ النَّاسِ مَنْ يَتَّخِذُ مِنْ دُونِ اللَّهِ أَنْدَاداً يُحِبُّونَهُمْ كَحُبِّ اللَّهِ وَالَّذِينَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبّاً لِلَّهِ وَلَوْ يَرَى الَّذِينَ ظَلَمُوا إِذْ يَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّةَ لِلَّهِ جَمِيعاً وَأَنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعَذَابِ﴾ [بقره:165[

ترجمه: بعضی از مردم معبود‌هایی غیر از الله برای خود انتخاب می‌کنند و آن‌ها را هم‌چون خدا دوست می‌دارند. امّا آن‌ها که ایمان دارند، محبت‌شان به الله (از مشرکان نسبت به معبودهای شان) شدیدتر است و آن‌ها که ستم کردند (و معبودی غیر الله برگزیدند) هنگامی‌که عذاب (الهی) را مشاهده کنند، خواهند دانست که تمامِ قدرت از آنِ الله است و الله دارای مجازات شدید است (نه معبودهای خیالی که از آن‌ها می‌هراسند).

حزب‌التحریر-سرزمین مقدس فلسطین

مترجم: عبدالله صالحی

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه