دوشنبه, ۱۶ ذیحجه ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۷/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
حکومت‌انتقالی قیمت نفت را دوچند ساخته و به دستور باداران‌اش مردم را هلاک می‌سازد
بسم الله الرحمن الرحيم

حکومت‌انتقالی قیمت نفت را دوچند ساخته و به دستور باداران‌اش مردم را هلاک می‌سازد

(ترجمه)

حکومت‌انتقالی؛ مزدور سیاسی و مادر فساد و شورش قیمت یک لیتر پترول را 93 درصد از 150 پوند به 290 پوند و قیمت یک گیلن آن را از675 پوند الی 1305 پوند افزایش داده است. هم‌چنان قیمت یک لیتر گاز را 128 درصد از 125 پوند به 285 پوند و قیمت یک گیلن آن را از 562.2 پوند الی 1282 پوند بالا برده است. دولت این اقدام فاجعه‌آمیز بالای مردم را چنین توجیه نموده است که "ساختاری را تأسیس کند تا نهاد‌های دولتی و سکتور‌های خصوصی را هم‌سطح نهاد‌های مالی بین‌الملل نماید." (Tag Press). روز شنبه به تاریخ 22/05/2021 جبریل ابراهیم وزیر مالیه در مصاحبه‌اش با کانال خبری الحادث و العربیه بل رسیدات تقاضا‌های جدید دولت را افشا نمود که بالای مواد‌اولیه مالیات سنگین وضع شود و چنین گفت: "در حال حاضر آماده نیستیم تا مالیات را بالان نان و گاز سوخت وضع کنیم." وی هم‌چنان علاوه نمود: "ما با آن‌ها توافق نمودیم که بعد‌ها به این هدف خواهیم رسید" (An-Nilain website).

حزب‌التحریر-ولایه سودان حقایق ذیل را بیان می‌کند:

یکم) این حکام "نظامی و ملکی" در واقع تنها اجیران غرب کافر استعمار‌گر اند که با طاعت کامل دستورات و اوامر آن‌ها را تطبیق می‌کنند. عایشه موسی، عضو شورای خود‌مختار، این موضوع را در استعفأ نامه‌اش افشا نموده گفت: "من نمی‌خواهم در حکومتِ شرکت کنم که توسط دستان پنهان رهبری می‌گردد." (RT Channel 22/5/2021). این حکام با مردم کشور هیچ ترحم و پیمان خویشاوندی ندارد و یگانه تشویشی‌که دارند، خوش ساختن نهاد‌های رشوه‌خور مالی بین‌الملل می‌باشد که در واقع بازوی شرکت‌های سرمایه‌دار است و تلاش دارند تا تحت نام "سرمایه‌گذاری" منابع و ظرفیت کشور را در اختیار آن‌ها قرار دهند که کنفرانس مشکوک پاریس حقیقت چندان دور از ما نیست!!

دوم) این سیاسیون اجیر‌شده اصلاً وضعیت وخیم مردم، قیمت‌های کمر‌شکن، فقر از حد گذشته، صف طولانی مردم برای بدست آوردن مواد‌ اولیه، رنج و سختیِ زنده‌گی، کمبود دوا و وسایل حمل و نقل، نرخ کمر‌شکن حمل و نقل که مردم را به ستوه آورده و مشکل مصارف تعلیم و تربیه را درک و احساس نمی‌کنند؛ گویی کاملاً کر و لال گردیده اند. زنده‌گی به جهنم غیر‌قابل تحمل تبدیل شده و به دلیل وابسته‌گی کشور به کفار استعمار‌گر و سازمان‌های رشوت‌خور، مردم با درد و رنج، بد‌بختی و نا امیدی مواجه اند.

سوم) گرچه وزیر مالیه در مصاحبه‌اش با کانال خبری الحادث و العربیه به مردم وعده داد که مالیات بالای نان و گاز سوخت "بعد‌ها" وضع خواهد شد، اما این اجیران به دشوار ساختن وضعیت و بد‌بخت کردم مردم در آینده بعد از این اقدام فعلی شان ادامه می‌دهند. لذا؛ توقع خیر داشتن از آن‌ها مانند توقع خیر داشتن از شیطان است.

ای مردم سودان! تلاش شما برای آوردن تغییر توسط سفارت‌های غرب کافر استعمار‌گر خنثی شده است و این سفارت‌ها مولد نظام سرمایه‌داری‌ست که توسط حکام اجیر تطبیق و واضحاً از باداران شان به منظور تشدید فقر، کشتار بیش‌تر مردم دستور می‌گیرند تا میان شما و منابع کشور وسیله شده و منابع کشور را در کاسۀ طلائی شرکت‌های کفار بگذارند.

این را بدانید که هیچ تغییری رخ نخواهد داد مگر توسط حرکت و اقدام اهل قدرت که وفاداری آن‌ها به اسلام عزیز باشد نه به نظام سرمایه‌داری و غلامان حلقه به گوش. کسانی‌که به امت وفادار اند قلمرو غصب شدۀ امت را دوباره پس خواهند گرفت. پس؛ خلافت تأسیس خواهد شد و اسلام ناب و عزیز در دنیا غالب خواهد شد. نظام عالی اسلام کافی‌ست تا شرایط اسف‌بار زنده‌گی فعلی را بهتر سازد. در آن صورت مردم دوست را از دشمن تفکیک خواهند کرد. آن‌ها بر اساس ایدیولوژی، ظرفیت و منابع خود به نهضت واقعی خواهند رسید که توسط سیاسیون مخلص امت رهبری می‌شود، ای مسلمانان! برای این هدف با حزب‌التحریر کار کنید.

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَجِيبُوا لِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُمْ لِمَا يُحْيِيكُمْ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُونَ﴾ ]انفال:24[

ترجمه: ای اهل ایمان! هنگامی‌که الله و پیامبرش شما را به حقایقی که به شما (حیات معنوی و زندگی واقعی) می بخشد، دعوت می‌کنند، اجابت کنید و بدانید که الله میان آدمی و قلب‌اش حایل و مانع می شود (تا حق را باطل و باطل را حق مپندارد) و مسلماً همه شما به سوی او گردآوری خواهید شد.

حزب‌التحریر-ولایه سودان

مترجم: عبدالله صالحی

 

 

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه