سه شنبه, ۰۶ شوال ۱۴۴۵هـ| ۲۰۲۴/۰۴/۱۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :11 رمضان 1445
تاریخ میلادی : پنج شنبه، 21 مارس 2024م

شماره صدور:شماره صدور: 1445/13

دفتر مطبوعاتی
ولايه اردن

اعلامیه مطبوعاتی

دستگاه سرکوب گر رژیم اردن با بازداشت حاملین دعوت بالای آنها سخت گیری نموده

و در مبارزه با نهاد بی رحم یهودی بخاطر حمایت از مردم غزه چشم خود را کور ساخته است!

روز سه شنبه ۱۹ مارچ سال ۲۰۲۴ م، دستگاه امنیتی سرکوب گر رژیم اردن حاملین دعوت هر یک حمزه الجمال و  علی بانی عیسی را که از جمله شباب حزب التحریر اند، دستگیر کردند. جرم آنها جز اظهار " الله رب ماست" و  بیان نمودن مکلفیت شرعی  در حمایت از غزه با بسیج ساختن ارتش ها، چیزی دیگری نیست.

پدر حمزه می گوید که به تاریخ ۲۰ مارچ سال ۲۰2۴ م، جمع بزرگی از مامورین استخباراتی و  نیروهای امنیتی که افسران نظامی اناث نیز در آن شامل بود، بالای خانه وی هجوم آوردند. درعین حال مامورین امنیتی علی بانی عیسی را به خاطر سخنان شدیداش که در الجزیره  بیان کرد و همانند توته‌های آتشین بالای سر کسانی که از حمایت مردم غزه غافل بودند، فرود آمد، دستگیر کردند. این ادارات امنیتی قبل از این هم یک جمعی از اعضای حزب التحریر را بخاطر توزیع  اوراق  که در آن تقاضای بسیج ساختن ارتش‌ها در حمایت مردم غزه شده بود، دستگیر نمودند که بعضی‌های شان تا چندین ماه در بازداشت قرار داشتند.

وَمَا نَقَمُوا مِنْهُمْ إِلَّا أَن يُؤْمِنُوا بِاللَّهِ الْعَزِيزِ الْحَمِيدِ ]البروج: ۸[

ترجمه: آنها هیچ ایرادی بر مؤمنان نداشتند جز اینکه به خداوند عزیز و حمید ایمان آورده بودند؛  

این دستگیری‌ها فرسودگی رژیم و ادارات امنیتی و در ضمن ترس شان‌را  نشان می‌دهد. آنها کذب ادعی‌های شان را که تحت نام آزادی بیان و حق اظهار مفکوره  ثابت می کنند. هم چنان این عمل نشانگر عداوت شان نسبت به حاملین دعوت و دشمنی شان نسبت به اسلام است. این شباب و حزب التحریر به اساس مکلفیت خود به تطبیق احکام شرعی دعوت می نمایند تا با بسیج ساختن ارتش ها به صورت عملی از مردم غزه حمایت نماید. قطرات کمک های نمایشی واقعاً به مردم غزه کمک نتوانسته و نه هم پیش‌روی چرخ  جنایت کار ویرانگر را که از طرف نهاد یهودی براه انداخته شده است، می گیرد.

آیا وقت آن نیست تا رژیم اردن متوجه شود که سرکوب و بازداشت شباب حزب التحریر آنها را از دعوت شان باز نخواهد داشت؟ آنها مصمم می مانند تا نشان دهند که رژیم از نهاد یهودی به وسیله تآمین منابع، تسلیحات و پیمان های خائنانه حمایت می‌کند. علاوه براین، ناکامی رژیم در تقابل با یهودیان بزدل منجر به باخت و حقارت هر چی بیشتر آن در نزد مردم اردن و تمامی امت مسلمه خواهد شد.

ما در حزب التحریر بالای تمامی امت اسلامی و بالخصوص بالای مردم اردن صدا می زنیم تا در کنار ما ایستاده شوند تا اینکه  بالای برنامه  نهضت دادن امت به وسیله تاسیس دولت اسلامی است، یکجا کار نمائیم. این دولت از حق مسلمانان در فلسطین و غزه دفاع خواهد کرد و مستعمرین کافر  و پایگاه های شان را از سرزمین اردن بیرون خواهد راند. ما هم چنان بالای مردم خود در اردن تاکید می کنیم  تا این رژیم را مسؤل بدانند و جهت رهایی شباب ما که در حقیقت پیشگامانی که برای مردم شان دروغ نگفته اند، دست بکار شوند.

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَجِيبُوا لِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُمْ لِمَا يُحْيِيكُمْ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُونَ

ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده‌اید! دعوت خدا و پیامبر را اجابت کنید هنگامی که شما را به سوی چیزی می‌خواند که شما را حیات می‌بخشد! و بدانید خداوند میان انسان و قلب او حایل می‌شود، و همه شما (در قیامت) نزد او گردآوری می‌شوید!

[الانفال:۲۴]

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر ولایه – اردن 

11 رمضان 1445

21 مارچ 2024

مترجم: منیب تقوی

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه