پنجشنبه, ۱۳ رجب ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۲/۲۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :6 محرم 1442
تاریخ میلادی : سه شنبه، 25 آگوست 2020م

شماره صدور:۱۴۴۲/۴ ۰

دفتر مطبوعاتی
ولایه سودان

اعلامیه مطبوعاتی

حزب التحریر-ولایه سودان تظاهراتی را در ارتباط به بازدید وزیر خارجه امریکا از سودان به‌راه انداخت!

(ترجمه)

حزب التحریر-ولایه سودان، امروز پنج‌شنبه  به‌تاریخی ۶ محرم الحرام مصادف با ۲۵ اگست ۲۰۲۰ تظاهراتی را در قلب خرطوم در فاصله چند متری از قصری جمهوری خواهان برای رد بازدید وزیر خارجه امریکا، پامپیو، از خرطوم به‌راه انداخت. تظاهر کننده‌گان شعارهای مختلفی را با خود برای رد بازدید پامپیو حمل می‌کردند:                                                                          

 • ای حاکمان ظالم بر شما شرم است که با دستانی خون آلود پامپیو که از آن خون برادران مسلمان شما می‌چکد، قول می‌دهید!

 • با عادی‌سازی روابط‌تان با یهود مرتکب خیانت با امت نشوید!

 • با یهودیان باید تنها با شمشیر ملاقات گردد و تمامی موافقتنامه‌های حاکمان غلام باید به زباله‌دان تاریخ انداخته شوند!

 • حکومتی انتقالی، پامپیو یعنی هویت دادن به یهودیان ظالم است!

[فَتَرَى الَّذِينَ فِي قُلُوبِهِم مَّرَضٌ يُسَارِعُونَ فِيهِمْ يَقُولُونَ نَخْشَى أَن تُصِيبَنَا دَائِرَةٌ فَعَسَى اللَّهُ أَن يَأْتِيَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْرٍ مِّنْ عِندِهِ فَيُصْبِحُوا عَلَى مَا أَسَرُّوا فِي أَنفُسِهِمْ نَادِمِينَ] (مائده: ۵۲)

ترجمه: گروهی منافقی را که دل‌های‌شان ناپاک است، خواهی دید که در (راه دوستی) ایشان می‌شتابند و می‌گویند: ما از آن می‌ترسیم که (در گردش روزگار) مبادا آسیبی از آن‌ها به ما رسد. باشد که الله فتحی پیش آورد و یا امری دیگر از طرف خود تا منافقان از آنچه (به نفاق) در دل نهان کردند، سخت پشیمان شوند.

 • حکومت انتقالی و حاکمان مزدورهرگاه خیانت‌شان ختم گردد، در صدد خیانت دیگری علیه مسلمانان هستند و این سلسله را کسی ختم کرده نمی‌تواند، مگر خلافت اسلامی به منهج نبوت.

 • برای آزادی سرزمین مقدسی فلسطین تمامی مسلمانان باید برای آزادی آن با برپایی خلافت بر منهج نبوت سعی‌ و تلاش نمایند.

 • حل مشکلات میان دو کشور و خیانت تاریخی که یک پرژوه استعمار است و توسط غلامان خاین مسلمان تطبیق گردید؛ پس مسلمانان در مورد خیانت تاریخی‌شان خاموش نشسته نمی‌توانند.

 • ای مردم سودان! حکومتی موقت را نگذارید که راهی خیانت را با عادی‌ساختن روابط‌شان با یهود هموار بسازد و اگر شما خاموش می‌شنید، در برابر آن نزد الله سبحانه وتعالی گنهگار هستید.

 • عادی ساختن روابط با یهود چنین است که غلام روابط‌اش را با بادارش، عادی می‌سازد و با چنین کاری امت اسلامی بی‌گناه است.

 • زود است که سرزمین مقدسی فلسطین زیر سایه خلافت اسلامی بر منهج نبوت آزاد گردد.

 • پامپیو را نگذارید و بگویید از شما پذیرایی نمی‌شود؛ چون شما در خون مسلمانان نقشه‌کشی می‌کنید و شما کسی هستید که سرزمین آن‌ها را به یهود می‌فروشید و راه‌حل این مشکل فقط شمشیر است و بس.

استاد محمد جامی (ابوعیان) معاون سخنگوی حزب التحریر-ولایه سودان در سخنرانی‌اش هدف از گردهمای بزرگ را واضح ساخت و گفت: اگر خلافت اسلامی بر منهج نبوت می‌بود و احکام اسلام را تطبیق می‌کرد؛ حکام سودان و یا دیگر حاکمان غلام اسلام جرئت تعهدی چنین خیانت و جرم را علیه امت اسلامی نخواهد داشت. ابوعیان واضح ساخت که نبود خلافت، امت اسلامی توسط حاکمان غلام و استعمارگران ظالم نظارت گردیده و مطابق میل آن‌ها دسیسه ساخته و تطبیق می‌کنند. یکی از مثال‌های زنده از این حاکمان غلام و ظالم عادی‌سازی روابط‌شان با یهود غاصب است. در حقیقت یهود هنوز سرزمین مصر را غصب نموده از آنجا فساد نشر و فساد می‌کنند. ابوعیان امت را تشویق به موقف‌گیری شرعی کرده و از امت خواست که این خیانت بزرگی‌که عادی‌سازی روابط با یهود غاصب است را رد کرده و برای برپایی دوباره خلافت بر منهج نبوت با حزب التحریر کار کنند و با تأسیس خلافت اسلامی خواهد توانست که چنین روابط شرم‌آور را توقف داد. مردم در اطراف این اجماع بزرگ جمع گردیدند و با نعره تکبیر از این گردهمایی حمایت‌شان را اعلان کردند.

ابراهیم عثمان(ابوخلیل)

سخنگوی رسمی حزب التحریر-ولایه سودان

مترجم: ابوزید

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه