جمعه, ۱۴ ذیقعده ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۶/۲۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :28 رمضان 1442
تاریخ میلادی : دوشنبه، 10 می 2021م

شماره صدور: 67/1442

دفتر مطبوعاتی

اعلامیه مطبوعاتی

تهنیت و مبارکی به مناسبت عید سعید فطر

(ترجمه)

حزب‌التحریر-ولایه سودان خرسند است که عید سعید فطر را برای کافۀ امت اسلامی تبریک می‌گوید و از الله سبحانه و‌تعالی می‌خواهیم تا روزه، قیام و تمام اعمال خیر همۀ ما را به درگاهش قبول فرماید و در عید پیش‌رو امت را تحت چتر پرچم کلمه "لا اله الا الله محمد رسول الله" و سایۀ دولت خلافت راشدۀ ثانی بر منهج پیامبر صلی الله علیه و‌سلم وحدت بخشد!

ای مردم محبوب سودان! الله متعال عید را منبع خوشی  و خرسندی در قلب مؤمنین، نماد خانواده مستحکم و وسیله‌ای که توسط آن خیر و برکت در میان تمام امت پخش می‌گردد، ساخته است. در حالی‌که حکام ما با در آغوش گرفتن کفار استعمار‌گر، عید را تبدیل به غم و حزن در قلوب ما کرده است. آن‌ها سرزمین سودان را که الله سبحانه و‌تعالی از آسمان و زمین نعمات فراوان را در آن بخشیده با پالیسی مهلک، زنده‌گی مردم را به جهنم غیر قابل‌تحمل و این کشور را بستر غم و اندوه و پریشانی ساخته است. برعلاوۀ افزایش بیش از حد قیمت‌ها نسبت به هر زمان دیگر، کم بود گاز، پیدا نمودن وسایل حمل و نقل و مشکل و صف آرائی مردم برای غذا بیش از حد گردیده است. هم‌چنان با افزایش قیمت‌ها و تورم پولی دالر، پوند سودانی کاملاً بی‌ارزش شده و این فقر وارداتی تقریباً جان میلیون‌ها تن را گرفته و دولت تنها به فکر خوش ساختن کافران است؛ حتی اگر به قیمت جان و دین مسلمانان تمام گردد.

با این وضع، حکومت انتقالی‌سودان بدون شرم و حیا با توافق نامه فاسد "سیداو" موافقت می‌کند تا قوانین مرتبط به روابط میان زن و مرد در نظام ناب اجتماعی اسلام را از بین ببرد. این در حالی‌ست که اسلام عزیز صد سال قبل از صحنه تطبیق دور شد و اقتصاد دنیا توسط غاصبین خون‌خوار سرمایه‌دار از طریق صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی کنترول گردید، اما باید بدانید که هیچ قدرت مافوق قدرت الله سبحانه و‌تعالی نیست.

ای مردم محبوب سودان! برای نجات از این حالت هیچ راهی به جز از رجوع به خالق کائنات، انسان، حیات، مالک هستی و با تطبیق قوانین الله مقتدر و کار کردن با فرزندان مخلص این امت نجیب برای تأسیس دولت خلافت راشده ثانی بر منهچ پیامبر صلی الله علیه و‌سلم، برای کسب رضایت الله سبحانه و‌تعالی، راهی دیگری نیست؛ تا الله سبحانه و‌تعالی دَر‌های رحمت و برکت خود را در آسمان و زمین بگشاید و بد‌بختی به سعادت، غم و اندوه به خوشی مبدل شده، عید و زنده‌گی مفهوم واقعی خود را در یابد و مسلمانان در هردو جهان پیروز و مسلط گردند.

عید مبارک! یا الله سبحانه و‌تعالی! طاعات همۀ مارا قبول درگاه رحمت خود گردان!

ابراهیم عثمان "ابوخلیل"

سخنگوی رسمی حزب‌التحریر-ولایه سودان

مترجم: عبدالله صالحی

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه